Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by zeleni »

nemoj se sekiras, malicu. bice jos kroksica. nego, sta ono htedoh... a da
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GtjrEp9GzyQ[/youtube]
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by vudd »

Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Pocinje jedan prilicno dobar dan,bar po onome sto uradih za sebe od pola cetiri izjutra pa do sada.
Bas mi sinu nesto vezano za majku,dok sam cistio tastaturu od ko zna cega,i njen nacin razmisljanja uopsten o meni i mojim postupcima.
Imam osecaj kao da sam stavljen u jedan glomazan ram i tu slika o meni stoji kakvu ona.i zele da vide! Nema tu nikakvog pomeranja,niti imalo razmisljanja u tom pravcu! Tuzno ali isto tako i donekle ocekivano,i zasluzeno. Sve je to okej.

Mada kada su mi bile 18-te godine kupise mi oni nekog novog Bmw-a. Ja,i nisam znao sta je to!? Malo mi pokazali da se mozes voziti time a, ne da uzimas tatin jedan i mamin drugi auto na kvarno! Bilo je zabavno,jer sa motora sidjes na nesto sto moras da porazmislis sta ces i kako sa njim!

No,moji roditelji od mog nacina zivota,totalno izvitoperenog nisu skoro nista osetili,osim naravno finansijski momenat koji je bio verovatno katastrofalan. I,dan danas ponekad razmisljam koliko je decenija necijeg rada i muke u bilo kom obliku baceno u moju desnu centralu,pa onda i u desnu nozdrvu!?
Tako da ljudi imaju potpuno pravo da zive i uzivaju koliko je moguce u svojoj poznoj jeseni zivota.

Ali,sam se setio i jos nega,za sta mi ne treba ni Oskar ni spomenik. Nikada,ali nikada nisu imali prilike da osete ,vide ili ucestvuju u tom delu mog zivota koji je bio pogolem! Pa,prvih deset (10) godina oni nisu ni posumnjali,kako kaze stari dobri profa" nisam uopste ni pomisljao da droga postoji".....
Jadan covek,ali stvarno mi ih je zao ,bez obzira koliko ja povremeno kukao i zalio se nesto. A,ne bih trebao da imam pravo glasa za mnoge stvari,a i bilo bi bolje da se pretvorim u zrno,ne maka,kada su oni u pitanju!

Inace Zeleni zna za pricu o pacijentu jednog nacina lecenja,gde je Dr. A. Plasic cesto ponavljao da je otac kupio sinu novog Bmw-a,sto god da je to,zato sto je bio strejt 1. mesec i dolazio na lecenje tri nedelje!
Divota........volim one koji brisu svoje ispovesti.hrabro ili im je neprijatno zbog necega ili nekog ko sada cita postove ali nema pojma o kome se radi.........a,pogotovo kada je u pitanju jezik koji samo on razume!
No,ja i takve volim,ne razumem ih ali ih volim,ozbiljno. Da nema takvih bilo bi bez imalo bum tras........sta bi Beograd bio bez Djoleta Tripa.........

Da,zaboravih umalo samo za Bgd UBGHZBS
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by zeleni »

malic wrote: Divota........volim one koji brisu svoje ispovesti.hrabro ili im je neprijatno zbog necega ili nekog ko sada cita postove ali nema pojma o kome se radi.........a,pogotovo kada je u pitanju jezik koji samo on razume!
haha, a tek sto su simpaticni oni koji se pod pet razlicitih nickova pojavljuju i pisu osam razlicitih verzija ispovesti. ma da, ima svakakvih...

nego, sta bi, petre?
nesto si kenjkav od jutros...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by vudd »

flaj flaj dobrila,flaj flaj sestro mila...
flaj lajk baterflaj,perica,petra,petar, pera etc.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

zeleni wrote:
malic wrote: Divota........volim one koji brisu svoje ispovesti.hrabro ili im je neprijatno zbog necega ili nekog ko sada cita postove ali nema pojma o kome se radi.........a,pogotovo kada je u pitanju jezik koji samo on razume!
haha, a tek sto su simpaticni oni koji se pod pet razlicitih nickova pojavljuju i pisu osam razlicitih verzija ispovesti. ma da, ima svakakvih...

nego, sta bi, petre?
nesto si kenjkav od jutros...
uhvati me neizdrz........ali sam ga za sada izbegao.....jos pola sata fore ima onda odoh tamo gde nema pristupa
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

lepo je biti strejt godinu i visiti na forumu......sta da se radi ............zavisnost je zavisnost.........jedna menja drugu.........
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by sunrise »

baci se na poker i kurve.....isto zavisnost
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by sunrise »

sta jos???? nista jebi ga,to je jedina zabava,drugo muka............
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by zeleni »

malic wrote:lepo je biti strejt godinu i visiti na forumu......sta da se radi ............zavisnost je zavisnost.........jedna menja drugu.........

ma uzas, znam. al cuti, moze i gore. zamisli koji bi bedak bio recimo da pet godina dolazis na forum, menjas nickove i svaki put se iznova skidas. brrrrrr
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply