Evo me,propadam.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Evo me,propadam.

Post by winston85 »

Ne sada, ozbiljno. Status, lecenog, dolecenog, izlecenog, potpuno je nebitan. I nije samo vojska i murija, ima tu jos x situacija u kojima ti ta sifra moze praviti probleme.
@neprilagodjena, ako imas uslove za nalorex (blokator) furaj to koliko mozes... Vremenom ces zaboraviti na to. Ali opet ponavljam, vreme, vreme leci sve probleme...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Evo me,propadam.

Post by winston85 »

zeleni wrote:nemoj da ti dodjem u te cortanovce... :D
ihhh, cortanovce...pa ne znas cak ni gde zivim...
ajde, dodji u cortanovce pa da ti pokazem......gde zivim :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Evo me,propadam.

Post by milica78 »

ja uopšte ne mislim da je to lako čak naprotiv to je jako teško ali slažeš se da je lakše sad nego sa stažom od deset godina ....ona je napočetku ako sam dobro razumela a pri tom ima dete ,tako da bolje da se previše ne zaleće nego da na vreme potraži pomoć!
a što se tiče mene upravu si ja i ako sam tolike godine provela sa narkomanima što lečenim što aktivnim i dalje to ne razumem....ajde još nekako kad počneš kao klinac ali kad počneš posle dvadesete a pri tom već imaš porodicu .....to zaista nikako ne kontam......
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

http://youtu.be/DMEqxEWDWts
za sad samo ovu mogu da kazem,to se ne leci,to se pobedjuje!!!!
Uspecu,moram!!
raspricacu se kad budem bila u stanju. Hvala drugari :?
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Prezivela i ovaj dan , malo lepse raspolozena doduse ;)
Fizicki sam za truncicu bolje a psihicki................ U subotu,pre koncerta dza ili bu zavrsim dop i odome u wc,zakljucam se,uzmem kasiku i prekid filma!! Setim se Vuka i kako je zivot lepsi kad si strejt,kada jasno vidis boje,nebo,drvece,kada jasno razmisljas,kad nisi usporen snimak,kada umesto litara i litara pepsija sa ledom pijes obicnu vodu..I bacila sam djubre u wc solju..Kako ,nemam pojma ali necu vise nikad dozvoliti da to govno vlada mojim umom!!! Ljudi hvala na savetima ali kad sam krenula sama , sama cu i zavrsiti sve ovo. a da,cim budem bolje,selim se za Bg ili u neku komunu..
Najverovatnije u komunu...Pozdrav people ;-)
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Evo me,propadam.

Post by zeleni »

a sada emisija - laku noc, deco...
neprilagodjena, sta kazes, zavrsila dop i usla u wc, i pocela da krckas i setila se kako je zivot lepsi kad si strejt, i boje i cvrkut ptica i mirisi tamte, vamte i bacila i dop i gan i siku... sto kaze brat, svasta ljudima padne na pamet u wc-u.
daj bre, cemu te price?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Evo me,propadam.

Post by MasacreEnElDiscoBar »

hm...ja recimo nebi mogo bacit ko ni vechina, ali poshto joj je prvo skidanje... chek?? kako skidala si se i trpila, a imala dop sastrane i bacila ga tek kad je proshla ''kriza''? :shock:
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Evo me,propadam.

Post by vudd »

Pa nemojte tako....ja joj vjerujem.I ja bi svaki put bacio kad bi mi na um padali mirisi,lijepi dani suncem obasjani...Sranje samo sto mi nikad na um ne padose.Hm...sranje!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4Kde-5JdYYg[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Evo me,propadam.

Post by zeleni »

vudd wrote:Pa nemojte tako....ja joj vjerujem.I ja bi svaki put bacio kad bi mi na um padali mirisi,lijepi dani suncem obasjani...
he he... vudd, najveci optimista grada cikaga :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Evo me,propadam.

Post by MasacreEnElDiscoBar »

vudd wrote:Pa nemojte tako....ja joj vjerujem.I ja bi svaki put bacio kad bi mi na um padali mirisi,lijepi dani suncem obasjani...Sranje samo sto mi nikad na um ne padose.Hm...sranje!
nije da joj nevjerujem!!!Ali zashto imati dop, dok se skidash s njega, i dok se skinesh onda ga bacit, a ne prije zashto tako??Teshko mi je vjerovat da je netko tolko jak!!!
Post Reply