DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sunrise »

procitala sam ovo tvoje u roku par dana...........
brate,nije ti laka sudbina........gledaj da ojacas i sacuvas obitelj,zapitaj se kako je tvojoj zeni i kako se ona nosi sa time,pricate li vi uopce? ok sjeban si,ali si tu,i nemas izbora osim da se boris i napravis najbolje..............znam da si jeben ali ima i neke sebicnosti u tome,ja ja ja.....kako je njoj? sta njoj fali? imas klince? jel im fali dada? otac? jel falis roditeljima kao nekad? jebes taj laptop,,,,,znam uzas ali pogledaj oko sebe,ima tu jos dosta za sta se vrijedi zivjeti
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

nepopravljiv wrote:nanii dje si ti nije te bilo na forum neko vrijeme :D
A tebe ima?
Pa nema ni tebe prijatelju. A ja malo skitala po 'rvackoj, malo nešto sad radim, pa rjeđe navratim. Držiš li se. Ej, fakat žao mi je zbog tog razvoda iako tebi možda nije. Guraj dalje, šta ćeš, kad sve sabereš i oduzmeš imaš samo dvije mogućnosti ili se boriti ili predati. Nego, može li se ta noga vratit u normalu, barem toliko da možeš hodati donekle normalno.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sunrise »

razvod,steta? moj nece proci bez krvi ili nemam pojma,par jacih likova sa masinama i tako to.........u miru nikad.........pozz razumljivim muskarcima......aha,nisam udata
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

ono kad sam napisao zadnji post digo sam se iz kreveta stao na nogu koja je zarasla da dovatim stake i KRC zavrsio na pod pukla mi noga na isto mjesto re fraktura tako to zovu doktori strava osjecaj lezim na pod i gledam slomljenu butnu kost po drugi put na isto mjesto,hitna me odma povela u bolnicu za 2 dana su me operisali stavili mi sads sipku kroz kost inter locking metoda sad veli doktor nece vise pucat i mogu odma da gazim juce sam stigo kuci jos se ne usudjujem da probam da stanem na nogu ima jos malo otoka i konce mi nisu skinuli raskrojen sam od kuku do koljena sutra cu probat malo.sunrise da upravu si ima tu neceg sebicnog koje ja pokusavam da potisnem i da se drukcije ponasam a sto se tice razvoda zabolje me k...c nek ide dje oce.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by zeleni »

au, bre, nepopravljivi, bas te oce...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
molpks
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2011 12:28 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by molpks »

Nepopravljivi, ti ako sve to preguras a ne uradis se onda imas snage planine da pomeras.
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by malic »

nepopravljiv wrote:jaoo!ja tek sad vidim da svaka tema ima po nekoliko stranica na primer vase ispovjesti,1,2,3,4,5itd.30 avgusta godinu dana da sam pao sa motora i skoro godinu cist ne racunajuci posle operacija 3,4 dana trodone. :D na silu cist ali moze bez icega!sva godisnja doba provedoh u krevet!malo se krecem kroz kucu sa stakama tresem se ko prut na stake od iznemoglosti i fizioterapeuta,koji samo sto me ne bicuje po ledja i cera da vjezbam,sjebana noga tanka ko prut nevjerovatno kako brzo misici antrofiraju kad se ne koriste.

znam druze kako ti je i zao mi je da se jos nekom tako nesto dogodja. meni se dogodilo dva puta i pakao tog tipa mi je pznat.
cuvaj se i zapamti,"procvetaces" kada najmanje ocekujes! meni se tako dogodilo!
zelim ti sve najbolje,pa da se zezamo,ali strejt i da malo kenjamo o sipkaqma i oziljcima,a! moze! dace Gospod!
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Nepopravljivvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

a gdje si prijatelju?
kako ide, javi se...........
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

ooo evo me mlatim sa stakama tuda po komsiluku ispijam sokove i kafe,sam previjam ljute rane skidao sam konce sam muka me bilo da idem kod dr. da skida on a i nije to neka filozofija zaraso je rez.tu sam ja stalno svako malo bacim pogfled da vidim sto se odje desava procitam tako nesto sto mi je zanimljivo.
treba sad u srijedu da idem kod plasticnog hirurga da malo pravi neku korekciju da estecki ljepse mi izgleda noga.ova druga sto sam slomio butnu kost po drugi put je dobro skinuo sam konce kap sto rekoh sad je sipka unutra kroz kost tako da nece vise pucat vele mi mogu izvadit tu sipku za 3,4 godine a i ne moram.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

nepopravljiv wrote:ooo evo me mlatim sa stakama tuda po komsiluku ispijam sokove i kafe,sam previjam ljute rane
Eeeeeeeee moj ti, ona komšinica Stana s prizemlja pa ćerka ona njena debela, e dav'diš bolan pa golf pet'ca po nju dolazi, ufat'la je nekog bogataša 'naka debela, a ona dole mala s trećeg 'nako lijepa a autobusom se voza, ništa ne zna..................
Pa jel hodaš?
Drago mi je da si o.k.(manje-više) pozdrav.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply