Kao neka ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: Kao neka ispovijest

Post by Srce »

"Ne zelis ti to sa mnom"-to mi je uvek govorio kada bi mi ruke krenule da ga miluju po telu....Tada sam bila klinka...postidela sam se tih nekoliko puta sto me je odbijao i vise ga NIJEDNOM nisam navodila na to od cega je bezao.Nikad,ali nikad ga nije ponela strast...Zadnjih dana sam iz cista mira mislila na njega,gde li je,kakav li je sad..Nisam ga videla dugo...Trazila sam ga na FB,ali nism htela nikog da pitam za njega jer se u medjuvremenu ozenio.Baka mi je rekla da je dugo vec na robiji..Mislim se,ceo zivot ppo zatvorima...Jadna ona njegova zena.A i ona je narkomanka :/ kad sam ga zadnji put videla bio je uzasno mirsav i nikakav,a samo se mislim kakav li je tek sad....Mnogo me zanima,kako je jednom narkomanu u zatvoru???? Sigurno je da nema drogiranja,ali zaboga,kako sa krizom?
P.S. I tako,umesto da sinoc dam pare za hash,ja odem u grad :) Napila sam se,u jednom trenutku sam pomislila,ma ovo je bolji osecaj od duvanja...vidi kako igram :) hah,a onda se odmah javio drugi glas,neeeeeeeeee,ujutru nisi ni za sta,mozes opusteno da se probudis i odes na posao,ne pucaju te emocije i ne pada ti na pamet sve ono sto te muci :)
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by diacetilmorphin »

Imaju narkomani i u muriji terapiju.Kad sam ja lezao davali su metadon, pa cak i tramale. Pola robova je bilo na terapijama. Daju i benzodijazepine (apac,lexac). Ja sam jedne prilike popio leponex, prespavao sam sljedeca 2 dana. Ima u muriji svega. Vjerovatno se moze nac i hors ,ali ja ne bi rizikovo da dam pare , a dobijem fasade nastrugane, a uz to se ne mozes ni pobunit ,da ne bi jos i po glavi dobio. :axe:
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Re: Kao neka ispovijest

Post by LuLu »

Iskreno (i nadam se da nisam sama) meni vutra nikad nije smetala. Pazi, postanes ovisan naravno ali ne vjerujem da vutra otvara vrata pakla. Ta vrata otvara nesto drugo, mnogo jace od gandze. Znam ljude koji pushe vutru a nikad nista drugo nisu ni dodirnuli. Elem .... htjedoh reci isto da ja kad sam prestala da se rokam (my problem child was blow/bijelo), bilo je tesko na pocetku, onda je sve doslo na neki normalu, ali ima nas koji smo jednostavno rodjeni ovisnici. O cemu? O bilo cemu! Ja sam gudru na pocetku zamjenila alkoholom a posle vutrica. Dakle vratila se na pocetak, full circle.
Mislim da cu dozivotno ostati ovisnik ... o necemu...ako ne bijelo ili exeri ili speed, onda alkohol i vutra. Neki su ovisni o hrani, tv, internetu, drama.... I bas mi svejedno! Nemam nikakvih kriza, ni psihickih ni fizickih, duvam kad mi se duva i nikome ne smetam.

I za kraj: DONT DO DRUGS :)!
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: Kao neka ispovijest

Post by Srce »

Plasim se da jesam malo zaludjena tim osecajem kada sam napusena ;/ Nisam to mislila do skoro..A eto,prosle nedelje nisam namerno htela da kupim i bilo mi je bedno..........Falio mi je taj osecaj......navikla sam da zivim tako....meni je lepo kad se napusim...i neverovatno sam orna ujutru za posao,nemam nikakvih problema...dok je sa rakijom sasvim drugacija stvar..lepo mi je te veceri dok pijem,a onda kad krenem kuci,pa sutradan...muka ziva......
Jedino cega se plasim da nekad ne dodjem u situaciju da probam nesto jace do skanka i hasisa,ne bih volela da zateknem sebe kako se dvoumim ;/
Posle cu zapaliti i zadnji dzoint sto sam srolala,hasis je popusen,nestao,nema vise....Videcemo.......
Pozdravljam vas......... :)
Tren
Posts: 5
Joined: Wed Nov 16, 2011 7:45 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by Tren »

op op ljudi nisam znao da ću imat tolko odgovora....ovak..brzine se ostavljam sigurno jer to stvarno nema smisla.tuć 50-100 sati u komadu,tijelo dovodit do krajnjih granica izdržljivosti...a zašto??? vaši odgovori dali su mi taman snage kolko je trebalo da sebi priznam neke stvari...hvala vam i javljat ću vam se ponekad..vidim da na forumu ima dobrih ljudi koji su prošli to sve i mogu dijelit savjete...al život bez vutre mi je nezamisliv.alkohol mrzim jer svaki put neka pizdarija kad se napijem.vutra umjesto alkohola za opuštanje...mislim da je to ok.naravno,povremeno....vaša mišljenja???
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by preispitivac »

Jeste OK povremeno, ali ti ne mozes povremeno. Ili-ili...

Ladno mi poveruj.
Jurim rep
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: Kao neka ispovijest

Post by Srce »

Blago tebi ako mozes samo povremeno :) Ja jedva napravim pauzu od nedelju dana....Radujem se sto cu u Srbiju za praznike,kuci mi je tata,nemam tog "drogiraskog" drustva tamo,nemam kako da nabavim hasis....A planiram da budem kuci i vise od 2mes. :)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by preispitivac »

Srce wrote:nemam kako da nabavim hasis....
...ali zato mozes da zavrsis odvratnu i trulu domacu gandzetinu od propalih studenata koju suse na radijatorima i prodaju dve dvojke za 600 dinara. Jos kad provalis da te radi kao nogom u stomak i ekstremno zaglupis od nje, tek onda je osecaj odlican. A posle dvadeset dana te travuljine, ne znas....nista vise. Promaja :smt017

Dobrodosla u Srbiju :D
Jurim rep
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: Kao neka ispovijest

Post by Srce »

Hahahaha :-) E secam se jednom..Jedan moj drug tamo dole,dodje kod mene jedan dan i kaze "brateeeeeeeee,sto mi onaj Djele dao travu covece,puna kesetina!" :D Ono ga decko zaebao,trula neka trava Bog da sacuva ;-) Ja vidim da od toga nema nista,al' je on insistirao da srolamo..I stvarno,ni da pipne :roll:
Mislim se,pa ko ce da te casti punom kesom trave :finga:
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Kao neka ispovijest

Post by VVV -ex prokleti »

Ma samo da se lagano umiješam u ovu temu...
Prije heroina sam bio deset godina maltene svaki,al svaki dan na speedu, i to ono najbolesnijem, rozi, u pasti, mokar, čim ga počneš karticom mrvuljit već je suh.čisti koncentrat.
E prijatelju, od toga čovjek puca, i to samo tako...ko kokica...i nema više nazad prijatelju. Znaš kako se kaže "poslje jebanja, nema kajanja",tako ti je i sa ovim.
A travuljina,koja je uz mene bila jedno 15 godina, je brate uvijek ista, sem nekih malih razlika u kvaliteti i dal je skunk,hašiš il šta već. Al ja sam taj koji više ne može ni dim da povuče bez da me oplahnu paranoje, ono svi me gledaju, idem kući u krevet i takve stvari.
E zato ja kažem da je trava droga istine. Kad popušiš joint i dobro ti je, znači da si koliko toliko s mozgom ok.
A ja, a i moji prijatelji koji su prošli ista sranja kao i ja, ne diramo travu uopće. Trava ima tu čudnu naviku da te sjebe još više upravo kad si psihički u kurcu. Ukratko,ako se loše psihički osjećaš, kad zapališ, bit će ti još gore, i obrnuto.
A opet s druge strane kad se sjetim količine trave,skunka,hašiša,speeda,bombona,gljiva,LSD-a, pejotla,ketamina,kodeina,čistog MDMA, kokaina, čak i ICE-a, te raznih tableturina svih vrsta, i nakraju heroina, heptanona,subutexa,subuxona,naloxona,revije, e onda nije ni čudno da se bojim trave i njenog djelovanja,jer mi je mozak toliko izrešetan, kao švicarski sir, da sumnjam da ću se psihički ikad vratiti na staro.
Zato saslušaj što ti ljudi s malo većim iskustvom po tom pitanju govore, i mani se kemije, a mani se i trave.
Šta će ti trava?
Imam jednog prijatelja koji duva već 20 godina svaki dan po 10 grama, i vjeruj mi on je jebena biljka.
I ja sam zagovarao teoriju da je trava zdrava, da bi trebalo da se legalizira itd...da pomaže bolesnicima(što je i znanstveno dokazano) ako se uzima povremeno ili s razlogom(mislim na Američki model medicinske upotrebe trave,na recept,zbog stvarnih bolesti).
Ali svaka zloupotreba na način "pušim koliko mogu" mi nimalo ne drži vodu.
Jedno sam vrijeme branio svoju teoriju o legalizaciji time što sam svima govorio da od trave nitko nije umro, dok je bilo slučajeva da od najbezazlenijih tableta tipa Aspirin ili Andol ili slično, ljudi umiru od kontraindikacija(što je i istina).
Uglavnom(tek sad shvatih koliki sam post napisao), odjebi sve te droge i pucaj se životom. Vjeruj mi,jako je lijepo i ugodno. Pa čak i svakodnevni problemi su najnormalnija stvar, samo kad si čist onda ih znaš i možeš riješiti. I onda ona satisfakcija kad riješiš neki dugotrajan problem se ne može mjeriti s osjećajem ni jedne droge.
Eto, toliko od mene, i oprosti ako sam napisao malo smarajuću količinu teksta.Ponijelo me.
Pozdrav,
Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
Post Reply