Može se!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

zeleni, slažem se s tobom...osobno, ne trebam nikog da me tapše po ramenima i govori mi da će sve biti u redu i da je sve 5..od vas trebam konkretne savjete kako se nositi sa "pravim" životom , zapravo ne trebam ni to..jer trudim se učiti iz vaših iskustava..a, opet..nemojmo zamjerati onima koji su i (pre)optimistični..kad želiš početi onda ti je svaki dan apstinencije uspjeh..
neki dan je bilo 8 mjeseci da sam čista..i svaki taj "dan" gledam kao novi rođendan...i sretna sam i ponosna na sebe..jer ako mogu to (neću reći mogla, jer je to doživotni proces) onda mogu sve što želim..
vrijeme je da završim magisterij...vrijeme je za obitelj..i pravi, ispunjeni život!! a u kojoj mjeri će on takav biti..ovisi isključivo o meni..jer, ipak ..svi smo mi krojači svoje vlastite sudbine...
pozdrav!!

don t worry, be happy!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Može se!!

Post by sunrise »

lijepo
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: Može se!!

Post by diacetilmorphin »

Ne brate. Ne kazem ja da treba nekom hvalospjeve govorit ,ali ne treba ni ubijat u covjeku volju takvim komentarima. Narkomani su labilne licnosti i smatram da rijeci hvale puno znace i da mogu covjeka podstaci na jos vecu borbu. Naravno ako je hvala u granicama normale i realnosti u suprotnom bi imala kontraefekat.
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

ahoj!!!
Još sam tu..živa i zdrava...Apstinencija i dalje traje (9 mjeseci)..Uglavnom, sve je ok...Naravno, neki dani su teži,neki lakši..ali, that s life!!!
Barem ga živim!!!
Pozdrav svima!! :D

don t worry, be happy!!
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Može se!!

Post by milica78 »

samo guraj i ne odustaj....dan po dan , mesec po mesec i misli pozitivno stalno sebe u nekom smislu zapošljavaj ...sport je super, posao,škola .... bilo šta dokle god ne očvrsneš e onda tek planiraj porodicu , decu!!! Deca su velika obaveza i ne znam da li je bolje prvo očvrsnuti psihički pa tek onda postati roditelj , bar su meni tako savetovali.....želim ti da uspeš!!!!!
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

uh..uh..uh...
stižu me stvari iz "starog" života...određena je osoba javila mojim roditeljima što se događalo i naravno da su me starci izrešetali kao..ma znate...uglavnom, sve sam priznala...šok , nevjerica...ma katastrofa...sad mi slijedi upućivanje roditelja u čari narkomanije..ovo "čari" je posprdno naravno...
mama je rekla da joj je sad napokon sve jasno, ali da je duuugo sumnjala, no nije mogla biti sigurna....
a sad ja vas pitam...zašto se ljudi miješaju u tuđe živote?? i to nakon skoro godinu dana...uhhhhhh....
uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...pozz

don t worry, be happy!!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Može se!!

Post by vudd »

uuuh...uuuh..uuuuuuuuuuuuuuuuuugh


dobro je što su ti roditelji saznali...pogotovo mama i tata.
bi a voriJor
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

uhh..znam..znam..al žao mi je ljudi...nisu to zaslužili...eto, sjebah i sebe i njih...jus t like that!!!!
proklet bio dan kad sam probala to govno od heroina..!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a veeliki takav pozdrav šaljem i onom tko mi ga je ponudio!!!!grrrrrr

don t worry, be happy!!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Može se!!

Post by vudd »

dabogda crko onaj sto ti turio drogu...amin
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

ljudi..
danas sam od dr dobila tablete za anksioznost..ELICEA 10 mg...da li je netko upoznat s time???
pročitala sam uputstva i čini mi se da ima više nuspojava nego pozitivnih učinaka..popila sam jutros jednu i ne znam da li da nastavim.....help???!!!!!!!!!!!

don t worry, be happy!!
Post Reply