Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Dobar dan drugari,ja ziv i zdrav. Kada je u pitanju bolest sa jedno dva tri pojedinacna recidiva ,sto se racuna naravno.
Ali,mislim da sam dobio poslednju opomenu. Slomio sam zglob na jedninoj barici poluzaledjenoj u Beogradu pre ovih snegova. Pre nekoliko dana posle skoro cetri nedelje sam ga skinuo i skoro da vec normalno hodam.
E,sada ide ono najtuznije i natragicnije....kaze meni doktor posto sam skinuo gips,evo tebi za te bolove lepo dve kutije trodona retard???? Ja,strejt (za mene prilicno) i evo sada odjednom nenadano Trodon od 100mg. zbog loma noge.
A,dok sam kukao kao picka ovde za terapiju,kako da se skidam ,gde da idem,komune,jednostavno dojadio svima pa i sebi nista od leka.
E,sada koja je ovo fora,stvarno nemam pojma. Gledamo se kutije i ja vec neki dan i nista mi ne pada na pamet,niti da uzmem,da prodam,mada vise i nemam pojma kome bi,promenio broj.

Stvarno neocekivano za ovaj nas/moj zivot.....
Spici me euforija ponekad,popijem bensedin jedan,i to se sredi........
Na sastanke ne idem vec neko vreme,neke moje licne stvari sto ne znaci da vecinu ljudi ne volim i dalje,evo sada cu se javiti mom bratku........

Pozdrav za sve koje se bore....

p.s.Missy,iste smo price,samo sto sam ja bez odrzavanja,moje zagovaranje.....a,ood metadona sam bezao vise nego mnogi..koliko mnogi ka njemu,tooliko ja od njega........
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by vudd »

ne kenjaj!!!!
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

U,pravu si.......
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Da,zaboravih,vidim da visis ovde i dalje,ocigledno nemas pametnija posla,i cemu uopste komentari na mojoj temi....zabavlja te,samoo nasavi........verovao neverovao isti si seronja sa tromemedje koji brise svoje postove ispovesti......pozdrav u svakom slucaju

Petar
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by Šmizla »

Sa mojim vjerenikom na detoksu je ležao jedan momak, iz Hrvatske mislim da je, koji je bio čist nekih 5 godina...i doktori mu daju Trodone zbog bolova u leđima...i paf...vrati se dopu.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by ivica »

malic wrote: E,sada ide ono najtuznije i natragicnije....kaze meni doktor posto sam skinuo gips,evo tebi za te bolove
Teško žabu u vodu natjerat. :-D

Odnesi to nekome kome će trebat. A od toga tih trodona i hepova nemoj bježat. Nemoj se borit sa porivom. Nego kada ih vidiš na stolu sjeti sveg jada koji si imao zbog toga sranja i sjeti se koliko si dakelo od toga i čim skužiš da ti je to nepotrebno odmah ćeš sve zaboravit i okrenit glavu. Nisi bolestan da piješ tablete zar ne. :D :D
ignorance is bliss!
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

:D hvala........
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by vudd »

samo za havera peru, malica, nevenu, leptira, pericu, pedofilčinu od anonimnih drugara

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pi0AYepGfD8[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

hvala najlepse............
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Bas ti smeta nesto sto sam se ponovo javio.....saban sa tromedje ostaje Ajnur......(uvreda za Ajnura,ali tako je)...... :D

Samo ti pisi sabane,i animiraj puibliku znas koliko me zabole......odali te prijatelji sa foruma....... :D toliko o prijateljstvu i virtuelnom i live......e,moj sabane.......pozdravljam te....a,muzicka kartica mi ne radi tako da samo postavljaj tubovane pametarije......i,d ko se bolesnom i povredjenom zajebava,sledi kazna...ne znam od koga ali sigurna..na temu lekova i polomkljene noge i lekova......jos jedan pozdrav za tromedju.....
Post Reply