Molim za informacije o Dr Zobinu i njegovoj metodi

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Raul_Duke
Posts: 1
Joined: Tue Oct 18, 2011 8:49 pm

Molim za informacije o Dr Zobinu i njegovoj metodi

Post by Raul_Duke »

Mozda sam nov ovde na forumu, ali nikako nisam nov u svetu narkomanije. Sve je pocelo manje, vise standardno. Srednja skola, drustvo, zurke, marihuana... U pocetku je delovalo samo kao dobro zezanje. Medjutim onda je dosao heroin. Vise neznam ni sam kad je sve to pocelo, znam samo da traje godinama i da jednostavno nemogu vise. Skoro sam unistio sve oko sebe, porodicu, prijatelje, ma jednostavno ceo svoj zivot. Pokusavao sam vise puta da se sam izvucem iz svega. Ali kao sto to obicno biva neuspesno. Prvi put sam se obratio porodici pre par god za pomoc. Pio sam blokatore skori godinu i po dana i sve je bilo ok. Poceo sam da mislim kako je konacno sve gotovo i kako sam uspeo. Koja je to moja glupost i zabluda bila, malo po malo i eto mene ponovo u na starom. Ali sad stvarno vise ne mogu, ovaj put moram, imam i zelju i volju (imao sam i prosli put, ali ocigledno nije bilo dovoljno|), kao i ono najbitnije podrsku cele porodice i par pravih (strejt) prijatelja. Posle razgovora sa roditeljma odlucio sam da idem u Rusiju kod Dr Zobina, pa me zanimaju iskustva nekih koji su bili, ili makar poznaju one koji su isli. Vec 4. dan sam cist, mislim da je najgore vec proslo (u fizickom smislu), ali znam da prava borba tek predstoji. Tako da bi mi znacila bilo kakva informacija, a pre svega necije iskustvo ko je vec prosao ovaj vid lecenja.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Molim za informacije o Dr Zobinu i njegovoj metodi

Post by sanela »

prosurfaj po foumu, ima nekih informacija na tu temu, ali sve su obeshrabrujuće da znaš.
Bolje ti je nađi kakvog dobrog psihoterapeuta, efekat će biti puno puno bolji, a uštedićeš i lovu.
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Molim za informacije o Dr Zobinu i njegovoj metodi

Post by milica78 »

Moj muž je bio jako je skupo izašlo nas je oko 7000 eura i bio je čist godinu i po dana , da bi se potom opet vratio!!!! Znam neke slučajeve koji se nisu vratili na dop....ali nije ih puno....mislim da je bolja ova fora u Beogradu sa implantom traje isto godinu dana i košta 2000 a čujem da su izgleda sad izmislili i nešto na 5 godina ...pa raspitaj se, u svakom slučaju je jeftinije od Moskve i Zobina :? Mada sve je u fazonu koliko to zapravo želiš ali STVARNO
Post Reply