Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

meni je tata govorio nikad ne kupi govna oko kuce ako oces da varas zenu,djevojku itd.idi u drugi grad ili drzavu gdje te niko nezna.cu nije ga varala,a sto zna ja bice se to drukcije zove.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by pepeljuga84 »

Mislila sam da ne može znati kako se osećala....nije bitno dal je varala, već dal je čekala....
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by winston85 »

Mnogo je bitno da li je varala...
Lepo je cuvati sva pisma, lepe su to stvari, sa puno emocija i zivota...
Evo, na primer, net, elekronski, hladno, bedno...
Opet, pismo, to je vec nesto...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

pepeljuga84 wrote:Mislila sam da ne može znati kako se osećala....nije bitno dal je varala, već dal je čekala....
he...cekala.Jeste me cekala.Dosla je i da me pokupi kada sam izlazio.kako se osecala?Ja sam tolika sranja pravio u zivotu da sam bio spreman da predjem preko toga ako nista drugo duzan sam joj bio bar zbog toga sto je dozivljavala stresove zbog mene ali ti si zensko,znas kako to funkcionise.zena kada vara vecinom mora da postoji emotivni momenat.Doticni je iskoristio taj trenutak kada sam bio u bekstvu i posle kada su me capili da bude kao neka uteha...E sada je kasno sto je uvidela gresku...Lako je da budes podrska nekom na lepim recima ali kada dodje stani pani i tvrdo onda se obicno takvi povuku i prave blesavi...Ja sam pravio dela da moji imaju,ne cvilim ne kukam radio sam to sto sam radio i kaznjen sam zbog toga ali ako ti je bilo lepo kada si imala sve mogla si da budes malo strpljiva i kada dodje los momenat....Covece ja sam izbacivao pare iz zatvora i pre toga dok sam bio u bekstvu isto sam davao...Znas sta to znaci i kako se to pravi,rizikovao sam robiju na robiju i ti me prevaris sa seronjom koji mi se pravio prijatelj i kada posle vidis da taj seronja hoce samo ono od tebe u stvari a boli ga uvo dali imas kes da platis racune i to djabe ti lepe reci i rame za plakanje...Kada sam saznao a saznao sam zadnji kao i obicno oprostio sam i hteo da predjem preko toga ali posto sam ih posle par dana navatao to je bio kraj...Cak me je sprecila da sahranim skota eto toliko o vecnoj ljubavi i zrtvi...Pisao sam vec nesto o tome da se ne ponavljam previse...ja jesam pukao bio dosta pre toga ali me je to dokusurilo.Nikada ne bih poverovao ranije da nesto takvo moze toliko da me pogodi i poremeti ali eto jeste...E sada sam se malo poceo cupati i vracati u normalu...
Sto je najgore po nju mislim da je uvidela gresku ali posle onoga nema kajanja...Sta reci zivot je more...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

sanela wrote:
demijan wrote:Dragi moj u poslu i ljubavi je sve dozvoljeno...Saveznike koristis dok su korisni kada prestanu da budu korisni i kada pocnu da smetaju odbacis ih...To je zivot.kako bi ti uradio bas me zanima?Napisi kada budes imao vremena...
To se tako ne radi.
Dozvoljeno je sve dok ne ugrozavas nekog drugog. Sve drugo su prljave igre koje govore o losem karakteru igraca. A takvi ubrzo ostanu bez saveznika i stvore gomilu neprijatelja. I valja ti onda svaki dan boraviti na bojnom polju... stres, neugoda, nervoza....
odlican pocetak dana i skoro dvonedeljnih priprema...pokazao sam "savezniku"gde mu je mesto ali morao sam malko da mu odigram igru.odigrao sam tako da mi ne bude neprijatelj ali sam ga prevazisao i sklonio u stranu.E sada idemo dalje...
Uzgred mentalno sam svaki dan sve jaci i jaci,odlicno sam poceo da reagujem na pritiske i da ih kontrolisem jedino sto mi se vracaju losi snovi ali i to cu prevazici nekako.Imam cilj i ostvaricu ga a to je nemoguce na duze staze uz opijate,tablete i ostalo sranje.Hocu normalan zivot i zgazicu svaki olos koga ima koliko hoces ako me spreci u tome...Olos i bitange ne normalne ljude...Uhhh kakvu navalu adrenalina imam vec par dana...Izgubio sam par bitaka u zadnjih par godina ali rat jos nisam...
Kako kazu japanci...posao je rat...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

e zivotna svakodnevnica...uzeo platu i procenat,poslao bivsoj nesto jer mi stalno kuka da nema para,poslao bratu odnosno snajki da imaju posto kreten ima jos par godina da bude u nekom gulagu u sibiru,poplacao racune ostavio deo u stek za crne dane i ostavio meni da imam za zivot za neki dan.Nikako da mi se malo vise poveca fond za crne dane...nema veze uzecu ponovo sledece nedelje ali to sve ide u slamaricu...Pocinju vec da me iritiraju svi zivo samo kukaju za pare a ja kada nisam pre par meseci imao za hleba nigde nikog ali sam cutao i trpeo...
Eto to mi je neki zavrsetak ove nedelje...Mogu reci da je glava mnogo mirnija kada imas za racune i za zivot...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sanela »

demijan wrote: Eto to mi je neki zavrsetak ove nedelje...Mogu reci da je glava mnogo mirnija kada imas za racune i za zivot...
Tako je kod svakog...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply