Kao neka ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

nepopravljiv wrote:zasto nije taj momak htio da spava sa tobom?
eh, pitanje, da nije dop??jer mu se nije dalo, ko ni meni na dopu, pogotovao ako si duze vrjeme s nekim...Shta che ti sex, sva zadovoljstva kad imash heroin...takva situacija je kod svih koje znam da uzimaju heroin...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Kao neka ispovijest

Post by nepopravljiv »

jeste to to tacno iskulirao bi i pamelu anderson i andjelinu djoli ali da nije htio da spava sa njom ja sam mozda pogresno svatio nije htio da spava rijetko kad ili uopste nije htio???
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Voleo ju je i nije nikad hteo da spava s njom, tu vidim da se radi o ljubavi, on se zarobio drogom i problemima sa zakonom, i po ovom je njoj stalo do njega i najgore je shta to bude tashko, ali ako joj je stalo do njega i njoj do nje?,Ona che morat prihavtit situaciju, i mnogo tog se odrech ko i on, da budu sretni nakraju...
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by diacetilmorphin »

Brate, prodzi se speeda :shock: . Povecat ce se kolicine i vise neces moc da se spustas travom, nego ces dopom. To se meni desilo. Procitaj na internetu sta je amfetaminska psihoza koja ce te kad tad spucat ako redovno smrces speed. Ja sam mogo u zicama zavrsit. Kazes nemas krizu, ne mozes ni imat jer speed ne stvara fizicku ovisnost.Sto se tice drugarice , smuvaj se s njom pa se navucite na sex. :D
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

diacetilmorphin wrote:Brate, prodzi se speeda :shock: . Povecat ce se kolicine i vise neces moc da se spustas travom, nego ces dopom. To se meni desilo. Procitaj na internetu sta je amfetaminska psihoza koja ce te kad tad spucat ako redovno smrces speed. Ja sam mogo u zicama zavrsit. Kazes nemas krizu, ne mozes ni imat jer speed ne stvara fizicku ovisnost.Sto se tice drugarice , smuvaj se s njom pa se navucite na sex. :D
To se i meni isto dogodilo samo sam ja sa speeda na bjelo i onda sex, pa se fino navuko dok nisam probo dop, i to prvi puta odma i.v. jer kao isto ulazi u organizam sad kojim putem, a taj je bio kao jedini uspjeshni... :)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Kao neka ispovijest

Post by vudd »

MasacreEnElDiscoBar wrote:Voleo ju je i nije nikad hteo da spava s njom, tu vidim da se radi o ljubavi, on se zarobio drogom i problemima sa zakonom, i po ovom je njoj stalo do njega i najgore je shta to bude tashko, ali ako joj je stalo do njega i njoj do nje?,Ona che morat prihavtit situaciju, i mnogo tog se odrech ko i on, da budu sretni nakraju...
...ali ako joj je stalo do njega i njoj do nje?
Shrek?
Last edited by vudd on Sat Nov 19, 2011 9:23 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Kao neka ispovijest

Post by zeleni »

ranjeni orao mescini :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Kao neka ispovijest

Post by sunrise »

jel tema zanimljiva??? nesto me kao privuklo ali jeste ili nije
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sunrise wrote:jel tema zanimljiva??? nesto me kao privuklo ali jeste ili nije
Si pgledala onu emisiju o konoplji?,..Cheka se ''Tren'' da se javi malo s informacijama kako djevojka itd...Ili ''Srce''da se javi....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Kao neka ispovijest

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Sledeche nedelje putujem imam josh do te nedelje ujutro, da gnjavim tu. :D ..Ne nego da neke osvjestim i da shvate da postoji vishe vrsta ovisnosti i to puno gorih od droge... :wink:
Post Reply