Kao neka ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by malic »

Zeleni,Beograd govori iz Tebe! :) ,mada je svuda bilo da ne gresim..ali se nesto dogodilo??? :?:
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Evo jedan ljep primjer, nekog ko bi se mogo pslkliznut...Prijateljici teshko mozesh pomochi, a tako ni sam sebi tako dugo dok, je josh njoj fini speed i trava i tako tebi...Nekim rjechima bi joj teshko pomogo, svojim primjerom ne uzimanja droge vech vishe...Sad zeznuto je prestat, dok se sve chini dobro i dok josh je droga fina...Najbolja je prevencija, neshto shto bi nju skupa s tobom maknulo nekud da umjesto speeda radite neshto drugo, bavljenje sportom bilo shta da ne misili na drogu, ali da bi njoj nekako probo pomoch, treba sebi prvo pomoch...Nakraju speed postane pre slab i dogodi se da uzme neshto drugo, pa tako ljudi obichno zavrshe na heroinu... Ali sad, pomoch mozda svojim primjerom, trebo bi ju stalno vuch okolo i probat da se skupa zabavljate na druge nachine...Jednostavno je nemogucha misija nekom pomoch ko to ne zeli!!...Ako kazesh da znash rech ne, i ne uzmesh speed ili vech shta, pokazi joj svojim primjerom i nemoj uzimat nishta!!!....Ali opet kazem, ako to ona ne zeli, nishta od pomochi, poslat che te u k---, i nakon ako mozda ostane chista kojih 2tjedna pa che rach da ide polako samo za vikend i sve te spike,.... a ti josh nekad uzimash, i uglavnom mislim da je to gotovo nemogucha misija...Sad kakva je kod nje situacija ima li ona volju se maknut od tog i imash li ti zelju isto prestat, makar povremeno kako kazesh??, to igra ulogu!

p.s. pishi tu o sebi, kako dal ti zelish prestat..
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Kao neka ispovijest

Post by Šmizla »

E da, baš sam masu puta čula tu priču...nije trava kao što je bila i bla, bla...i ono što sam primjetila je da većina heroinskih ovisnika sad prezire travu. Zbog čega?
Recimo moj vjerenik je pričao kako je pušio ogromne količine trave a sad je prezire i gadi mu se...kaže nikad je više ne bi uzeo i ne kapira sad kako neko može da duva to sranje. :?
BUDI NA ŽIVOTU!!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Šmizla wrote:E da, baš sam masu puta čula tu priču...nije trava kao što je bila i bla, bla...i ono što sam primjetila je da većina heroinskih ovisnika sad prezire travu. Zbog čega?
Recimo moj vjerenik je pričao kako je pušio ogromne količine trave a sad je prezire i gadi mu se...kaže nikad je više ne bi uzeo i ne kapira sad kako neko može da duva to sranje. :?
Kod gotovo svih opijatsik ovisnika je tako, kod mene i jako puno ljudi koje znam je tako jer dok uzimash opijate si daleko od stvarnosti i nevidish probleme itd.A trava pojachava osjetila na takav nachin, da ti nemoze pruzit takvu ugodu i sigurnost, i kad se popushi jojint, javlja se neki strah ko neka vrsta panicc attacka jer se pojachaju osjechaji i teshko se tad prihvachaju...
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by milica78 »

ju vidiš to nisam znala ni moj muž nije voleo travu samo kad ga ja natovarim a to je bilo jednom godišnje :) pošto meni tako dođe :) ,još se ja pitala što ?!
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Kao neka ispovijest

Post by Šmizla »

Eto ja sam to provalila ali nisam znala zbog čega je tako. Realno i u pravu su - trava je sranje. Ja sam jedino to probala i pitala se danima šta to ljudi vide u njoj. I dan danas se pitam, poslije toliko godina. :) Ali jbg...to je od osobe do osobe. Mada sjećam se da ja kad sam probala travu da sam došla drugaricama i rekla ''Probala sam i bezveze je. Ako hoćete probajte ali ja vam ne preporučujem jer je samo izvikano da je super.''
I nakon par mjeseci je probala na ekskurziji moja drugarica (tako je bar ona rekla) i kao bilo joj super i ludilo i bla, bla...i nikad više nije uzela. Eee nakon par godina je priznala da je to rekla da bi ispala faca i da je bilo sranje.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by milica78 »

pa nije mi sranje nego se ne setim a i stvarno ne volim preterivanje ni u čemu....evo i lekove za smirenje sam prvi put počela piti nakon njegove smrti jer drugačije nisam mogla sa decom da funkcioničem ali vremenom sam počela da ih koristim samo noću za spavanje, pa samo ponekad kada su mi loši dani...i tako trudim se da se ograničim na jednom ,dvaput mesečno jer shvatila sam da mi oni uopšte ne ublažavaju bol samo me umrtve a mozak i dalje radi!!!
ljubo986
Posts: 4
Joined: Wed Nov 16, 2011 9:58 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by ljubo986 »

Cista glupost je ova trava.....mislim da se svako pokaje ko je ikako proba..
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by preispitivac »

Nekoliko stvari...

Prva, nije tad trava bila do jaja, nego te vise NIKAD nece raditi kao tada, to odmah upisi kao aksiom. Kakva god da je.

Drugo, zajebi spid, dzovanska droga, ja sam se malo vise uzjahao sa tim proslog leta i odlepio sam kao lajsna, jos ako ga kombinujes sa alkoholom, ziv bio, ima mozak da ti se pretvori u sirup a zivci da trepere kao da gledas srpski fudbal.

Trece, tu tvoju drugaricu/devojcicu iskuliraj, gledaj svoja posla, nista joj ne mozes. Ne pomazu dzanki dogovori, ushicenja o menjanju zivota "od sutra" i te pompezno-romanticne dogovorstine.


I cetvrto, znam da neces poslusati nista od ovoga, a kako bi samo sebi pomogao kad bi. I to potpisujem
Jurim rep
Tren
Posts: 5
Joined: Wed Nov 16, 2011 7:45 pm

Re: Kao neka ispovijest

Post by Tren »

hvala svima na odgovorima...hmmm,mislite da i ja imam problem?istina kad pročitam sve što sam napisao iz nekih drugih očiju to stvarno loše zgleda...ali,krize nemam nikakve mogu bez svega...znači da nemam love ili da nema tih sranja bez problema bih rekao:a kaj sad,nema nema i dobro....al ovako,uvijek me neki vrag tjera aj uzet ću si za pušit da si uljepšam dan....hmmm jaoo preduboka razmišljanja...uglavnom moram si nać nešto što će mi dan više uljepšat nego opijati.imam 20godina,zar mi treba nešto više od mladosti?
Post Reply