Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

sanela wrote:Eh da tema ne bi otišla u pogrešnom smjeru, ovisnost je bolest, specifična bolest, ali bolest. E sad hajmo ovako - @Milica78 hoćeš li za ženu koja ima dijabetes reći da je fuj, a da možeš istolerisati muškarca s dijabetesom? Nećeš, e pa nemoj onda ni degradirati žene ovisnice, jer način kako su ušle u ovisnost je uglavnom vrlo sličan kao i muškarci.
Tacno bolest a ja nisam sposoban da se nosim sa tim u duetu...

Nego,nije problem reci toj osobi da mi ode iz stana.Ima tri puta veca primanja od mene i ima ona gde da zivi.
Ne pise bas svakom narkomanu na celu da je to sto jeste.Ima i onih koji su super fino skockani i sredjeni i provalis ih tek kada udjes malo vise u pricu ili da bas vidis nesto,meni to nije opravdanje jer sam drugi dan saznao vecinu stvari osim da me je slagala o vremenu kada je bila na igli.Rekla mi je da je zadnji put uzimala prosle godine a posle pre mesec dana.fras sam dobio kada sam video da je popila pola table ksalola odjednom i to ja kada sam video a i kada sam video da kljuca to moze da prica svojoj mami da je uzela pre mesec dana a ne meni ali to sam tek u zadnjih par dana video jednom.
Problem mi je sto je bila uz mene kada su me bocnuli neki kreteni i ja to cenim ali opet cenim i svoj zivot tako da smo se sinoc bas posvadjali i verovatno ce me sutnuti od sebe a to mi i odgovara...Nikada nisam bio sretniji sto me neka ostavila i to ce danas da bude sto posto.Jos nisam upoznao nekog ko je u poziciji da moze da se drogira jer ima svoje prihode i nezavisnost i toga da ima normalan zivot da izabere normalan zivot a da pre toga ozbiljno ne bude sateran u ugao...
Zao mi je zbog toga ali ne mogu ja da se nosim sa tim.Svaka cast onima koji mogu i imaju tu snagu ja je nemam...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sanela »

Dovoljno je da imaš snage da je otjeraš od sebe...
Uradi to što prije.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

ja sam davno imao slicnu situaciju kao ti demjane,bjezi kolko mozes kad je zena histerikus pleksus na sve je spremna ,majko mila to je bolestina sto se radi.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

U pravu si.histericne osobe me izludjuju,jos kada zbog opijata pocne da ih hvataju ludila...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by milica78 »

Vidim da sam ovde neke uvredila .....izvinjavam se , nisam rasista ali eto prosto mislim da ženama a naročito MAJKAMA to ne priliči.....Nisam imala uopšte divan život čak sam ceo svoj život okružena narkomanima od kad znam za sebe , jer što bi uopšte bila ovde da mi je divan život!!!! Pokušavam da vas razumem i samim tim da razumem sebe što mi je tako život komplikovan a nikad nisam bila na heroinu i ako sam sve probala , prosto me nije privlačio :!: Hvala Bogu zbog toga :D
Ispraviću svoje reči ona ti uopšte ne treba , a mislim da ovde ima svako pravo na svoje mišljenje.Ja sam samo mnogo ljuta na narkomane jer su jako samoživi i mnogo su me u životu povredili, a Nanili tako sam i ja muža izgubila jer su lekari imali predrasude i kontali su da ne zaslužuje da živi.....tako da ne mislim da je to pošteno ,samo ja nisam u zdravstvu tako da mi je dozvoljeno da imam neke predrasude dokle god nikog ne ugrožavam :)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sanela »

Ako želiš biti ograničena onda su predrasude uvijek dozvoljene.
Ipak, predrasude ugrožavaju one na koje su usmjerene, a i tebe samu jer si ljuta i ogorčena, a te emocije su vrlo štetne po tvoje zdravlje. Opet, izbor je tvoj kako ćeš razmišljati o nečemu/nekome...
sirena
Posts: 9
Joined: Sat Jul 21, 2012 4:42 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sirena »

narkomanija ne prilici nikome, oduzima osnovno ljudsko dostojanstvo, koje je jednako potrebno i muskarcima i zenama, nema tu razlike... slazem se sa Sanelom, tvoja ljutnja je najgora za tebe samu, truje te i ne dozvoljava ti oporavak, kao suzavisniku'... i ja imam stetu i muke od droge, ali nisam ljuta na narkomane, nego na samu drogu i ljude koji je cine pristupacnom, radi sopstvenog interesa.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nanii »

milica78 wrote:Vidim da sam ovde neke uvredila .....izvinjavam se , nisam rasista ali eto prosto mislim da ženama a naročito MAJKAMA to ne priliči...
Naravno da ne pristaje, ali to nije nešto što možeš da kontrolišeš, droga je zapravo jača i od tebe i od tvog majčinskog instinkta i ti možeš da mrziš sebe ali ne možeš si pomoći...............uglavnom..............barem ja znam kako je meni bilo i koliko sam mrzila samu sebe...........a opet, naravno da si sebičan jer sve podrediš šutu.........ali to je tako, droga te pretvori u nešto drugo od onog što ti zapravo jesi...............i niko nije maštao o tome da postane narkoman, desilo se nekako sluzčajno. Uh moram da idem nastavim poslije. Ma Milice, o.k. je sve mada me pogodilo kad sam pročitala, samo bezveze je imati predrasude.........pročitala sam jednu dobru rečenicu:

NE SUDI DRUGE ZATO ŠTO GRIJEŠE DRUGAČIJE NEGO TI..............
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Kako ti se u par dana skocka 100 stvari i sto situacija a pre toga danima se maltene nista ne desava...
Juce me otkaci cura :D ...Posle sam imao dva poziva iz Rusije...Prvo me zovu braca od strica,rade vec duze u Sociju,to je ovo gde treba da bude olimpijada rade na gradjevini tamo.Napila se stoka pa me cimali malo da pricamo...
Onda me zvao rodjeni brat...
Prebacili ga iz Krestya u Sankt Petersburgu u jedan malo normalniji zatvor samo sto je u sibiru ali nesto kao poluotvoreno da mu prebacim malo para dok se ne snadje jer snajka mi je isto u malo tezoj situaciji pa ne moze vise.poslacu mu ovo za stan sto sam spremio nesto jer nesmem da kazem mojima on nikada ne bi od njih uzeo niti bu mu ovi dali...He a snajka mi je lepotica prava imam i bratanca,mali je malo stariji od moje cerke bas bih voleo da se upoznaju konacno.Nije lose da ima starijeg brata koji pazi na nju...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

sanela wrote:Dovoljno je da imaš snage da je otjeraš od sebe...
Uradi to što prije.
Sanela,ti si jedna divna osoba i sve sto si mi rekla ili savetovala je bilo tacno i iz najboljih namera...
Ukratko cu opisati te neke dogadjaje koji su zavrseni ali da imam neki podsetnik i ja za ubuduce.
Tu devojku sam upoznao negde pocetkom meseca,sedeo sam sa jednim drugom u nekom kaficu koji je inace lerdi ali ne uzima.To gleda samo kao novac.Oni se poznaju i sela je sa nama da popije kafu...Lepa je,pristojno obucena i radi kao advokat u kancelariji jednog poznatog beogradskog advokata.nebitno ime a taj moj drug je inace klijent njene kancelarije...
u svakom slucaju dopala mi se i onda smo par dana komunicirali telefonom ili smo se nasli par puta na kafi.jeste mi rekla na prvom sastanku da je uzimala ranije ali da vise ne trosi vec je na terapiji.Zelja joj je bila po njenoj prici da se potpuno sredi,dobije porodicu i ima normalan zivot...
Ja patim za time da ponovo imam svoju porodicu tako da me je time kupila a plus je bila samnom kada sam ispracao cerku na more i dala joj je 50 evra onako da ima...
Prosle nedelje sam imao neki sukob u zgradi i dobio sam nezgodan udarac u kicmu i malo me uboli u ruku,nista strasno ali ona je odmah sutradan dosla do mene da mi pruzi moralnu podrsku i to me je jos vise odusevilo...Prespavala je to vece i nastavila da dolazi da bude kod mene...Drugi dan kada sam dosao sa posla i kada je ona dosla video sam da je u stondu ali je izgovor bio da je to od terapije naime popila je miansan duplu dozu...Ajde dobro...sledeci dan je popila odjednom pola table ksalola u stvari 8 kom u tabli je 15 znaci i vise.Onda sam joj sakrio sve tablete sto ima i napravila mi je histericni haos.dva dana sam joj davao samo onoliko koliko joj je prepisano ali smo se non stop svadjali...da bi mi na kraju rekla sta hoces ti od mene nisi ti bolje cim radis sa tim tamo!!!!To je mislila na ovog lika sto nas je upoznao...Ja neradim sa njim znam ga odavno iz neke druge price ali auta su u pitanju a ne dop a i dobar je sa jednim mojim rodjakom koji je u tim vodama ali nebitno je to sada...
Ne budem lenj nazovem tog drugara juce i pitam ga za nju i covek mi kaze da sam budala i da je on mislio da cu samo da je kres. a ne da je vodim kuci i da je mala kurva narkomanska...
Ja nisam tip coveka koji vredja zene kakve god dasu i poznajem taj svet vrlo dobro sa svih strana ali sada zelim da sastavim zivot koji je slomljen i da zivim normalno tako da mi takve osobe ne trebaju u zivotu...
Posto me non stop cima od juce i salje poruke lepo sam joj odgovorio da me ostavi na miru i ide svojim putem a onda mi posalje poruku zbog koje cu je jednog dana slomiti kada dodje vreme...odvratna je ali cisto da pokazem drugima kako to mogu biti bolesni ljudi..

jebi ti tvoju cerku u usta,bice ona dobra kurvica

Bolesna ili ne,musko ili zensko zbog reci se glave gube...


I Nepopravljivi,bio si sto posto u pravu brate sa onim za kragnu pa sut u dupe.I Milice ima logike u onom prozivanju sto si rekla za zene narkomanke.
Nani,urban,i ostale devojke ne ljutite se,vi ste uspele da se izborite i borite se za sebe i svoju porodicu i decu,ovo se nikako ne odnosi na vas i vama slice.Duboko vas postujem i cenim upravo zbog toga ali ovakve klosarke ne zasluzuju nista dobro dokle god trose...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply