help...!!!!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

help...!!!!!!

Post by danchiza »

ko visoko leti nisko pada,kao što na pisah u jednom od vaši ispovjesti,hvalila se ja i hvalila kako sam čista već skoro godinu dana,al kako su mi se desile mnoge ružne stvari u životu ovih zadnjih mjeseci..bla,bla da ne pričan sad cilu storiju,(iako to nije opravdanje)ne prođe dan ni minuta,da mi ne prorade crvi u glavi-ono biti ili ne biti,joj kako nismo ni svjesni koliko nas podsvijest može učiniti jakima da se u jednom trenu uzdignemo iznad svega,toliko kada pokleklneš po 2 put snage je sve manje i manje za oduprijet se tome i tako samo toneš,dalje i dalje...da nisi ni svjestan koliko si nisko pao.. a ne želim kroz sve to opet prolazit...prvi put sam pomogla sama sebi al za ovaj drugi put ak se desi mislim da nemam više toliko snage da mogu sama...
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: help...!!!!!!

Post by vjeraufanjeiljubav »

pozdrav,
okupiraj se drugim stvarima, znam lako je reci kad nisi sam u toj situaciji, ali ipak radi stvari koje si radila na pocetku u svakom slucaju "ono is not an option" ta opcija ne postoji, drzi se
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: help...!!!!!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

hm...sad ispada da ni prvi puta nisi mogla sama...mislim glupo je, shto sam se i uvjerio kod svih nas da che nam pomoch neki savjet npr. kako trebah promjenit zivot skroz, znachi vratit se na pochetak i sve ispochetka gradit..to se morash sama uvjerit, ali poshto je ochito da je tjelo slabo, a mozak josh gladan droge, jedino shto preostaje u tvom sluchaju ako sam dobro shvatio da 2.puta pokushavash sad...To je dobra stvar jer je dosta njih pokushavalo vishe od 50puta da se skinu..Dobro je jer se moze lakshe pochet s prevencijom, a to znachi okupirat se nekim drugim stvarima, npr. sport je super ako mozesh ich na trchnanje, plivanje tako dugo dok se tolko ne umorish da nemozesh gledat, i radit neshto kroz cjeli dan da ti odvrati paznju, znam da je meni pomoglo dok sam znao radit cjeli dan jednostavno nebi stigo mislit, plivanje mi je pomagalo koje je zamjenilo neke ljekove za umirenje ili za spavanje...Sad jedino treba vidjet koje su ti moguchnosti, dali si navuchena tolko pa da zbog apstinenciske krize trebash prvo to rjeshit, ali to opet se da alternativom(sport-da lakshe kriza se izdrzi i rad da ne pomislish uzet neshto)...Ali tu sigurno treba za to jaka motivacija, sad kolko imash volje, jer ja znam da nebi imo volju skochit u bazen i plivat ili trchat dok se ne umorim tolko da nemogu gledat, a znam da bi mi to pomoglo...Ili npr. doma radit neshto, ali sve je lakshe je dok si drugdje i promjenish mjesto na kojem si uzivala u drogi, mozda prespavat samo i chim manje vremena se zadrzavat na tom mjestu!!To ti je moj savjet...Ali vidi shta mozesh od tog ili probaj nach neshto prihvatljivije i lakshe, ako neko zna bilo bi super kad bi tu probo dat neki savjet, koji bi ti bio prihvatljiviji...
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

Re: help...!!!!!!

Post by danchiza »

ma dragi nisi ti mene shvatio,ne skidam se ja po drugi put neg zbog buba u glavi bojim se da ne posrnem opet,još uvjek sam ok ,čista,,kužišku
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: help...!!!!!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

danchiza wrote:ma dragi nisi ti mene shvatio,ne skidam se ja po drugi put neg zbog buba u glavi bojim se da ne posrnem opet,još uvjek sam ok ,čista,,kužišku
sorry.(nabrzinu sam prochito i krivo shvatio)..mislim da isti savjet vrjedi, probat se maknut i promjenit navike...to i mene muchi ja sam 6mj.bez droge(heroina) uzimam normabel samo i muchim se stalno, nisam promjenio navike, radim 3-4sata dnevno...svako malo pomislim na heroin pa znam uzet blokator dok me ulovi bash zudnja...ali to nije to...ja se nadam da do kraja ove godine chu otich u komunu, cilj mi je bar 6mj. bit tamo, samo da promjenim te neke navike taj komfor na koji sam naviko i u kojem sam se drogiro, nadam se da chu nakon 6mj. shvatit da trebam josh ostat i da izgradim sve ispochetka cjeli zivot...Dobro ti si skoro 1god. chista ja 6mj., ali slichan problem...Ja se moram maknut...
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: help...!!!!!!

Post by Šmizla »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xbXLJTuvJCo[/youtube]

Toliko od mene!!! ;)
BUDI NA ŽIVOTU!!!
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

Re: help...!!!!!!

Post by danchiza »

a đe cu da se maknem..ha ha ko će s menom...???
molpks
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2011 12:28 pm

Re: help...!!!!!!

Post by molpks »

danchiza wrote:a đe cu da se maknem..ha ha ko će s menom...???
Dodji kod mene, da gledamo filmove
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: help...!!!!!!

Post by zeleni »

molpks wrote:
danchiza wrote:a đe cu da se maknem..ha ha ko će s menom...???
Dodji kod mene, da gledamo filmove
dok se boje ne rastope buahahhaha :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

Re: help...!!!!!!

Post by danchiza »

teške boje.aj reci kad di oš poslat privatni jet,il da sa frezom dođem...il ti skokni do mene jod mene umene na tv-u ima samo 4 programa pa nemoramo puno mislit ha? :D
Post Reply