Evo me,propadam.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Evo me,propadam.

Post by saša-ex »

Postoje slucajevi kada zene tamo dodju sa decom... Naravno, ti ne moras da ga vodis. Ne postoji varijanta "da li sam za tamo". Ako si narkomanka, treba ti lecenje, a komuna je mesto gde to mozes. Za sve dodatne informacije, mozes da pozoves na tel. 063 622 933, to je broj organizacije Izlazak, javice ti se Kaca, koja je i sama bila u komuni.
SAMO CEO ŽIVOT...
Neprilagodjena
Posts: 65
Joined: Fri Aug 05, 2011 3:12 am

Re: Evo me,propadam.

Post by Neprilagodjena »

Ja sam jedna debil tuzna osoba koja ne zeli da prizna da je narkomanka , koja ispada namerno srlja u taj vrtlog heroina,ja sam krete ni ne zasluzujem da zivim!!!
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Evo me,propadam.

Post by be a warrior »

Draga, nemoj se častiti takvim riječima..
Svi smo mi sebi ovakvi ili onakvi..zato smo i zapeli u tom beznađu od narkomanije..Pozitivno je s tvoje strane da si već na ovom mjestu, znači da shvaćaš da imaš problem..Naravno, shvatiti i priznati nisu iste stvari..trebaš odlučiti uzeti život u svoje ruke i korak po korak to i učiniti..
Prvenstveno zbog sebe (ti sebi moraš biti na prvom mjestu)..jer kad ti postaneš sve ono što jedan mladi čovjek treba biti (čista,svjesna svojih dobrih i loših strana,kada se prihvatiš onakvom kakva jesi...) tada će i tvoje dijete imati sve što treba od roditelja tj. tebe..
Moj prijedlog je da što prije potražiš pomoć i oslonac..Da li će to biti netko od obitelji ili prijatelja..to najbolje ti znaš..Ali ona ti je neophodna..svima nam je "bila" potrebna..Sama ćeš vrlo teško uspjeti..
Nije loš Sašin prijedlog o komuni..Vjerujem da ti sad izgleda da će to biti cimanje i navlačenje djeteta,ali što je par mjeseci..godina..ili dvije ..u usporedbi sa ostatkom života...
Eto...samo toliko...
Piši..piši i piši...I GLAVU GORE!!!
Pozz!!

don t worry, be happy!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

E,pa dobila si bas lijepe savjete i pokoje pitanje a ni na sta nisi odogovorila,osim da bi se drogirala.
I,da,jesi narkoman,to je tako.

Majka si,kako ti gledas to tvoje maleno stvorenje koje te bas sad nemas pojma kako treba...dijete osjeca i tvoju nervozu i strah i nezadovoljstvo i sve sta ti prolazis...i,taj tvoj je neka ovca ako on bas nista ne zna..ja mozda sumnjam da zna i da ces jako lako izgubiti tvoje dijete....po meni,je najbolja solucija,roditeljima ne,on ne,izgubiti dijete bi trebalo biti ne,ako je sve to tako idi u Reto SA djetetom....jer,gdje god da zivis namuciti ces se da ga dobijes nazad...
Jesi razmisljala o svemu tome....ne znam,cudno mi je ta zvoja izjava da bi dijete cimala? pa majke uzimaju djecu u zatvor i opet ih cimaju ali djeca budu s njima bas te 2 3godine.....
i,odakle ti lova za brijanje?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Evo me,propadam.

Post by MasacreEnElDiscoBar »

ma, samo polako sve che bit kako treba da bude(na kraju uvjek bude dobro,jer tolko je loshe da mora bit dobro..), treba vremena ko i svima nama da shvatimo kud i kako je najbolje, jer djelit takve savjete za komunu je okei, ali dok pogledam sebe u kakvom uzasu sam bio, pa drugima govorit kako je najbolje da idu u komunu, a ja sam za to nisam spreman...neznam...sjecham se prije par godina, sam bio chist kojih 6-7mj., i pocheo sam drugima govorit kao:''pa nemozesh tako ostavi se tog, pogledaj shta radish sebi i drugima'', kasnije bi se opet navuko i shvatio da to shto sam govoro chist nekom ovisniku, nishta ne znachi jer su i meni tako isto kasnije govorili...tako da treba vremena i da che sam ovisnik chinit dobru stvar kad tad, ne zato jer mu je netko to predlozio nego zato jer je on-ona, spreman-na da promjeni te stvari na bolje...ako ovisnik josh nije spreman i teshko mu se oduprjet drogi i ima josh nekih problema, nema tog chovjeka koj che ga spasiti...tako sad dok vidim nekog ovisnika(govorim o onima koji su vech imali apstinencisku krizu i pokushali se rjeshit tog, a oni su dobro informirani o svemu) mogu mu rech samo:''znash sve''...
Neprilagodjena samo skupljaj savjete i informacije pishi ovde, pitaj sve shto te zanima i znash da, ako se odluchish chim prije rjeshit te ovisnosti to che ti bit lakshe, jer iz svog, a i iz drugih iskustava oni koji su u drogi vishe od 5god., gotovo nemoguche, jako teshko se mogu pomirit sa stvarnoshchu...a, poshto imash djete znam da je josh teze, ali ono che bit dobro, tako da ako sebi pomognesh pomochi chesh i djetetu, ali samo polako sigurno chesh napravit najbolje shto mozesh, a to je cilj... :wink:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

zaboravljas da dok se ona pokusava sto vise unistiti uz nju je beba od 2god
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: Evo me,propadam.

Post by vjeraufanjeiljubav »

beba od dvije godine i nije vise beba, to je polako mali deckic, ali nije to tema.
Ja prijatelju kazem da je za njega najbolje da ukljuci "autopilot" a s tim mislim da ne donosi sam odluke nego preda zivot u ruke nekom ko ce ga izvesti "u zivot" i da onda opet uzme komande u svoje ruke.
Samo on ne misli da je to potrebno, tesko je nekoga na nesto nagovoriti u sto sam ne vjeruje.
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

nemam ja nista protiv te ideje
mada dok do toga dodje je opet beba od 2god uz nju...nemam pojma meni je to beba,moju curicu tek od neke 3 vidim kao dijete do tada je bila bebica
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Evo me,propadam.

Post by sanela »

MasacreEnElDiscoBar wrote:.tako da treba vremena i da che sam ovisnik chinit dobru stvar kad tad, ne zato jer mu je netko to predlozio nego zato jer je on-ona, spreman-na da promjeni te stvari na bolje...ako ovisnik josh nije spreman i teshko mu se oduprjet drogi i ima josh nekih problema, nema tog chovjeka koj che ga spasiti..
Hajde da se jednom i složim s onim što si napisao :wink:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Evo me,propadam.

Post by sunrise »

Amen....Masala
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply