Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Ne kaze se djabe u ratu i ljubavi je sve dozvoljeno.Doduse sada sam rat zamenio sa poslom ali isto mu dodje.Borba na zivot i smrt...Gubitnik moze samo da legne na neku klupicu i place i prosi.kada izadjes iz problema tek onda pocinje borba.za novi zivot,povratak samopostovanja i uopste povratak da okruzenje uopste ima neko poverenje u tebe koliko toliko...
Obozavam ove borbe oko poslova,napredovanja,adrenalin mi radi samo tako...dobro mi je sto sam uspeo da smanjim nivo agresivnosti,to verovatno ide sa godinama pa mnogo vise radim na mozak i pricu a manje na silu i buku...
Sto veca kriza to bolje za snalazenje i muvanje i to sve legalica...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ivica »

demijan wrote: Ivice ti ocigledno nisi bio ozenjen :D ...Ozeni se i dobices pakao od zivota :-D jedini spas ce ti posle biti da odes u neku sektu...
Ljubav je samo riječ i ništa više ,ljubav se isto čita i piše. :D
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Ljubav je samo rijec i nista vise,
ljubav se uvijek isto cita i pise
ruka u ruci je vec nesto drugo
i sapat njeznih rijeci
uz kapi kise...

Ljubav je samo rijec i nista vise,
obicna slova svakog lista papira,
tajna i strepnje su vec nesto drugo,
to je i prvo pismo sto rijeci bira,
ljubav je samo rijec i nista vise...

Ponekad je samo pogled
uzrok bezbroj budnih noci,
uzalud se nekad moli,
to je ljubav, to se voli,
i kad oci suze vlaze
i nevjesto kad se laze
ili kada tijelo boli,
to je ljubav, to se voli...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: ljubavna :D

Post by pop@j »

ako želiš da živiš u sreći i veselju,
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_lt-2Npoehc[/youtube]
navijaj za Želju :D
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ivica »

:D :D :D
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: ljubavna :D

Post by demijan »

pop@j wrote:ako želiš da živiš u sreći i veselju,

navijaj za Želju :D
vidi,vidi...Manijak...
hzk.jpg
hzk.jpg (59.74 KiB) Viewed 1670 times
Reci mi sta je sa njima?U bivsoj jugi su bili medju najjacima,odavno ne pratim ta desavanja ali bili su onda dobra ekipa...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

U zadnjih par dana jedno 10 ljudi me je zvalo da me pita da li imam nesto para na zajam...Sto je najgore niko od njih nema problem sa nekim opijatom ali udarila kriza izgledami.I meni kasni plata ali ne drogiram se vise pa nemam neke velike prohteve osim racune sto kasnim sa placanjem ali opet to nije strasno toliko,imam za sebe i to je to i plus sam uspeo da renoviram stan,posaljem parice bratu,dajem cerki...
radim za platu koja je relativno bedna u odnosu na to koliko sam nekada mogao da zaradim ali barem imam mir...Samo mogu da zahvalim Bogu sto nisam vise u problemu barem sa tim inace bih sada bio kao da me neko stavio u kotao sa vrelom vodom...Polako mic po mic napredujem u odnosu na nekada kada sam bukvalno preko noci pravio od nista nesto...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Moram da sredim coveka koji je iznad mene u firmi da bih napredovao.Ne fizicki naravno ali moram neku igru da mu odigram i da dodjem na njegovo mesto.Jeste mi bio saveznik ali sada me vec koci i sprecava moje napredovanje.Dosta sam snimao teren i izigravao potrcka.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ivica »

demijan wrote:Moram da sredim coveka koji je iznad mene u firmi da bih napredovao.Ne fizicki naravno ali moram neku igru da mu odigram i da dodjem na njegovo mesto.Jeste mi bio saveznik ali sada me vec koci i sprecava moje napredovanje.Dosta sam snimao teren i izigravao potrcka.
ne jebi , ja sada nemam vremena ali to ne ide tako!
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Dragi moj u poslu i ljubavi je sve dozvoljeno...Saveznike koristis dok su korisni kada prestanu da budu korisni i kada pocnu da smetaju odbacis ih...To je zivot.kako bi ti uradio bas me zanima?Napisi kada budes imao vremena...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply