Evo me,propadam.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Pozdrav zeleni ,poljubac !!! Krizaaaaaaa.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

sve najbolje
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Insomniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :!: :!: mukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :vom:
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Evo me,propadam.

Post by winston85 »

izdrzi. ne daj se lako.
podrska!
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Izdrzala i ovu noc,kako ,ne pitajte,mislila sam da ce biti sve bolje a meni je gore i gore....
A da,od roditelja nema nista...Rekli su mi sam oda mi mogu platiti neki kurs ili tak onesto da odem negde...?! Uzas.............Umirem,moram da se zaokupiram necim,dete mi je kod svekrve a ja cu da odlepim,tesko je.......................Moram da kazem da mi moj pas daje podrsku,setamo,trcimo i bolje preguram dan....Pozdrav ljudi,lepo jutro vam zelim.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

cekaj,sta sad uzimas????????????/ i ne daj dijete nikome,ne vjeruj nikome....bog nek mi oprosti ja ju ne bi mami dala dok ja sredjujem sebe...ako ti mozes,svaka cast....
odo citati opet
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

na suho???? a toliko pametnih oko tebe? nadam se da su ti stvarno dobri i da te vole vise od svega,,,...meni bi prvo radili prijave soc. i drugim institucijama

cuvaj se draga
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

ma moji su debili skroz,ne zanimam ih...na suvo skroz a dete kod kod sveki zbog nekog vasara tamo,na 3 dana,ide on tako...umirem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hvala sunrice.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Evo me,propadam.

Post by winston85 »

Izvini, a da li se sada skidas prvi put? Ili si ranije isla psihijatru i sav jaram koji ide uz to?
Ako ti je prvi put a uz to imas dete, probaj na suvo koliko god mozes, tesko je ali glavu gore. Moze se...
Kad prodje bice ti sve smesno...samo se strpi...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

prvi put,na suvo,samo pijem ksalole i vitamine. ispravka,pokusavam trcati sa psom ali k*** ............................................ :axe:
Post Reply