eto da i ja nesto napisem

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

Desilo mi se nesto , sto dugo nisam osjetio. Izgleda da sam se zaljubio i to na prvi pogled... Da racistimo, mislim na djevojku a ne na neki oprasak. I ne mislim na sexualnu privlacnost nego na zaljubljenost. Znate ono kad bi ste nekoga radije poljubili nego posexali,
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

ispravka gornjeg texta; ne oprasak nego prašak. Lapsus calami :D
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by oxo »

Ja mislim da te prava zavisnost i problemi tek cekaju
rekao si da pisemo, pa eto, napisao sam

mislim da jos nisi dotakao dno i da zato ne znas da cenis normalan zivot pa zato imas potrebu da se "nagradjujes" dopom

ako gresim, bolje i za mene i za tebe
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by nanii »

Ja neznam šta pametno da ti kažem, osim ako se nađeš u problemu, nedaj Bože, javi se, dođi........
http://www.proslavi-oporavak.ba/

U isom smo gradu, pozdrav
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

oxo ja mislim da nisi procitao moju ispovijest. Bio sam ovisnik ali sam nakon vise od godinu strejta poceo opet da vikendarim.
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by be a warrior »

...vikend brija..znaš da je to siguran povratak "na staro"""..
a nagrađivati vlastite uspjehe dopom....baš se "nagrađuješ"...
vrijeme je da preispitaš sam sebe i odlučiš da li češ nastaviti sa " nagrađivanjem" ili češ se nagraditi čistim i ispunjenim životom???
nemoj se zajebavatiti (oprosti na ne- damskom izražavanju) nego se vrati straight životu i pomozi sam sebi!!pozz

don t worry, be happy!!
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by Vivaldi82 »

diacetilmorphin wrote:Dajte ljudi, niko mi nista ne pise. Mozda mi ispovijest nije interesantna,posto se nisam zamarao detaljima. Nadam se da necu nikoga uvrijedit, ali moje skromno misljenje je da ovo nije mjesto da pisem dozivljaje iz murije,ili sa ulice , sa partija,a najmanje da opisujem kriminalna djela koja sam cinio ili da nabrajam sve vrste opijata koje sam probao.
Zasto da ne ?Ja volim detalje mozda je kako kazu svaka prica malo slicna ali je sigurno svaka i malo drugacija.
Ovdje te niko ne poznaje i svi smo prosli neka sranja,ovdje mozes opisati kako i sto si sve radio zbog droge i gdje te je ona dovela,mozda bi ti pomoglo da se i sam malo prisjetis toga i da ti se vise zgadi i da se zgadis sam sebi (sto se meni dogodilo kad sam pisala),mislim da to pomaze za apstinenciju.A na kraju bi i tema bila zanimljivija ... :D
Ipak Di-Morphine ovo je tvoja tema i ti je dzestirati kako zelis pozd
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
elena91

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by elena91 »

jao ovo za nagradjivanje i ja to radim stalno znaci moram tako sebe da castim ili nisam ziva, ali samo ja to ne radim sa dopom ...probaj to da promenis,pa nagradi sebe necim drugim sto isto volis...recimo privedi neku ribu :D
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

e vidis tu opet nastaje problem. Privedem ja poneku, al je dop gotovo obavezan, znas ono da ostavim dobar utisak( jedno 3 sata udarnog sexa ). Ali ako nije jednonocna moze i strejt ( 25-35 min. udarnog sexa) :D :snakeman:
Last edited by diacetilmorphin on Mon Nov 07, 2011 5:05 am, edited 1 time in total.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: eto da i ja nesto napisem

Post by diacetilmorphin »

Iskreno da ti kazem pozelio sam se za nekog vezat. Volit i bit voljen.
Post Reply