eto da i ja nesto napisem

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Jedan savjet, ako se mislish drodirat drogiraj se heroinom, a ne pokushavat nach zamjenu u heptanonu koji je puno shtetniji i krize su jache s tim i posljedice jako, jako velike, to si mi svi stariji jankiji isto rekli koji su se nekad drogirali...Zajb. i sub. ako mislish se njime drogirat...Probaj ga uzimat prema uputstvu znachi ko ljek, mozda che ti pomoch...Ali nikako mjenjat heroin tabletama, to je nejgore shto mozesh uradit, jbesh dr. i sve ostale, unam i uvjerio sam se od ljudi kako to ise...Ti kad chesh morat(htjet), prestat to chesh uradit!!Probaj sa subom., dosta nih se izvuklo s njim, ali samo ako s uzima prema uputstvu i male kolichine, da nebi imo velike posljedice....I svi koji su na methadonu su u zabludi, misle kao neche uzimat dop, a uzimaju neshto 10puta gore, shto nikako nema smisla!!!Kad se drogirash radi to kako ide i shta ta rjech znachi, drogiranje(zamjena), heptanonima, je otrov i ostavlja 10 puta veche posljedice nego heroin, u shto se mozete uvjerit u ispovjestima onih koji su s heroina proshli na meth., pa shta im se dogadjalo,..ono malo dushe shto je ostalo od heroina im je heptanon pojeo...
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

Imam ja dovoljno iskustva i shvatam sve sto govoris. Ne pokusavam se drogirat hepom ili subom, nego pijem da nebi imao krizu, jer studiram , svaki dan idem na predavanja i radim. Nemam novca da svaki dan uzimam heroin, niti to zelim . Hep mi sluzi da ne bi morao u krizi otimat mobitele itd.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

sutra mi je 13-ti dan kako sam na metadonu i planiram se presaltat na sub, svega nekoliko dana i adio tablete, opet samo dop vikendaski.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by MasacreEnElDiscoBar »

diacetilmorphin wrote:sutra mi je 13-ti dan kako sam na metadonu i planiram se presaltat na sub, svega nekoliko dana i adio tablete, opet samo dop vikendaski.
Super, ali shta chesh kroz tjedan, jer da bi se vratio u normalu treba 3, 4dana vremena od zadnjeg uzimanja, da budesh opet normalan i sve bude chisto i normalno...Oni koji to mogu tako povremeno uzet nikad nisu bili navucheni, ja sam tako probo i jesam oko 2.mj.,pa onda se neki grdi problem javi ili jaka zudnja u sred tjedna, pa polako svaki drugi dan i opet nakraju pochetak...Ja josh sad mislim da mogu tako ponekad, ali znam da je nemoguche, u shto chesh se uostalom i uvjerit!!!Svakako sretno!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by sanela »

diacetilmorphin wrote: opet samo dop vikendaski.
Takvo razmišljanje će ti baš pomoći da svoj život dovedeš u red.... :roll:
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by nepopravljiv »

dop vikendaski to kad cujem smijeh me vata navuci se ko covjek udri drogiraj se kako treba a ne tu vikendaski razvlacices po godine vikiendaski dok se ne navuce opeth.nego odma kad budes pri parama kupi 5 grama skuvaj dobro i saspi u se kako treba a ne vikendaski i gluposti.ciglu na gas i udri jesi li musko ili nisi.ajde bjezi tamo kakva ti je to prica vikendaski znaS i sam da vikendaski nepostoji nego ili se drogiraj ili nemoj.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by nepopravljiv »

i sto se tice sexa bolje te pare sto ces dati za heroin,metadon ili subotex ili koju hemiju vec potrosis na jednu dobru kurvu platis je i oderes je kako treba isklepeces je kako je propisano.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Nema smisla nishta rech, to kako ide se treba sam uvjerit...Chovjek neka proba, ima ljudi koji znaju ponekad, ali nijedan koji ima povjest ovisnika...To su neki snovi zelje, droga je josh fina, ali se zna da ju nije dobro stalno uzimat jer dolaze problemi, tad se chini najbolja solucija vikend samo...Ali kako sam reko, dok dodje do tog problema nema vishe vikend droge nego samo da ili ne drogi...Niko nemoze tu pomoch u toj situaciji, uvjertit che se sam, kao shto sam i ja i svi..Uspjet chesh kojih par mjeseci, ali to je navlachenje i muchenje, ja sam bez heroina 6mj., imo sam recidiv nedavno, samo muchenje!!I uvjek sam gledao one koji se drogiraju ponekad i htio to postich, ali pre kasno...
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

Ja sam zadnje 2 god. drogiranja uzimo vikendaski. Zatim sam imao ok 13 mj. strejt, ama bas nista , cak ni benzodijazepini, evo sad opet vikendaski. Znas sta , uvjek sam imao previse obaveza da bih se drogirao svaki dan. Sto se tice sexa , stvarno nemam potrebe da placam. Kako karam , treba one meni da plate :finga:
Last edited by diacetilmorphin on Mon Nov 21, 2011 8:27 pm, edited 1 time in total.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

jebiga pokusavam bit iskren, a odmah me kritikujete :(
Post Reply