Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dete svemira »

Dobro jutro :)
Prijatan dan ti zelim.

:) :)
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Dobro jutro svima :D ...bez obzira na zemljetrese,poplave i krize u regionu bice danas dobar dan...U stvari nadam se da ce cela nedelja biti takva...
Beleska sebi...Imam sansi u narednih 15 do 20 dana da fino uspem u poslu ili da propadnem.Sto rekao nas narod ili pukovnik ili pokojnik :-D ...Imao sam cela tri dana za punjenje energije i dobro sam ih iskoristio...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by yasujirozu »

e, bas fino. neego, kakvo je tvoje saglijedavanje problematike fejsbuka i krize u siriji?

sotonina dijela, velim ja!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Jazo begaj mi sa ispovesti...Tvoj sarkazam mi ovde nije potreban...To sto si se napunio hemijom i sada imas izlive hrabrosti i zelje za raspravljanjem ne pali kod mene...Ajde budi dobar pa idi na opste teme...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by yasujirozu »

ma ja onako...

neego, si cuo za:

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.

rudolf hes, opako dobar tip.
citaj, ak ga nadjes.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Mislim da sam ga cuo negde mada davno i nije mi nesto mnogo poznat :-D

Nego bice dobar i uspesan dan danas...Imam dosta obaveza ali moram da pazim na svaki potez da ne napravim gresku.Imam jos oko 15 dana da resim zadatak koji sam dobio i ako uspem :D Uhh odmah idem sa cerkom na kopaonik jedno 10 dana da setamo...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by dete svemira »

Ako to zelis,onda ce tako i biti.Vasiona brine za to-ti uradi tvoj deo...Navijam da uspes :) :) :)
Kopaonik je divaaaaaan :) :)
Misli koje misliš
su život koji živiš.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by yasujirozu »

dete svemira wrote:Vasiona
ne zelim bit grub, ali ti se odista trebas ljecit, nije ti dobro.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Mnogo ti pamet curi iz usiju jazavce...pazi da ne preteras moze da ti iscuri i ono malo malih sivih celija koje su ti ostale a nisu kontiminirane hemijom...
Ne zelim biti grub ali trebas da se lecis malo jazavce...

Evo vec je petak...lete dani ali pozitivno sve.Pun sam pozitivne energije i zeljan afirmacije i povratka starog slomljenog zivota.Naravno svestan sam da mi treba jos vremena ali napredujem polako.Zadovoljan sam za sada...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply