I šta sada ?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
kako se maknut ?
Posts: 1
Joined: Mon Dec 05, 2011 12:40 am

I šta sada ?

Post by kako se maknut ? »

Pozdrav ljudi

iskreno ne znam gdje da počnem, ne znam šta radim na ovom forumu, ali svjestan sam svojih problema(moš mislit) ne djelim ih s nikim, a ni necu, dobro mi je ovdje to podijelit, anonimno, da nitko ne zna kako sam u biti jadan, tužan i kako sam u kuccu... unaprijed ću Vam se ispričat zbog vulgarnog jezika, ali to je isto dio moje svakodnevnice, ne znam ni sam više kako da se izražavam, pa eto da počnem..

uzoran momak, za zajebanciju kao stvoren, vrijedan, oće radit, pošten, alergičan na nepravdu, vrlo osjećajan iako to ne pokazujem, sve do prije cca. 10 mj sam bio takav.. a onda kreće show, naime bio sam u zagrebu godinu dana, dok sam kod kuće (neću ni spominjat odakle sam, jer želim bit 100% anoniman) imao djevojku, koja me sjebala i ostavila dok sam tamo bio, a to sam saznao tek kada sam se vratio ovdje, a onda kreće moj proces, tuga, bjeda i jad.. počelo je u 2 mj ove godine, izbjegavao sam tu travu jebenu, nije mi ništa predstavljala, nije bila ništa posebno, iako ju je moje društvo počelo pušit već od 3-4 srednje škole...

pa eto krecem se u društvu koje redovito puši travu, odrastao sam s njima, ali imao sam nju kao da od tog društva pobjegnem, odkad nje nema ne bježim od tog društva , a trava mi je služila za bijeg od stvarnosti iako to sebi nisam dosta dugo htjeo priznati.. i kao i uvijek krenulo je u 2 mj ove godine kad se nadje nas par s pričama: "šta ćemo, ajmo zapalit na vikendicu" i tako iz dana u dan, svaki puta sve češće i češće i sve više i više, pa eto sad se konstantno napušavam ko stoka već unazad 4 mj svaki dan, al jebeno svaki dan i to po par puta dnevno, naravno nekad ni to nije dosta pa kreće i alkohol koji konzumiram uz travu, 5-6 buksni i 5-6 piva za idealan provod..
došlo se i do te faze da ja sam sebi motam joint i pušim, bez društva, bez ikoga, nitko ne zna da to radim, samo ja, čini me ta trava sretnim, ali me i izluđuje potreba za njom... a eto u zadnje vrijeme dragi su mi i praxiteni, helexi i tako te stvari, kad sjednem negdje na cugu, ne znam popit kavu, sok, čaj, pije se pivo, eto smiri mi živce, to jedno jebeno pivo mi smiri živce bilo ono popijeno u 8h ujutro ili 20h navečer.. al evo danas npr. danas je dan kad nema trave, nema ni praxitena ni helexa, al jbg. palo je 5 caffetina i 2 piva... sam sebi sam 1000000x rekao da je dosta, da necu više, da ću se maknit od toga svega, da ću si nać curu, neku normalnu, da ću se vratit u normalu, ali oću kurac, nisam sposoban, pa koja cura jebena ? pa nisam u stanju bit zainteresiran za tako šta, samo bi pušio travu, pio alkohol , eventualno neke tablete za živce i slušao glupe priče o teorijama zavjere i pičkama materinama kak ćemo svi pokrepat, a i želim to nek krepamo, nismo bolje ni zaslužili, a pogotovo ja jer ne vidim izlaz iz ove jebene situacije... o problemima kod kuće sa starcima i ostalim članovima obitelji da ni ne pričam, treba li uopće trošiti riječi na moju konstantnu ogorčenost, tvrdoglavost, roditelji se živciraju zbog mene, svadjaju se međusobno, svi su odnosi narušeni zbog mene jer radim stvari koje nisu normalne, nema me nikada kod kuće, ništ ne slušam, ne trudim se, a tako me boli kurac za njihove probleme da vam to opisat nemogu...
ogorčen sam, sam na sebe sam ljut, na cijeli svijet sam ljut, mrzim sve ljude što se kreću oko mene, sve mi se gadi, al dobro mi je kad se napušim, onda je sve oke, a ne želim to..
financijski sam jebeno potkovan, radim u dobroj firmi, bmw je ispred zgrade, a samo 23 godine imam, ali nemam zanimacija u životu, ništa me ne zanima, svjestan sam i sam činjenice da se raspadam sve više i više iz dana u dan, pa i sad sam toliko ugrovan od tableta i cuge da kurca ne kontam, šta uopće radim na ovom jebenom forumu ? jesam ja narkoman sunce ti jebem ? ...ako jesam di da nadjem jebene snage da se kanim svega toga ? odakle da izvučem volju za maknit se ? kak da pošaljem to društvo u tri pičke materine kad mi jedino njihovo prisutstvo odgovara ? kad mi drugi jednostavno ne pašu jer "ne kontaju" stvari ?

pa koji mi se kurac dogodio sam mojim idelanim životom ? di je taj život nestao ?

...ma nabijem na tri kurca onoga koji je rekao da trava nije droga, jebem ja njemu sve po spisku
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I šta sada ?

Post by vudd »

tako je!!!sve po spisku...u pičku!

nemoj pušit travu,baci kafetine i cugu.to je sranje.potraži spas u nekoj komuni(gdje je zabranjeno psovanje)ili otidi u NA.

zajebavam se,uzmi dop.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: I šta sada ?

Post by preispitivac »

E Vudd, doceka ga k'o mene svojevremeno :D . Nesto covek ima protiv vutra puta pivo, ali, dobar je Vudd, legenda, stavise... Salim se, naravno, nije legenda, profuknjara je to matora, bezobrazna, namazana i ostra na jeziku i gospodine "Kako da se maknem" odrace ti dupe ne budes li malo realnije sagledao pricu. Mozda te cak i nadje pa te izdeveta zbog tvoje lenjosti, pseudointelektualne nabedjenosti ili psovanja, mozda. Ne, fora je da taj cinizam shvatis kako treba, to jest, poenta je da si se isparanoisao do neba. Trava jeste droga ali nije toliko zajebana droga da ti unisti zivot vec moze da te tera da ga sam unistavas ali ne toliko fizicki kao sto teske droge rade vec da se pretvoris u placipickavu slinu koja je lenja da se pomeri u bilo kom pravcu jer je ruku na srce, vrlo lepo biti pijan i naduvan. E, i sa tim ima fora - nece ni to dugo da traje, nego pocnes da paranoises sampionski, kao sizofrenik.

Varis 10 meseci, probaj da taj nemir koji imas projektujes na 5-6 godina, ma sta ja serem, nema sanse da ga projektujes... Vidi, veeeeelika istina je da ako ikako mozes, a sumnjam da mozes, cim si toliko uvecao problem u svojoj glavi a radi se o travi(rima je slucajna...valjda), jednostavno prestani da pusis travu i pijes i bice sve OK. Treba otprilike tri meseca da pocnu kockice u glavi da se slazu kako treba, izbacis gluposti i pateticno-manicne zakljucke o velikim nepravdama i sranjima sveta.
kako se maknut ? wrote:5-6 buksni i 5-6 piva za idealan provod..
Ma otkrio si Ameriku sa ovim...Ali evo ti bolja fora, kad si tako zainteresovan - Popijes 2 piva i vinjak, ili tako neku zest, onda se navari skankom, pa popi dupli absint na eks, on te katapultira sa skankom, dodaj malo popersa par puta i crtu spida, musku onako, lepu. Onda opet pivo, jer si dobar jedno pola sata, da ga izgustiras natenane, pa onda dovarivanje jer te spid malo izbistrio a i istreznio. E, posle tog drugog varenja je kalabunga, proizvoljno je sta ces dalje, ima da budes svinja kako okrenes.
Sto ti pisem ove gluposti? Tako sam ja poceo da kombinujem vremenom, jer sam labilan debil, slabic i ekstremni bezobrazni hedonista, iako sam sve vreme svestan da je to kurac od ovce(izvini sto psujem :D ), a vidim i ti si, pa bolje prestani sad, jednostavno zavrsi sa tim, jer ces eventualno da zavrsis na dopu ili odlepis od paranoje. I nemoj da pijes kafetin toliko, uzmi bensedin bolje, pa budi kreten skroz. Mislim, bar 5 komada, naravno...

Jos ako i pojebes nesto usput, onda je iluzija o tvojoj "velicini" uber kul velika. Sad te spicila paranoja, proci ce i to, a tek ti idu faze provoda, varenja i divljanja, veruj mi. Smorilo te sto te ovih dana radi lose, ali i to ce proci, bice opet do jaja, znam to, e sta ces onda? Neces ni videti problem, neko vreme, pa onda opet ovako, pa u krug...
Jurim rep
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: I šta sada ?

Post by ziki »

Da ne ispadne da ja zagovaram i podrzavam travu ali dobra gandza je sasvim ok stvar,u celoj evropi skoro je dozvoljeno da kod sebe imas neznam tacno gram,dva. Da ne pricamo o holandiji i amsterdamu gde duvaju i matorci od po 70.godina. Problem jeste kad si non stop naduvan ali nije strasno kad sam popusis dzokavac.
To je mit da je to drustvena droga nije tacno nekad je super smotas jedan, dva, pustis film pa ti se onda otvori apetit klopas nesto... E alkohol je vec doradjivanje tu vutra vise nema draz, jedno pivo ok ali nalivanje i tablete e to vec onda i ta vutra gubi smisao.
U svakom slucaju imam jednog clana porodice koji voli da vari non stop od ujutru do uvece ali on i funkcionise,stavi kapi u oci i niko i ne primeti da je navaren.
Mozda nisam pomogao savetom ali sam hteo da kazem, batali lekove i alkohol, smotaj jedan uvece i skroz ok.
...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: I šta sada ?

Post by preispitivac »

ziki wrote:Da ne ispadne da ja zagovaram i podrzavam travu ali dobra gandza je sasvim ok stvar,u celoj evropi skoro je dozvoljeno da kod sebe imas neznam tacno gram,dva. Da ne pricamo o holandiji i amsterdamu gde duvaju i matorci od po 70.godina. Problem jeste kad si non stop naduvan ali nije strasno kad sam popusis dzokavac.
To je mit da je to drustvena droga nije tacno nekad je super smotas jedan, dva, pustis film pa ti se onda otvori apetit klopas nesto... E alkohol je vec doradjivanje tu vutra vise nema draz, jedno pivo ok ali nalivanje i tablete e to vec onda i ta vutra gubi smisao.
U svakom slucaju imam jednog clana porodice koji voli da vari non stop od ujutru do uvece ali on i funkcionise,stavi kapi u oci i niko i ne primeti da je navaren.
Mozda nisam pomogao savetom ali sam hteo da kazem, batali lekove i alkohol, smotaj jedan uvece i skroz ok.
Slazem se sa tobom, to je ok. Problem je u tome sto neko ko moze opusteno da smota nekad dzoint i ne ide dalje od toga, ne dolazi ovde na forum.
Jurim rep
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: I šta sada ?

Post by ivica »

kako se maknut ? wrote: došlo se i do te faze da ja sam sebi motam joint i pušim, bez društva, bez ikoga, nitko ne zna da to radim, samo ja, čini me ta trava sretnim, ali me i izluđuje potreba za njom... a eto u zadnje vrijeme dragi su mi i praxiteni, helexi i tako te stvari, kad sjednem negdje na cugu, ne znam popit kavu, sok, čaj, pije se pivo, eto smiri mi živce, to jedno jebeno pivo mi smiri živce bilo ono popijen
Osoba koja bi ti mogla reć štaš sa sobon ne postoji na ovom svijetu. Ali svatko će ti reć da Idealan život imaš, tj sve predispozicije.Kako se vidi sve imaš, sve ti pristaje osim trave, je neznam da li si počeo probao tražit vrijednosti oko sebe bez da je to povezano sa nekom opijenošću bez da si šlagiran. Zašto to nebi bilo jednostavno odbacit... i ja se pitam...
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: I šta sada ?

Post by ivica »

Pet ljudi govori jednom da je pijan a taj ne vjeruje niti jednom od njih pet. Što piješ kad ti škodi?
Linija manjeg otpora : promijeni ljude i grad oko sebe. Učini to na najjednostavniji način. Ja sam to proživio..
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: I šta sada ?

Post by sanela »

preispitivač ti je već sve rekao...
Ja ću samo prokomentirati
pa koji mi se kurac dogodio sam mojim idelanim životom ? di je taj život nestao ?
Nije taj život nigdje nestao, samo si ti odabrao da živiš neki drugi život. Taj tvoj "idealni život" je još tu, samo se ti trebaš trznuti i ponovo početi da ga živiš.

Ali, neće se ništa samo od sebe desiti. Trebao si se potruditi i da napišeš ovu priču na forumu. I od tada te nema...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: I šta sada ?

Post by ivica »

sanela wrote:preispitivač ti je već sve rekao...
Ja ću samo prokomentirati
pa koji mi se kurac dogodio sam mojim idelanim životom ? di je taj život nestao ?
Nije taj život nigdje nestao, samo si ti odabrao da živiš neki drugi život. Taj tvoj "idealni život" je još tu, samo se ti trebaš trznuti i ponovo početi da ga živiš.

Ali, neće se ništa samo od sebe desiti. Trebao si se potruditi i da napišeš ovu priču na forumu. I od tada te nema...
Hoće hoće sve će se samo od sebe postavit kako treba samo ako ćovijek gleda daleko. Sve će sjest na svoje od kada se čovijek ostavi kemije i glupardija. Sve će se posložit upravo onako kako bi trebalo ako ćovijek sve svoje male željice stavi na rub pored puta, na marginu onako blijedo na periferiji vida....
i naravno prihvati činjenicu da je sve i svakoga izgubio, bez opterećenja jer ako nemaš ništa ništa te neče opterečivat. Takvog sam mišljenja. Tako je meni bilo i ostalo.
ignorance is bliss!
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: I šta sada ?

Post by VVV -ex prokleti »

Pozdrav.
Ja bih ti preporučio NA, pa kroz razgovore pomalo...
I sve dođe na svoje...jednom, a koliko brzo ovisi o tebi i koliko se sam sebi posvetiš, jer prije svega tvoj je život u pitanju.
Pišem ti iz iskustva. Kad sam bio u tvojim godinama bilo je samo speed,bomboni,trava,pa ujutro pilsevi i tako stalno + uvijek gomila cuge.
Ajde poslušaj što ti ljudi govore ovdje i nemoj biti kapo jedan od nas, nego uči na tuđim greškama, a ne svojim.
Koliko kužim još nisi došao do dopa...al nije ni bitno. Npr ja sam bio žestoki borac protiv dopa, u biti cijela moja ekipa je mrzila dopere, i onda jednog dana probaš i misliš si:"pa to je u biti to, to sam tražio, ne treba mi ništa drugo samo ću povremeno malčice dopa,da se ne zakačim".
Vjeruj mi svi smo tako razmišljali, i nema takvoga koji će brijat po dopu godinama,samo vikendom ili dva put tjedno, a da se ne zakači, koliko god to surovo zvučalo ali to je istina.
Stari drži se, i odluči se za ono "choose life" iz Trainspottinga.
Pozdrav,
Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
Post Reply