DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

jos nemoze kalup da se pravi,nije jos formirano i zaraslo,ali poceo sa vjezbama.pomalo.
User avatar
tina77
Posts: 6
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:22 am
Location: tamo negdje....

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by tina77 »

pozdrav nepopravljivi, čitala sam tvoju temu i htjela ti samo izraziti podršku, svaka ti čast na svemu što si izgurao :finga: , nadam se da si dobro, koliko možeš biti, drži se i gledaj samo naprijed, što je bilo bilo je, iza tebe je.ti si stvarno heroj, kao što je već netko napisao ovdje, veliki pobjednik koji se nije predao.
želim ti stvarno sve najbolje, i puno ljepši život od onog prije, i svu sreću svijeta, uživaj u svojoj malenoj maximalno, sretno!pozdrav :smt006
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

hvala Tina ,ne osjecam se kao heroj neznam ni sam kako se osjecam neumijem to objasniti,sustizi me sve po malo sto sam potiskivao lomi zastoko nevjerovatno mi raspolozenje varira najradije bi da mogu izaso na ulicu i isprovocirao nekog u kafic i pobio se zestoko onako junacki sva raspoloziva tehnika od casa pepeljara svega imam potrebu da nekom otvorim glavu ali to me prodje a i nebi mogo ovakav ni sa ovakvom kondicijom nebi mogo vise od 30 sekundi izdrzat.vraca mi se onaj film kada sam posle anestezije pokusao nogu da podihnem i osjetio da jenevjerovatno laksa od druge svo vrijeme sam gledao u plafon a to je sve djelic sekunde odma samsvatio nema vise uradjeno je to dali je moguce,toliko da sam nesimetrican sustize sve svaki dan sve vise i vise.kobulja mi se toliko misli sanjamsvako vece neke gluposti sve je normalno ali boli ipak sve to koliko god ja pokusavao da sve to negiram noge nema pa nema svi kazu sve ce doci na svoje ,sve ce to narod pozlatiti xaxaxa,lakse reci nego ucinjeti,nije ni malo tako jednostavno kao sto sam mislio ja u pocetku i kao sto svi drugi misle sad.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

dani prolaze ja razmisljam svaki dan kad ce proteza kad ce proteza ali ima jos dosta do toga juce mi doktor gledao batrljak treba jos bandaziranja ,previjanja dok ne dobije oblik kakav treba.sigurno jos 4 mjeseca a mislio sam da cu ovo ljeto hodat sa protezom ali nema veze poceo sam da volim stake izvjezbao sam se sa njim da mogu akrobacije da izvodim. :D .sjedao sam u kafic sa jednim prijateljom i pricamo za jednom zajednickom prijatelju kako se ne javlja izbjegava i mene i njega i on cini da ga je sreo da je smrsao uradjen je bio i da vjerovatno izbjegava me radi toga.jer sam ja reko ko je navucen nema sto samnom da se druzi.ne trebaju mi takvi prijatelji,on me ibjegava i meni je milo sto se ne javlja na tel i poruke.sramota ga je.iso sam na zivu svirku plazni bar ljeto sunce.zenica i ja sami slusamo svirku,ja pijem kokakolu ona spricer i bilo mi je vrh strejt potpuno odavno nisam se tako proveo lijep dan.sledeci put vodimo i malu ranije cemo malo krenuti.bice odlicno.naucio sam da uzivam u jelu,sexu,opustanju uz muziku sve laganica bez presanja i nervoze sto prije bez droge nisam mogo.kad sam drogiran nisam mogo da jedem.kad imam sex ko da gledam sa strane ne osjecam nista kao uprazno da bodem tako.muzika mi je bila dosadna nista nisam mogo ako se ne uradim.prisjetim se tako nekih stvari kao kroz san se svega toga sjecam.cini mi se kao da je to bilo prije 100 god.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

nepopravljiv wrote:dani prolaze ja razmisljam svaki dan kad ce proteza kad ce proteza ali ima jos dosta do toga juce mi doktor gledao batrljak treba jos bandaziranja ,previjanja dok ne dobije oblik kakav treba.sigurno jos 4 mjeseca a mislio sam da cu ovo ljeto hodat sa protezom ali nema veze poceo sam da volim stake izvjezbao sam se sa njim da mogu akrobacije da izvodim. :D .sjedao sam u kafic sa jednim prijateljom i pricamo za jednom zajednickom prijatelju kako se ne javlja izbjegava i mene i njega i on cini da ga je sreo da je smrsao uradjen je bio i da vjerovatno izbjegava me radi toga.jer sam ja reko ko je navucen nema sto samnom da se druzi.ne trebaju mi takvi prijatelji,on me ibjegava i meni je milo sto se ne javlja na tel i poruke.sramota ga je.iso sam na zivu svirku plazni bar ljeto sunce.zenica i ja sami slusamo svirku,ja pijem kokakolu ona spricer i bilo mi je vrh strejt potpuno odavno nisam se tako proveo lijep dan.sledeci put vodimo i malu ranije cemo malo krenuti.bice odlicno.naucio sam da uzivam u jelu,sexu,opustanju uz muziku sve laganica bez presanja i nervoze sto prije bez droge nisam mogo.kad sam drogiran nisam mogo da jedem.kad imam sex ko da gledam sa strane ne osjecam nista kao uprazno da bodem tako.muzika mi je bila dosadna nista nisam mogo ako se ne uradim.prisjetim se tako nekih stvari kao kroz san se svega toga sjecam.cini mi se kao da je to bilo prije 100 god.
MA TO TI PRIČAM.................
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

tebra citam vec duze tvoje ispovest a nikada ni uzivo ni ovako ne znam sta da kazem u ovakvim situacijama...Pre 15 i nesto godina dovedu me na VMA sa jednom prostrelno u levoj nozi a jedan metak mi udario u kost,iskidao meniskus,ligamente sve sto moze po kolenu...Nisam ostao bez noge srecom da kazem ali dan danas imam probleme sa tom nogom.Sta reci...Ja sam poludeo tada kada su meni rekli"e ostala ti druga a i glava ti je jos tu negde"....Ima ona serija partizanska kada seoski ucitelj,zaboravio sam ime kaze"idemo dalje"...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by yasujirozu »

miloš je ime učitelja u tumačenju jugoslavenskog belmonda (mlad i zdrav kao ruža joce jovanovića, je prepisani godart-ov a bout de soufflé), dragana nikolića.

eto, potpuno nevažno al' se na ovoj ispovjesti/temi slabo što i može suvislo reć osim podrazumevajućeg, ramenotapšačkog, izdrži..
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

to jeste dobro se kazalo ramenotapsacki,kad sam poceo pisati na ovom forumu jos sam imao nogu u nekom jadnom stanju je bila pricvrscena fiksatorom.imao sam strah tada u takvom stanju da cu opet se navuci na dop i zamisljao scenu kako u invalickim kolicima ili sa stakama idem da zavrsim robu,sto me strasno plasilo i izazivalo gadjenje.sad posle svega kad vise nema noge ne razmisljam o drogi nemam onu psihicku zudnju daj,daj,daj samo malo da mi prodje brze dan.i onda zamisljam sebe u krizu sa fiksatorom nanogu nemogu nikudj,katastrofa tako su me prije neke misli i strahovi morili.sada nema toga jesam bez noge ali mnogo mirniji i stalozeniji uglavu.imao sam srecu ibjego sam subove i metadon.jedino sto mene sad opterecuje je proteza i oceli me zuljati kako cu sa time hodati kako cu sto cu.
kad se sjetim kakav sam bio posle udesa u bolnicu prikacen na infuzije,halucinirao sam od bolova i krize nekakve cudne od tableta cinjelo mi se da su sve oko mene cjevcice od infuzija na stotine njih a ono u stvarnosti samo jedna koja je non stop mjenjana te antibiotici te krv te sto cuda.a psiha kuva mozak od tableta pere me sa svih strana.med.sestre diskriminacija jer sam narkoman ma svasta kad se sjetim ali sve je to proslo.sad dok sjedim i ovo kuckam sa laptopom u krilu.znam da je sve to proslost doso je kraj toj muci.i ko ih jebe jedino sto me jos boli to nemogu zaboravit i kad tad cu od sad pa za 100godina sto se kaze vraticu to doktoru koji mi je reko dobri momci umiru takvi ko ti ostanu zivi.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

samo da se pofalim da su ovamo nesnosne vrucine klime ne pomazu mora se umore kisat.gori zemlja tropska vrucina. :D
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

Ovde sinoc padala kisa malo pa osvezilo.Nego blago tebi majstore barem zivis pored mora...Ja kako sam krenuo ima da ga sanjam samo do sledece godine...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply