Godinu dana cist...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Re: Godinu dana cist...

Post by LuLu »

I dali si prestao pushit?
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Godinu dana cist...

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Treba proch vremena pa chesh vidit, meni od svih antidepresiva su bili okei, prozac i taj mirzaten valjda jer su odma djelovali,... stalno sam mjenjo prvo bi mi psihijatarica prepiso 1 pa nakon par mjeseci drugi i tako nijedan mi nije davao uchinak koji je trebo....Probaj kako kaze dr. pit par mjeseci, znam da se prepisuje obichno na 6mj. ko i vechina antidepresiva pa onda pauza, pa dalje na kontrolu i vidjet treba li nastavit ili ti je pogoden antidepresiv ili nije...Poshto na svaku osobu drugachiji moze imat uchinak, kod nekih super kod nekih ne, sad kolko je psihijatar pogodio....Meni je trebala skoro 1god.da nadjem antidepresiv koji mi odgovara...Da zaboravio sam da znaju dr. napisat neki ljek koji odma djeluje da se pije tako dugo dok nebi trebo pochet antidepresiv funkcionirat, al to kad bash je grdo i nemozesh chekat da proradi...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Godinu dana cist...

Post by Dreamer »

Nemojte se igrati doktora,aman ljudi!

Mravojed, slusaj svog doktora. U medjuvremenu popricaj sa nekim bliskim ili pojacaj fizicku aktivnost. Videces, nervoza nestaje kad se zdravo umoris.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Godinu dana cist...

Post by be a warrior »

Ajme ljudi..bacite oko na datum zadnjeg posta kad odgovarate na isti...

don t worry, be happy!!
Post Reply