Kao neka ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Ja tu valjda jedini nemam nishta protiv trave, dobro nije da bi nekom odabravo svakodnevno konzumiranje, ali postoje bolji nachini za iskorishtavanje te biljke nego ko za drogu...Od nje se sve moze da uradi od automobila, do gradnje kucha, odjeche, goriva, plastike koja je biorazgradiva, pa do ljeka u medicini, za protiv bolova, ulja od nje za opekline, za apetit, navodno unishtava stanice raka kod bolesnih ljudi itd.,Jednom na tjedan popushen jojint, moze zamjenit ljekove protiv depresije...Samo se dosta dugo skrivala uchinkovitost te biljke zbog tog jer kad bi bila dostupna i chovjek kad bi ju mogu sadit od 1hektara moze cjelu godinu imat besplatnu energiju, gorivo itd., shto normalno se nemoze dopustit, jer kako bi zaradivali naftashi i farmaceuti koji tek sad pokushavaju uradit kao neki umjetni thc :lol: ....Ali preotv sam svakodnevnog konzumiranja i zlouporabe jer dovodi chovjeka do zatupljenosti...
Sad vidim da je Tren napiso da i opijate uzima?, uff, Nemoj se na njih navikavat, jer sad imsh vjerojatno male psihichke krize, koje sliche ko zelja za slatkim, ali probaj se suzdrat svega jer kad osjetish fizichku krizu, psihichka che bit toliko jaka da nechesh moch jednostavno izdrzat da ne uzmesh neshto, mislim ja dok se sjetim sa 20god., mi je moglo se govorit da ne skachem u bunar i vidio bi kako chovjek pada i razbija se, ja bi isho za njim i nemash pojima kolko mi je krivo shto se toga nisam rjeshio prije, sad moram u komunu jer ovo muchenje nebi htio nikom, tolko sam se izmuchio da se rjeshim heroina, probo sve shta se dalo probat i nishta, ja sad moram ispochetka gradit zivot sve skroz iz nule, skroz navike promjenit, maknut se na skroz drugo mjesto, a prije tog progutat i nagutat se onog sranja shto sam pojeo i nakraju ko zna dali chu uspjet jer ovo mi je zadnja opcija, nisu pomagale terapije blokatorima, ibogain, potapljanje narkozom, tolko te zarobe opijati, uff.., kod mene su to heroin i morfij...Probaj se kontrolirat da si ne upropastish zivot ko shto sam ja, neznam koje opijate uzimash, znam da si reko da uzimash speed i marihuanu, probaj vidjet da ti to nebude povod da izlazish van samo zbog speeda i trave i da ne radish nikakve stvari zbog te droge, to ti je okei test vidjet, dok idesh van, ali da znash da nema speeda ni nikakvih droga dali che ti bit dosadno tad??Ako da onda tebe kontrolira droga i nemash kontrole...Mislim kuzim nije vishe fora se napit...Uglavno danas ljudi vishe ne izlaze bez droge jer im nije fora...Probaj imat kontrolu nad tim, jer tako chesh jedino moch bit zadovoljan i sretan, kod opijata je gotovo nemoguche imat kontrolu pogotovo kod heroina tako da, to bolje ne probat jer tad nema povratka, do kraja zivota chesh zalit, jer ako izgubish kontrolu, izgubish sebe i sve oko sebe...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by preispitivac »

MasacreEnElDiscoBar wrote:ali postoje bolji nachini za iskorishtavanje te biljke nego ko za drogu...
Kasno :-D . Covece, da li si cuo da ljudi sipaju bronzu za radijatore u kesu i onda to duvaju? E to se zove missuse :D
Jurim rep
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Kao neka ispovijest

Post by nepopravljiv »

tren da i ja nesto kazem mada izbjegavam da solim pamet drugima kako treba i sto ali po ovome sto sam procitao ti bas i nije da nisi ovisan o bilo cemu.imas ti problem ali ni sam nisi svjestan probaj jedno 6 mjeseci da iskuliras sve da vidis oce li te vuci da malo smrknes speed ili da se malo dune.vuce te psiha sigurno.a i neko je napisao da ce ti se od speeda mozak pretvorit u supu i to je tacno jer je speed po meni najgore sranje ne jedes ne spavas ne ides u wc po 3,4 dana ja sam volio speed dok mi se jednom tako nije smucilo da sam posle 4 dana poso da se istusiram smrsao sam za 4 dana rebra su pocela da mi se vide i smrdio sam ko dusevni bolesnik piii a da ne pricam kako ti se k...c skupi i dodje ko smoki aaaaaapiiiii i tada sam reko speed nikad vise. i slazem se sa vecinom da drugarici ne mozes pomoci nego pomogni sebi.i sto je ono kod speeda dobro ti je prvih par sati posle ti glava ko fudbalski stadio praznina jebes speed nas kolko ih je od toga poslo nepovratno zbogom.ne umiju vise ni po ulici da hodaju normalno pricaju sami sa sobom i grimase i tikovi razni.
a sto se tice trave nekad je bila dobra sad nevalja nevalja mozak jer se zasitijo pa pocnu paranoje i gluposti oni prije 20 god sto su duvali pricaju kako trava onda bila bolja a mladji opet pricaju kako je u njihovo vrijeme trava bila bolja ima razlike u travi neka je bo0lja neka losija ali u globalu sve je to isto sve zavisi sa kim pusis travu i kako se osjecas u tom momentu.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

preispitivac wrote:
MasacreEnElDiscoBar wrote:ali postoje bolji nachini za iskorishtavanje te biljke nego ko za drogu...
Kasno :-D . Covece, da li si cuo da ljudi sipaju bronzu za radijatore u kesu i onda to duvaju? E to se zove missuse :D
Broncu za radijatore??,,,a neverujem, znam da se kao znalo od zeljeza ona hrdja, nekako mjeshat,,,Ali neznam kod nas u hr je prije bilo dobre trave, i dobivalo se puno, moglo se za 100eura uzet 100g dobre trave, sad kolko znam za 100eura se dobija 10g, shto se prije tih 10g moglo uzet za 20eura...Neznam kako je situacija u sr, i bih-a, ali tu se nesplati, i ljudima je jeftinije nabavit opijate ili stimulanse ko speed...Ima okej pricha od Ricka Simpsona koji je napiso knjigu o toj biljki i za shto se sve moze iskoristit, pa ako nekog zanima moze vidjet intervju koji je u nekoliko djelova na http://www.youtube.com/watch?v=HuTxEO_E_zA... pricha kako je ljechio ljude, besplatno od raka, side itd., sam sebi izljechio rak koze, a i toliko stvari koje se mogu tom biljkom uradit...Svakako preporuchujem da se pogleda ta emisija koga zanima sve shto se moze tom biljkom..Ja dok sam to pregledo ostao sam bez texta, na neki nachin pun ljutnje, jer su ju pocheli zatashkivati, samo zbog novaca, da nebi sluchajno netko besplatno koristijo elektrichnu energiju, gorivo itd...Svakam preporuchujem da pogleda na youtobe tu emisiju, shto su mu sve radili da ga sprjeche da djeli besplatno, samo bi doshi i unishtili mu stabljike zasadjene i otishli...Treba svakako vidjet, da nije marihuana samo za drogu nego i za ostale stvari...

A shta se tiche problema, za koji sluzi tema, gdje je momak reko kao bi frendici pomogo, mislim da sam reko gotovo sve, probat ju vuch sa sobom da joj odvratish paznju, nekim aktivnostima najbolje sportom i radom i gdnjavit ju chak i bit bezobrazan prema njoj ako se zeli tog ostavit, saslushat che te, ako ne nema shanse da joj pomognesh...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Kao neka ispovijest

Post by zeleni »

MasacreEnElDiscoBar wrote:
Broncu za radijatore??
snifate bronzicu cu cu cu cu... :-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Kao neka ispovijest

Post by nepopravljiv »

bronza kuku lele mogu mislit sto je to kad se stim izdrogira covjek mozak slajfuje 200 na sat,ja se sjecam od ljepila ludila koja su ali za bronzu pricali su mi da je potpuna toxikomanija.jeste to bila je trava nekad jeftinija sad za 10eura dobijes 4 jointa ali to uglavnom sto klinci prodaju da zarade da imaju za marendu u skolu,kod normalnih likova je i dalje normalna cijena i kolicina bar je tako bilo prije godinu i nesto.bas cu sad da vidim ovo na youtobe za travu.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Cjela ta emisija''Na rubu znanosti'' je u 5-6djelova stavljena...Pogledaj do kraja, da nepovjerujesh...
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: Kao neka ispovijest

Post by Srce »

Imala sam jednog decka koji je bio na heroinu....Mnogo me je voleo,ali nikad nije hteo da spava sa mnom...Jednom je hteo da me udari kada mi je nasao hasis..On je u to vreme vec bio prodao cak i zavese iz kuce,par puta je bio u zatvoru...Pre neki dan cujem da je OPET na robiji,ne znam sta je uradio tacno,ali znam da ovog puta nece skoro izaci.Zadnji put kad sam ga videla,pre 2 godine,vise nije licio na njega.Nisam htela da me vide kako pricam sa njim,otisla sam....Nikad me vise nije pozvao,bio je ljut sto je dosao da me trazi,a ja sam se postidela.Secam se kako je bio lep dok ga h nije pojeo,najlepsi decko sa kojim sam se poljubila.
Zato,blazena je majka trava onim ljudima koji nisu izgubljeni i znaju da cene svoj zivot.Trava nije zlo i nikako ne moze biti uvod u nesto gore ako ti SAM ne zelis.Ona te ne tera.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Rjech po meni ovisnost je tad kad se osoba nemoze oduprjet sovojoj psihi i tjelu, sve dok koje joj ta supstanca(na koje je naviklo) ne ublazi zudnju, bol(potrebu, zelju..)
Ima puno vrsta ovisnosti, stim da rjech ovisnost znachi nekome da je narkoman, i da mu treba pomoch!!!
Sad postoje drushtveno prihvatljive i drushtveno neprihvatljive vrste ovisnosti i ljeche se one koje stvaraju najvishe problema toj osobi...Moze nekom mozak prije proradit i uzet kontrolu nad tim problemom i tako rjeshit taj problem ovisnosti!! Tako da se slazem, i zelim ti ''Srce srechu u rjeshavanju problema, svatko bira svoj zivot i to ne samo on nego neki njegov instikt, zudnja, potreba u ovom sluchaju je velika potreba droga!!Tako dugo dok ovisnik nebude prisiljen ili dobrovoljno se rjeshio ovisnosti...tdm....,Uglavnom, rjetki se rjeshe pod prisilom, a vechina svojevoljno shto bi znachilo da se jedino svojevoljno moze rjeshit tog problema(jer kod prisile morash popustiti i da svojevoljno reagirash)...Kad bude prisiljen ili svojevoljno se rjeshit svih problema bit che onakav slichan, ali samo slichan kojim je bio kad si ga vidjela chistog, i zelim ti srechu da sve dobro zavrshi jer ovjek ima goreih stvari i trebash bit sretna, zato da nebi bilo josh gore!!
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Kao neka ispovijest

Post by nepopravljiv »

zasto nije taj momak htio da spava sa tobom?
Post Reply