Evo me,propadam.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Nisam imala dop! Otisla sam i zavrsila , jedva skupila kes !
Sam osam pre toga dobila predavanje na temu,unistices dete i sebe ! Bacila sam ga majke mi,samo sto nisam napisala da sam posle nabila i ruku i glavu u wc solju, i da mi je doslo da idem u do sahte gde izlazi kanalizacija ,amda sam ga prosula iz keta.......
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Evo me,propadam.

Post by MasacreEnElDiscoBar »

vjerujem ti,(mislio sam da si ga imala skroz, dok ga nisi sad prestala uzimat?) jer sam ja dok sam se skido s hepova, isho ih bacit,(karticu cjelu) pa na shpici krize ishp po smechu kopat da nadjem, al pre kasno smetlari su ih bili pokupili... :) , tak da sam se propatio grdo, moro sam se skinut prije komune, al sam kasnije u toj izolaciji nabavio tramale i na njih se navuko...tako da sam na krizi usho u komunu, a to nebi nikom pozelio, mogli su mi samo chaj od kamilice skuhat...Preporuchujem ti da probash sad dok si chista, da odesh chim prije u komunu ili u centar za ovisnosti i probat s blokatorima, poshto ti je prvi puta....Ma da je bolje komuna, ali ako ti neche ich, probaj imash sad dosta moguchnosti, da se spasish....
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

vudd wrote:Pa nemojte tako....ja joj vjerujem.I ja bi svaki put bacio kad bi mi na um padali mirisi,lijepi dani suncem obasjani...Sranje samo sto mi nikad na um ne padose.Hm...sranje!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4Kde-5JdYYg[/youtube]
Ja sebi verujem i to je bitno,htela sam ruku odseci ali bacila.....
hunter
Posts: 10
Joined: Thu Apr 29, 2010 1:58 am

Re: Evo me,propadam.

Post by hunter »

Ne radish , nemash , pa kako se pucash ? Fuck , radi djeteta probaj , vjeruj mi da mozesh ...
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Evo me,propadam.

Post by MasacreEnElDiscoBar »

hunter wrote:Ne radish , nemash , pa kako se pucash ? Fuck , radi djeteta probaj , vjeruj mi da mozesh ...

mislim da nije vazno kako se puca, jer se ne puca i krizirala je do nedavno, sad je psiha na redu, ali mislim da treba prochitat prije nego odgovarat i pitat takva pitanja...i mislim da prvo treba radi sebe , onda neche trebat radi djeteta!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

sjecam se,ja bi kupila gram,jer ovdje je ili pola ili jedan gr...pa,uzmem crtu pa bacim u wc i onda cistim nos....ja joj vjerujem,i bijelo sam bacala.....jednostavno ti se sve zgadi pa bacis i pokusavas si utuviti u glavu da ti ne treba i mozes bez toga
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Evo me,propadam.

Post by winston85 »

I ja joj verijem. Ali ja sam uvek prvo uzeo pajdo pa sam se onda kinjio, tipa, sto ce ti to, idiote bez mozga. I ona cuvena, dok si na dopu "e od sutra nema vise pajde" kad ono sutra, prekosutra i tako dalje.
Neprilagodjena, samo ti furaj dalje, ali pokusaj uz tu komunu, ili blokatore ako imas uslove za to. Zajebano je, ali ako je prvi put, onda je najlakse, svaki naredni je tezi duplo...
Pozdrav.
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Pa da,da bih bila dobra sa detetom moram prvo srediti sebe...Jedino mi je on bitan u zivotu,da njega nema bolelo bi me za sve.... Uspevam ljudi,moguce je , samo me j*** psiha,ubija...uzimam mob da zovem,razmisljam o novcu pa odustanem i tako svaki dan...nesanica puca,spavam danju po 2 h....prezivecu...
http://youtu.be/W5quXqf57N0
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

proci ce to....ja sam zatvorila sve konto racune,svu lovu digla sa knjizica sve predala ko fol pametnijem od mene.....sad se kajem jako,jako.....mozes to,idi na net,slusaj muziku,zezaj se sa malim,idi u park,pa vec si krdo napravila...budi ponosna
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Evo me,propadam.

Post by sanela »

winston85 wrote:Furaj ti mila moja na suvo. Mani psihijatre i medicinske kartone i sifre tipa f11 f29. i ostale koje idu uz to. .
Izvini wins, ali malo pretjeruješ u vezi te registracije i tih šifri. Vjerujem da si ti imao problema, ali nema ih svako.
Prije svega, kod nas sistem još nije tako uvezan da ti svugdje blinka crvena lampica kad naiđu na registriranog ovisnika. Drugo kad su izbori predamnom da li potražiti pomoći i liječiti se kako bih sebi spasila život ili se patiti u svojoj sobi i zloupotrebljavati lijekove (u nadi da ću se izliječiti), meni je vrlo jasno šta je bolje izabrati.

Što se tiče oduzimanja djece, ni to ne ide baš tako. Veću šansu da dobije dijete ima onaj koji ima šifru i sada apstinira nego onaj koji je u haosu, drogira se, kljuka tabletama, a nema nikakvu šifru. Kvalitetna skrb o djetetu se vidi, ne može se to lažirati. Bar na duži period.

I kad su poslovi u pitanju, to je apsolvirano na prošloj temi (ljekarski pregled u domu zdravlja gdje ti govoriš da li si imao nekih problema).

Opet, samo dugoročnim liječenjem, sveobuhvatnom promjenom ličnosti i životne filozofije možemo govoriti o izliječenju ovisnosti.
Post Reply