Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by Neprilagodjena »

:D
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Au,koliko sam nocas izludeo. Tesko je objasniti. Pretvoriti u reci,a ceo zivot nesto piskaram.
Legnem,ustanem,ponovim radnju,ono isto,i tako u krug!
Krenuo sam da spavam kako bih jos jedan dan ,za mene ukakan,ostavio iz sebe,ali ne ide.
Svasta mi pada na pamet. Droga,jedna i jedina. Posto sam na kokain potrosio stan,ali to je deseta i sada krajnje nevazna prica.
Kako ubiti noc? kako posle ubiti dan!? Milion pitanja,milon ljudi i dogadjaja. Aveti proslosti se pojavljuju ,onako kao u drugom,trecem danu krize i nista mi ovde nije jasno!
Iskreno,cak sam pomisljao i do bankomata da podignem 10-ak hiljada i da lepo odem kupim,skuvam i overim. Iskren,pa u lice,istina je takva!
Ni sam nemam pojma sta me sprecava!?

Ovo vise nije ni depresija,ovo je nesto sto mu dodje kao neka vrsta cistilista,nekakav limbo,sta li je!
Za ovolike godine svoje zajebancije,pa bolesti osecao sam se mnogo gore,radio uzasne stvari,ali ovako "pedersko" osecanje nisam doziveo! (ko kapira ovo pedersko ,nema veze sa lgbt populacijom,oni su bar posteni pa kazu otvoreno sta su i kako im je,ukapirao je. ko nije nek' si j....m....)

ludilo totalno!
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Izgleda da sam se umorio od borbe!
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Sta se ovo dogodilo i sa ovim forumom,tacnije servrom ili vec cime?
Otkucam hrpu kake iz mene ,a ono kao poslalo,a ovamo nije.!?
Malo za neverovati,ali kad kola krenu nizbrdo onda je tako.
Nocas nisam uspeo ni da trenem,a popio sam ,dozirano,na sat,dosta nipama(koji mi inace pomaze da ne poveruje covk) i bensedina,po neki komad. Da li sam pogresio stvarno ne znam u toj farmakologiji,posto vidim da ovde ima ljudi koji se bas razumeju u lekove i kombinacije,(ne ,ne trazim pomoc u tom smislu)pa ako im bude interesantno eto im zabave ili ozbiljne stvari za razmisljanje ili diskusiju. Mada ne verujem.
Koje je ludilo ova noc ni sam ne smem da se prisetim. bradovao sam se vikom majstora,koji tu nesto grade neku zgradu,a koja mi je do sada smetala strasno! Znao sam da je svanulo,iako je gradski prevoz krenuo odavno,tako da sam znao koliko je sati.

Da li je moguce da mi je psihicki ovako lose,malo i fizicki(zanemarljivo),od ovg govneta sto prodaju kao heroin!? Izgleda jeste. Stvarno nista ne razumem.I, ako ovaj put ne budem dogurao u glavi do nekog bar 30-o dnevnog apstiniranja za pocetak,a sam da cu tesko izdrzati bez razgovora sa nekim,onda sam stvarno uspeo bar mrvu u svom oporavku!
E,sada zasto ne mogu kod lekara,to je deseta prica i nikako se ne moze promeniti da startujem ovog jutra,a da se ona zapocne najmanje za 20-ak dana. Papiroloska stvar!
Uf,jebote od ovog stvarno moze da se rikne!

DOBRO JUTRO,ILI DAN! KAKO KOME!
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by Gile »

Takva stanja su uobicajena pojava. treba ti antidepresiv, barem par meseci da ga pijes, ali ni to ti nece pomoci mnogo, jer je najbitnije da se okupiras necime i da ubijas vreme i pustis da telo vremenom radi svoje.
nadji neki posao podhitno, zanimaciju, obaveze, da prebrodis te trenutke i da ti odagnjaju misli.
drz se i ne daj.
ostaj mi pametno, zdravo i dobro i ne zaboravi, ako opet krenes putem nema ti povratka, zbog nasih godina bre!
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by Gile »

Bolje za tih 10 soma da kupis i blokator i seratonin, jer ce ti mnogo pomoci i da nemas takva stanja, ali obaveze i rad su najbitniji
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Jeste Gile bas tako je. Nisam tih deset soma potrosio ni na jedno ni na drugo,desilo se sranje drugacije.Ali to sada i nije vazno kako,vazno da ja guram ispocetka. Sta drugo mi preostaje.
Posto mi se sve vise javlja osecanje da mi je toliko muka i toliko me mrzi da u svu tu zivot-pricu se vracam pnovo. Onako jako,dok sa druge strane i ovo drogiuruckanje koje pravi mozda i vece lomove za telo i dusu,naravno.
No,to bi sve bilo iole izglednije i lakse da sam pronasao bilo koju stvar koja bi mi donela neku vrstu svetlosti na kraju tunela!
Ovako se nalazim u nekoj vrsti ni na nebu ni na zemlji,(da ne spominjem mracnije),"ladji. Niti tamo,niti amo.
Sam internet mi se vise smucio,da izadjem negde drugde smesno je, jer isuvise sam ocigledno okrenut ekstrovertnim stvarima nego sam sebi. Za tako nesto ima verovatno i objasnjenja. Toliko se demona u meni skupilo za sve godine zivota ovakvog. Mada cisto sumnjam da je nesto mnogo lakse i ljudima koji nisu obolelili od ovog ludila.

Blokatore sam pio i kada su se pojavili,ali i pre jedno tri godine i strasno su mi smetali,fizicki. Mada sam ja vremenom tripovao da je to i psihicki,ali naravno(ili se bar nadam da nije)! Tako da nesto i ne vidim,pogotovo iz ove perpektive da bi mi oni pomogli. Jedino znam sta bi mi pomoglo da nekako uhvatim ritam da budem bar sedam dana-noci cist i onda mi to daje neki podstrek. Ovako,sve ostale kombinacije i ne postoje. To,osecam kao neki kapital. Sto i jeste. Sedam dana cistoce i mnogo drugacije i mozak radi. Bar mi je tako bilo kada sam poslednji put to uradio,skinuo se kako treba. A,nije bilo bas davno,prosla zima. i Skoro sest meseci nikakva vrsta recidiva.
Naravno,pomogao mi je tu i jedan prrogram,ali sam izgleda previse ocekivao od njega,pa se i u prvoj pravoj frci polomio u mojoj glavi!
Steta. Bio je to pravi kapital!

Nista ,sve ispocetka............................

Dobro jutro.
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by Šmizla »

Koliko ja mogu zaključiti ti samo tražiš neke razloge, izgovore i krivce da se ne liječiš. Čekaš da se desi neko čudo i da ti ustaneš jedno jutro i sve bude ok i ti ''čist'' do kraja života. E pa neće! To ''čudo'' je u tebi i ti ga trebaš napraviti.


Dobar dan!!!
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Do skora bez ikakve vizije,danas relativno ok.

Post by malic »

Verovatno si u pravu!
Post Reply