eto da i ja nesto napisem

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

Neki dan sam dobro opaljen otisao na fax. Pokusavao sam smuvat jednu djevojku. Ne znam u cemu je tacno problem, znam samo da me je pocela izbjegavat :cry: . Nikad vise opaljen da muvam nekog.... 8)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by sanela »

diacetilmorphin wrote:jebiga pokusavam bit iskren, a odmah me kritikujete :(
Nemoj da ti sve ostane na pokušaju....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sanela wrote:
diacetilmorphin wrote:jebiga pokusavam bit iskren, a odmah me kritikujete :(
Nemoj da ti sve ostane na pokušaju....
:D

Nitko te ne kritikuje, svaka ti chast, ako uspijesh kontrolirat drogu tjst. heroin!!Ako si se trebo skidat s opijata nisi imo kontrole, a sad chesh se vjerojatno potrudit da ju nadjesh i uspijesh u tomu...Sretno, i ako uspijesh, svaka ti dala... :wink:
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

E hvala brate.Fazon je u tome sto mi je sad zivot organizovaniji nego onda kad sam se nakacio. Vjeruj da vise nije problem ni novac, ni volja, nego nemam vremena pucat se svaki dan.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by oxo »

Koja je poenta ove teme? Da nam se hvalish kako si "uspeo" da uklopis drogiranje i neki satro normalan zivot?

Sine, nema od toga nista.ajde sto lazes nas, nego lazes i sebe.lepo sam ja napisao na drugoj strani, samo polako ;)
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by nepopravljiv »

eeeeeeeee to to,oxo dobro si reko normalan zivot i drogiranje da se uklopi axaxaxa :D :D :D ludilo naizgled normalan decko,omiljen i cijenjen u kosiluku i sire ali onda se zavrsi zuto zavruce se rukav i decko postaje banamen cuvajte cerke ne pustajte ih na fax jer bananamen je drogiran i spopada i muva sve sto je zensko sa ocima na po koplja prilazi djevojci sa pricom ,koliko je sati a glava mu pada i kljuca djevojka bjezi a banamen se cudi sto ga je iskulirala posle prespavane noci bananamen se budi ide do wc zamuti wc solju,toxicnim pisom mokraca smrdi na tesku xemiju, :D :butthead: opet se zavrce rukav cika da da bocu i trk na ulicu ili fax da se muvaju zene.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by nepopravljiv »

diachetilmorphin nas sto me zanima na koju foru muvas zene sa kojom pricxom im prilazis i muvas ih??????
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Ja se tebi svidjam, a ti meni?? :lol:
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by be a warrior »

da, da..ova ziher prolazi... 8) 8) 8)

don t worry, be happy!!
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

Prvo, Oxo koji si ti kurac da te lazem i da se pravdam. A sto se tice zena, toga je uvjek bilo. Sta kontas da sam ja neki krezavi, smrdljivi dzaner od 50 kg. Nemam nikakve fore, dobro izgledam, i nisam neki tikvan kojem je sprzen mozak. Ako ti nisi u stanju nac djevojku ne znaci da smo svi propali slucajevi. :butthead:
Last edited by diacetilmorphin on Wed Nov 23, 2011 8:24 pm, edited 1 time in total.
Post Reply