koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by danchiza »

:D
dragi moji kolege i kolegice,ponosno objavljujem da evo već nakon pusti godina pakla svaki dan,napokon sam se uspila skinuti sa ovog shita...do duše dam si oduška nekad čisto da me podsjeti kako je to bilo,prije ali svaki put mi se sve više gadi...tako da evo dani prolaze..ne pada mi na pamet..iako da vam ne lažem svima,nekad tu i tamo uzmem po koji sub...ali nema razloga..eto tako iz dosadee..a šta da vam kažem...DOĐITE SEBI DOK JOŠ IMATE KOMU..Ć.B.!!!!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by sunrise »

svatko im praviti sta hoce,da li ti je to pametno,nije na meni ni sudim ni pametujem

pozz
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by danchiza »

svaka čast na odgovoru,sunrise,,,Ali kad sam to pisala sada čist ko suza,svjesna da đavo nikad ne spava,a da znam ko sam uf di bi kraj bio...
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by be a warrior »

Zašto se moraš podsjećati kakvo je nešto od čega želiš pobjeći...nema logike!!!

don t worry, be happy!!
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by MarilynManson »

pa svi mi želimo pobjeć od shita a ustavri i ne želimo ...jer je loše isto onoliko koliko je i dobro...pa majku mu zato se i zove droga!
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by MasacreEnElDiscoBar »

.
Last edited by MasacreEnElDiscoBar on Sun Aug 07, 2011 11:13 am, edited 2 times in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by sunrise »

A sta bi dao da imas puni dzep poput nekolikolice tu,neki dugo stabilni,neki lagano,neki tek easy...iapk dzep je pun,non stop,ne mjesec,dva nego non stop.....ti,jack,uzmes,sub,poslije dopa,prevencije radi>>>>>>>>> fuck,nemam zivaca za ove komenatare.....oprostite,trenutno imam druge probleme i sta gos da kazem je ruzno i bezz i nit mi se ne da brisati moj komentar...Sanela,izvini
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Da se nadopunim, nije proshlo puno vremena ni 3 mjeseca, a da mi se nije zgadilo chekat svaki puta poslje shuta, chekat kad che proch opet par nedelja da uzmem opet, tako da nemam fizichku krizu,..tako da sam odusto od tog laznog ''vikend'' drogiranja, jer nejde, to je samo muchenje(vech sam napiso to negdje)...Tako da sad mogu bit zadovoljan jer nisam dugo uzeo ni dop ni sub., ali ko zna koliko che to dugo bit tako, mozda nakon prvog stresa i neke glupe situacije pokleknem...Zanimljivo kolko je zeznuto, a opet jednostavno...Znam da mi neche pomoch nikakvi razgovori(psihijatri, dr.,...), nego sam sebe moram u tom trenutku zaustavit...(opet subom.?, ili zdravim razumom kojeg je pojeo morfij i heroin?,)..jbga mozda se dogodi neko chudo, i samo nestane ta zudjnja...(mozda se neko nadje, i tresne me sastrane u glavu na samu tu pomisao )...mozda...
Last edited by MasacreEnElDiscoBar on Sun Aug 07, 2011 11:09 am, edited 1 time in total.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by sanela »

MasacreEnElDiscoBar wrote:Znam da mi neche pomoch nikakvi razgovori(psihijatri, dr.,...)
Kako znaš?
MasacreEnElDiscoBar wrote:, jbga mozda se dogodi neko chudo, i samo nestane ta zudjnja...(mozda se neko nadje, i tresne me sastrane u glavu na samu tu pomisao )...mozda...
Takva čuda se ne događaju.

Možda je vrijeme da ipak napraviš neku ozbiljnu promjenu u svom životu.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: koliko toliko skinuta..al ne u doslovnom smislu

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sanela wrote:
MasacreEnElDiscoBar wrote:Znam da mi neche pomoch nikakvi razgovori(psihijatri, dr.,...)
Kako znaš?
MasacreEnElDiscoBar wrote:, jbga mozda se dogodi neko chudo, i samo nestane ta zudjnja...(mozda se neko nadje, i tresne me sastrane u glavu na samu tu pomisao )...mozda...
Takva čuda se ne događaju.

Možda je vrijeme da ipak napraviš neku ozbiljnu promjenu u svom životu.
mozda ne zelim, da mi netko pomogne,,,,
Last edited by MasacreEnElDiscoBar on Sun Aug 07, 2011 11:10 am, edited 2 times in total.
Post Reply