Može se!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Može se!!

Post by MarilynManson »

hvala na dobrodošlici.. Iskreno nemam pojma ni zašto sam tu... Vjerojatno da si skratim ubitačno vrijeme kad sam kod kuće a tu sam uvijek kad nisam na poslu obje vrste...Nemam potrebe za van osim u nuždi pa čisto da se ne asocijalizujem totalno...
a da moj pseudonim nema veze sa mojim polom...koji ste predpostavili najvjerovatnije po mom nezavidnom vokabularu protivnom svim zakonima damske estetike.. a iskreno ja se ne osjećam ni kao ljudsko biće a kamoli kao dama..više kao neka ameba kao jedno ništa. iz tog razloga da se sad ne objelodanjujem svojim imenom ne pade mi ništa drugo na pamet do MM-nakazni bespolnjak kao i većina nas što nam pol služi sa one stvari u wc-u.(moram se prekrstit u merlinku)inače ložim se na njegovu mjuzu a nekad se poistovjetim sa tim upropašćavanjem moralnih osobina tj. nemoralne slobode jer sam u istim govnima da prostite..pa tako i moj riječnik-(kojemu se protivi moja karijera književnog studija na FF-u ali to nije ni važno šta sam trebala biti nego ono šta sam sada-a sada sam hoštaplerka) zbog kojeg ste me zamijenili sa bratom po dopu...pa eto čisto da se znamo ko smo i šta smo i da ovoj ženskoj populaciji popravim prosek... ( i zato moj ženski ego traži Dobrodošla! Ma jock fkt se samo šalim! :D )

Što se tiče tema nemam volje ni za jednu..onako tek malo protrunim o nečijoj, ali što se tiče ispovjesti tu bi se nešto dalo i napravit..al kad dodje inspiracija da kažem kako je sve krenulo jer nesreća nikad ne dolazi sama..meni je uvijek najvažniji uzrok nastanka problema a ne sam problem kao pojava...jer svi mi ovdje znamo kako nam je sa i bez i ja nemam potrebe sada (možda kasnije) prepričavat temama ono što narkomanske i ptice pjevaju al se pitam zar nije moglo biti malo drugačije,bar malo sretnije za mene za druge, za sve nas nekad u prošlosti..na početku prije početka kraja... eto
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Može se!!

Post by sanela »

E pa draga, onda dobrodošla!
Tvoj vokabular je bogat (a da li je damski ili ne, o tome niko ne treba da sudi) i način pisanja mi se sviđa... a nick često prevari. Papir/forum trpi sve, pa kad te uhvati inspiracija, bujrum, piši...
Pozdrav :)
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

.. Prekuče me za živo čudo posjetila tuga, tako me usrećila ko rođena sestra, osjećaj koji je istinski i stvaran pa makar i tuga, samo da nema te grozne gorke praznine... [/quote]

Hej Marylin - ka!!

Uh, ovo je živa istina...Evo, tek nakon nekog vremena se u meni pojavljuju emocije....onako ..prave..jake..iskrene..koja paleta boja i osjećaja...pozz

don t worry, be happy!!
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Može se!!

Post by MarilynManson »

a sjećaš kako je sve drugačije bilo nekad davno..kad je počelo..prvi put...kakav filing, ravan nebeskom zefiru...a vidi sad koji shit...koliko puta sam bježala od tuge, nekakve umišljene nesreće, u zagrljaj tom "spasitelju" koji mi je otvarao božanske odaje..a sad ja bježim od tog spasitelja i tražim svu tugu svijeta da se sruči i samo da me izbavi iz božanskih odaja...a ko bi rekao? nekad toliko poželim da se isplačem, ali nema.. čini mi se da oči namažem solnom kiselinom suza ne bi potekla..koji shit...samo ta jebana praznina i kratki udisaji je sve što čujem tokom dana... rekla bih ko na marsu usred ničega, bez ikoga. tjeskoba i to grobna

a šta reći jednostavno tražila sam raj u sred pakla...
ozbiljno razmišljam da dam sve od sebe i da pređem u vikendaše po svaku cijenu, i uvijek odlučim ono od sutra...
koje izgleda nikad neće doći...
sad sam oplela neki bed do kosti a vala baš me i briga..
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
la_na
Posts: 38
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:41 pm

Re: Može se!!

Post by la_na »

neki krecu od nule a nekima treba da su jos malo, ono reklo bi se , u minusu da su, pa da onda krenu ,,iz pocetka, a neki nece nikad

mozemo mi o patetici, i u patetici,a sve dok se sa poetskim zanosom pise, misli, prica, o dopu dok ga se stavlja u visine ,daje mu se vlast, poistovjecuje s djavlom, tamom, necim APSOLUTNO negativnim ,losim-bez imalo nade... dok ga se ne gleda kao zuto nego kao crno,..hmm ... kontam da je rano za razmisljanje o definitivnom prestanku .
nekako mi to vise vuce na neku sjetu i ceznju tipa -kad bi bar moglo kao prije biti-

kako nam je bilo dobro tih godina , ajde da bude opet
nacin razmisljanja je kod mene bio pristuan ajmeee dugo i nadam se (bojim) da se ne(ce) vratit

neki postovi su me podsjetili na moju fazu ,dok sam pisala pjesme sve bez iznimke aludiraju na prekid, rastanak, udaljenost, smrt, a temeljni motiv je hmmm ljubav (necu sad ulaziti u definicije i koketiranje s ovisnosti,kemiji, navici ,,,,)a kad bi svanulo ili da kazem "svanulo"( i pri tom ne mislim na heroin!) ja bih opet bila u dubini duse sretna sto je on tu, sto sam ja tu, sto smo MI!

to razmisljanje sam primjenila kako kod dopa tako i kod drugih stvari i sve je u sustini isto

al opet ima nesto jeebeno u tom fatalnom,

kupljenom vremenu koje leti ...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Može se!!

Post by zeleni »

ozbiljno razmišljam da dam sve od sebe i da pređem u vikendaše po svaku cijenu
zar stvarno mislis da je moguce da budes pajdoman, pa da se onda presaltujes u vikendase?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Može se!!

Post by MarilynManson »

evo kujem strašan plan! :D od sutra ću. ne bolje ustvari od prekosutra..pa ratnica je sa svojom temom svjetao primjer.da se može.
znaš šta prijatelju nije to više da hoću nego moooram. Istina je da zvučim patetično kao i svi oni što za razliku od "blaženih" nisu došli do zida pa istinski poželjeli reći goodbye što kod mene i nije baš slučaj a vidi se iz priloženog,, i nije to više stvar htjeti već morati. a kad moraš onda bolje išta nego ništa..(lakše živjeti sa nadom i bodriti se da ćeš se opet jednog dana puknut nego misliti kako neš više nikad pa past u depru) jer sam dužna i crnom vragu i jednostavno više nemam sredstava ni načina jer sam potrošila sve i bankovne i moralne kredite.a bogme koliko para toliko i muzike..eto upravo ta nejmaština je i uzrok moje patetike i odluke. a nekako mislim i nisam toliko loša jer još uvijek kako-tako održavam se na poslu specifične vrste sa finom tupla..samo para nigdje,hm..misterizno mi nestaju, pa ozbiljno mislim da me neko iz kuće podkrada :roll: ..hehe.. ja se bar nadam da nisam još u tako strašnom bedu, jelda? -jer čak ako ćemo pravo nisam ni prava junkierica s obzirom da se još uvijek ne fiksam..za razliku od mog ubogog druga što jadnik više nema gdje ni da se ubode.. e to je tek strašno!

valjda ima nade,(sam si pisao o tim nekim metuzalemima il to nisi bio ti?) samo psiha je ta neka zajebana stvar ona me uvijek ubija ono iz zasjede.. a znam jednog lika što se fkt sam skinuo bez ičije pomoći, tako što se zatvorio a jedan poduži period, nemoj mi vjerovat, nisam ni ja mogla da nisam vidjela na svoje oči, al je od tad ostao neki umni bogalj, ne ponovilo se nikom... hajd pozzz
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Može se!!

Post by saša-ex »

A je l si ti, Merlinka, jako mlada?
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Može se!!

Post by bojanol »

saša-ex wrote:A je l si ti, Merlinka, jako mlada?
Kralju :)
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: Može se!!

Post by MasacreEnElDiscoBar »

iss.. pa kad che ovisnik skuzit da vishe nepostoji, samo vikend(uzet ch samo jednom na mjessec) il se drogirash il ne i to je to!!....Ja se sjecham bio sam uvjeren 100% da ja to mogu bez problema, uzet ponekad samo , i tako pokushavo i chak bilo je jedno vrjeme gdje sam samo jednom na tjedan, al su mi poslje trebala 3 dana da dodjem opet u normalu(da sam normalan), pa bi pocheo onda svaki 3.dan pa nakraju opet bi bio na pochetku...
To su iznimke, znam dosta ljudi koji tako uzimaju vikendom i nemaju niti su imali ikakvih problema, normalno radie itd.(rjetke iznimke!!)..Sad mogu rech da se drzim josh dobro uzmem ponekad dop, ali rjetko stvarno i onda poslje njega sub. da nebi pomislio opet uzet ga bar tjedan dana...Sad je samo pitanje vremena kad che se neshto dogodit i di chu puknut i bit opet na pochetku...Mada sam ja ustvari samo zamjenio droge morfij i heroin sa normabelom i dormicumom...Ali opet niko se neche uvjerit da nemoze dok ne iskusha sam, i padat che 100puta i opet pokushavat i vjerovat da moze samo ponekat, a to je preteshko(nemoguche)....Pogotovo ako si dugo ovisnik...a, najgore je shto josh ja vjerujem da to mogu-....
Post Reply