Može se!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Može se!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

normabel sad jedino uzimam i s njim to rjeshavam! i ponekad dok je grdo blokator dok me ulovi zudnja za heroinom...
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Može se!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Da slichno ko panicc attack, a to bolovi u prsima se dogadjaju kod puno ljudi koje znam, a nisu nikad uzimali droge...Mislim da se netrebash brinut ako se ne dogadja chesto...
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

hvala Masacre!!

don t worry, be happy!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Može se!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

be a warrior wrote:hvala Masacre!!
Nema na chemu!, vidimo se u tvojoj vikendici, :) kad se vratim slobodan, a i vjerujem da chesh i ti biti dobra...Osto bi i ja, ali sam psihichki jako slab(p.s.heroin sam na iglu uzimo tako da se teshko oprashtam od te euforije i ugode, prvi puta sam odma na iglu, jer kao isto ti dodje u organizam samo drugachijim putem, a ovaj je bio jachi, nekad bi imo dop., a ne pribor i uvjek bi cheko da nabavim pribor jer je skroz drugachije, jache brze i snaznije, mozda sam zato slabiji u psihi), radio sam u shkoli po 4 max.5h dnevno predavo glazbeni, a kasnije bi se vracho u svoje misli, zashto sam nesretan i zashto mi za srechu prvo padne napamet heroin...Nadam se da che mi kroz 5-6mj. u komuni(to je 1god. bez droge, ko ti sad, ako sam dobro shvatio) dat volju i snagu za turneje s orkestrima i daljnjem bavljenjem glazbom koja che mi bit alternativa+ sport(plivanje, trchanje), i vikendi u vikendici :D
Last edited by MasacreEnElDiscoBar on Thu Oct 20, 2011 6:46 am, edited 1 time in total.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Može se!!

Post by vudd »

MasacreEnElDiscoBar wrote:
be a warrior wrote:hvala Masacre!!
Nema na chemu!, vidimo se u tvojoj vikendici, :) kad se vratim slobodan, a i vjerujem da chesh i ti biti dobra...Osto bi i ja, ali sam psihichki jako slab, radio sam u shkoli po 4 max.5h dnevno predavo glazbeni, a kasnije bi se vracho u svoje misli, zashto sam nesretan i zashto mi za srechu prvo padne napamet heroin...Nadam se da che mi kroz 5-6mj. u komuni(to je 1god. bez droge, ko ti sad, ako sam dobro shvatio) dat volju i snagu za turneje s orkestrima i daljnjem bavljenjem glazbom koja che mi bit alternativa+ sport(plivanje, trchanje), i vikendi u vikendici :D
sav sam se naježio ...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Može se!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

vudd wrote:
MasacreEnElDiscoBar wrote:
be a warrior wrote:hvala Masacre!!
Nema na chemu!, vidimo se u tvojoj vikendici, :) kad se vratim slobodan, a i vjerujem da chesh i ti biti dobra...Osto bi i ja, ali sam psihichki jako slab, radio sam u shkoli po 4 max.5h dnevno predavo glazbeni, a kasnije bi se vracho u svoje misli, zashto sam nesretan i zashto mi za srechu prvo padne napamet heroin...Nadam se da che mi kroz 5-6mj. u komuni(to je 1god. bez droge, ko ti sad, ako sam dobro shvatio) dat volju i snagu za turneje s orkestrima i daljnjem bavljenjem glazbom koja che mi bit alternativa+ sport(plivanje, trchanje), i vikendi u vikendici :D
sav sam se naježio ...
Radi chega? Ono ugodno jezenje ili neugodno?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Može se!!

Post by vudd »

pa...ugodno.al mi je neugodno zbog toga
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Može se!!

Post by winston85 »

oooo, znam kako vam je...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

He he..u nadi je spas...
Masacre , ja se nadam da češ i ti uskoro biti ok..ja trenutno jesam i "nadam" se da će tako i ostati..a da nada ne bude kurva u mom slučaju, ja ću se i dalje boriti i truditi da stvarno bude tako...
pozz!

don t worry, be happy!!
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

Nakon dugo vremena počeh ponovno uočavati predivne nijanse života..i prirode...mirise..okuse..boje...
Nedam se.. i sama sebi sam obečala da više nikad neću biti rob vlastite gluposti i egomanije..nikad više ne želim biti okružena sivilom i maglom...želim živjeti u svjetlosti...zadovoljna sama sa sobom...upoznati pravu sebe...i sad za to imam priliku...
Današnji dan, kad se sjećam(o) svih koji više nisu samnom, me potaknuo da shvatim da je život ,zapravo, vrlo kratak..i vrlo prolazan... i da ga moram iskoristiti na najbolji mogući način..ostaviti neki trag...za sebe..za druge......i da nemam previše vremena...a, opet..čini mi se da ga sad ,napokon, imam....

don t worry, be happy!!
Post Reply