Evo me,propadam.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Nedeljama citam ovaj forum,jedino sto sam uspela da shvatim je da su price svih aktera gotovo indenticne....
svi smo jebeno zalutali negde izmedju zivota i bega od istog.
JA mislim da trenutno nisam narkoman ali sam na dobrom putu da to postanem,radim se svim i svacim,a najvise dopom,trodonima i alkoholom. Uz to sam majka dvogodisnjeg deteta koji mi je sve na svetu.
Zivim sa osobom za koju sam mislila da je ljubav mog zivota a to nije tacno,cim se rodilo dete sve se promenilo. Pokusala sam da odem ali kod mojih ne mogu,ne radim,uslova nemam sa detetom da odem negde i tako pametna ja je nasla beg od stvarnosti,beg od njega,od sebe,od jebenog zivota i pukog prezivljavanja...
U pocetku sam uzimala samo trodone svakog dana,pa se doza istih povecavala svakodnevno,onda sam sledivsi primer svog kuma presla na dop,dva puta na nos a onda samo u venu...I sad to radim pa bar jednom u dva dana na nekom kvoteru ali psiha me ubija,hocu jos i jos ! Nosim duge rukave u sred leta,nigde i ne izlazim,sa mojima ne pricam ,a ovaj sto zivi u susednoj sobi tj. otac mog deteta i ne zna sta mi se desava,ne znam vise sta , kako gde ...Sve sam sjebala,sve sam unistila,umesto da mi zivot krene boljim putem otkacivsi debile od roditelja krenuo je dole i ja sam sam jebeno tuzna i sve bih dala da mogu poceti novi zivot sa svojim sinom,da mogu prestati uzimati ovo sranje ali zivot bez njega je i previse bolan i stvaran.... Ima vas koji ste i u gorim situacijama ali u pojedinim nocima ste mi bas vi i vasa borba davali snagu za dalje...Znaci imam 21 godinu i sjeban zivot skroz! Pozdrav svima.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Evo me,propadam.

Post by Anabela11 »

prvo da ti kazem da ovaj post uopste nije nikakvo pametovanje upuceno tebi tako da nemoj tako da ga shvatis
---------
u celoj situaciji pomisli na dete.ko ce njega da gleda?ako si ti sada jedina koja se brine o njemu,kada se ti potpuno upropastis gde ce dete?
razmisljaj tako.sada nisi ti vise vazna.sada je vazno dete koje ima samo 2 godine i koje ne moze da se brine samo o sebi!
misli na njega!!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Evo me,propadam.

Post by MasacreEnElDiscoBar »

uff...grdo...jaj, 21god., a josh tek svaki drugi dan...nishta, mozda progutat ponos prema roditeljima, prvo pomoch sebi tako da mozesh drugima...zeznuto, a ako pobedi dop, samo moze ispast neka katastrofa...a sve zavisi,... O tome koliko hochesh(mislish)da mozesh izdrzat te droge(sveg losheg), da bi nakraju bilo sve dobro,,...koliko je neko spreman propatiti sad, ..da poslje nebi moro josh vishe...
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Uh,znam da imam dete,znam da mu trebam svesna,raspolozena za igru i setnju ali...Bilo bi bolje da sam otisla kod psihica po neke antidepresive nego ovo,evo i sad sam na metu...Jbg,resila sam da upropastim sebe . I uspevam u tome,licim na pokretnog skeleta , visoka sam 173 i teska 50 kg...ali samo uradjena necim mogu izdrzati sve ovo. Gutala sam ponos kod mojih vise puta,pokusala razgovarati sa njima ali sve sto sam dobila je vika,dreka i 230 din za busku kartu nazad... :|
Jbg...ne znam vise kako,morala sam podeliti ovo sa nekim dok nije kasno..propadamo i ja i moj andjeo kome trebam....Hvala na savetima.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Evo me,propadam.

Post by sanela »

Draga, vjerujem da ti je pravo teško.
Jako si mlada, pretpostavljam da ti je život sa roditeljima bio loš, pa si odlaskom mislila da si ih se riješila. Postala si i sama mama veoma mlada. Međutim, život nije bajka, valja se boriti svaki dan. Eh sad, pitanje je želiš li i dalje propadati ili se vaditi iz s***a u koje si ušla? Ako se želiš vaditi, zasuči rukave i potraži stručnu pomoć. Oni će ti pomoći da osmisliš šta dalje i na koji način. Po mom mišljenju, mogla bi i u komunu otići da naučiš da gradiš život, jer vjerujem da sama ne znaš ni odakle bi počela.
Prvi korak si napravila javljanjem na forum. Šta ćeš dalje zavisi od tebe.
Piši...
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Hvala vam ljudi,vidim da tema nije zazivela jer se ovde uglavnom javljaju oni koji se skidaju,nisam imala vremena da pisem,svasta mi se desava i nista ne ide na bolje,ovih nekoliko dana sam se bas potrudila da se ubijam od svega i ne znam zasto to namerno radim :shock:
Zivot sa roditeljima,hm pa nije bilo fizickog maltretiranja ali psihickog,oni su u fazonu , rodili smo te sad se snalazi,nikad od njih nisam videla ni dinara,garderobu mi je slala sestra od tetke koja je u Njujorku,kasnije negde oko 14 godine sam pocela da radim po kaficima,na moru kad je sezona i tako...Onda sam pocela da zivim sa ocem moga deteta i sad ne znam vise sta,kako , gde , kad ...Ne razumem,13 trebam ici ponovo kod psihijatra ali i sta pa njemu coveku da kazem vise,da sam jebeno tuzna i da ne radim nista drugo osim sto ubijam sebe i samosazaljevam..Nemam pojma,ali osecam vec po malo fizicku zavisnost,bole me kosti kao reumu da imam i sl...Sanela,mislis da mogu u komunu ako nisam bas navucena ? I koja je fora sa njima,sta se radi tamo i koliko se placa ? Hvala jos jednom na podrsci,samo vi ovde me mozete razumeti..
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: Evo me,propadam.

Post by Anabela11 »

ovih nekoliko dana sam se bas potrudila da se ubijam od svega i ne znam zasto to namerno radim
------------------
procitaj ponovo svoj post a posebno ovaj deo,i pitaj se zasto kad imas dete?
nije vazno koliko imas godina ti,nego koliko je staro tvoje dete.
deca nisu kriva zato ne treba ni da ispastaju,a ispastace ako nemaju adekvatne roditelje.ti si imala izbor da li da rodis dete ili ne.I posto si ga rodila sada treba i da brines o njemu.zar bi ti bilo lepo da tvoje dete prodje kroz pakao koji si ti imala sa svojim roditeljima( ne isti naravno)?
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Znam , razumem da imam dete, o njemu se podjednako brinemo sa njegovim ocem, tu smo ravnopravni skroz. Ali ponovo nesto me ubija,izjeda,depresije , gluposti,zivot me jede....
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Evo me,propadam.

Post by saša-ex »

U komunu (Reto centar), mozes da odes sa detetom. Besplatna je i ulazi se vrlo brzo. Telefon je 011/865 11 31, kazi da si telefon dobila od ljudi iz Izlaska.
SAMO CEO ŽIVOT...
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Ja ne znam da li sam vec za tamo i koja je fora sa tim centrima? Ja bih sama tamo kad bih mogla,ne zelim dete da cimam . ili ima tamo dece? Sasa hvala i bas bih volela da mi odgovoris.
Post Reply