DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

i propade zadnji pokusaj mog doktora da prevuce tkivo i kozu preko kosti predlozise mi na konzilijum amplutaciju tako da sam odlucio to sad samo da se sredi kad ce me primiti u bolnicu da nogu metnu na trupa posto je ispod koljena sa protezom cu moc nepimjetno i normalno da funkcjonisem,17mjeseci borbe oko noge i na kraj trupac a jbg.moda me izdrogiraju morfijumom posle operacije i onako kad se sjeti u tu nogu sam volio da se cesce bodem nego u druga mjesta dok sam se drogljao.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by zeleni »

auu nepopravljivi.
daj, čoveče, šalji tu svoju istoriju bolesti i nekome van Crne Gore, na VMA recimo. Kontaktiraj lekare, nogu kad ti iseku tad je too late. Sve što probaš do tada može samo da ti bude vajdica.
bedak, brate...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

ma noga je krs gledali su i ruski doktori 2 neka zivca su mrtva infekcija na kosti jer je puno vremena izlozena na vazduh i izgubila je cirkulaciju i ne moze da se prevuce nista mesa preko nje sto god se prevuce postane nekroticno za par dana i onda ga okinu i onako samo do pola se odlijepi.dali mi predlog ili da dalje nosim ilizarov i da cekam da se desi neko cudo i da sa stakama mlatim ko zna do kad ili na banjicu ili kidanje.a sudeci da su krvni sudovi i zivci i kosti sve pokidano rascupano i slomljeno izgleda da mi je najbolje resenje amplutacija,srecom nemam nikakve bolove vec duze vrijeme i ne smeta mi nista ali sam stalno gdje god idem moram na stake dosrdjelo mi vise.i kad bi spasili nekakako to ili bi vuko tu nogu ili bi cotao opasno ruzno a kolko vidim sa ovim danasnjim protezama trci lik gledao sam na jutub.srecom ispod koljena ce kidat pa mi je zdravo koljeno i sa dobrim proteticarem i fizioterapeutom ja mislim da cu hodati bolje nego sa nogom kad bi je nekim cudo spasili a ja sam jako sujetan po pitanju toga necu da me ljudi gledaju po ulici kako cotam dosta mi je sa stakama sto me gledaju a i nije mi frka od kidanja niti sam nesto sokiran samo da posle normalno hodam .
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by zeleni »

...
Last edited by zeleni on Wed Feb 29, 2012 2:31 pm, edited 1 time in total.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by zeleni »

ček, ček,
ili aparat
ili banjica
ili kidanje
a šta bi ti na banjici radili?

brate, teška odluka pred tobom. neću još ja da ti stajem na muku. sori
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

Auuuuuuuu nepopravljivi....................

svaka ti čast kako ti to podnosiš i gledaš na to. Neznam šta da ti kažem, ti znaš sve i možeš odlučiti šta je najbolje za tebe.
U svakom slučaju drži se.
Pozdravljam te
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

na banjici bi pokusali isto sto i ovdje u podgorici da navuku tkivo to oni strucno kazu rezanj tako to doktori zovu da navuku rezanj problem je sto je infekcija i ne da se nista navuc plus su i kost malo klesali skidali povrsinski sloj jer je dugo na vazduh i nemoguce je uradit rezanj da bar ima malo tkiva ali nem gola je kost 3 santimetra sa 2 sa svim operacijama prije sto sam imao uspjeli su pokriti dobar dio ali ovo zadnje nece pa nece a i da se pokrije opet je goli kurac izvinjavam sae na rjecniku zivci i nervi su u nogu otisli misici ajde oni se kao i mogu nesto povezat ali sve u svemu kao od fice da oce ferarija da naprave.neznam samo kako ce mi zena podnjet to oceli moc leci samnom u postelju a ja bez noge ocu da se popnem na nju ma neznam svasta mi pada napamet.citav dan sam na netu citam i gledam o protezama kako sto sve mi se izmjesalo uglavu ali mislim da je trupac solucija najbolja za 3 mjeseca bi bio bez staka i hodao normalno ljeti bi nosio duge gace da ne plasim po ulici djecu i to je to
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

odlucio sam se za varijantu da idem za BG. na VMA. tamo kod nekog mikro hirurga koji ce valjda pokusat da spoji nerve na nogu koje sam pokidao to kolko sam svatio nije doktor koji operise obicnim skalperom nego mikro skalperom. doktora tog kalibra nema u crnu goru nemogu da vjerujem da nemamo niti jednog mikro hirurga.uglavnom bila je komisija sloz\ili se da daju uput za bg. zavrsavam jos neka dokumenta i palim za bg.pa ako nista se ne ucini sto mislim da ce biti nula rezultat te operacije ali bar da znam da sam pokusao.dako ovo ljeto provedem bez staka sa nogom ili bez nje potpuno mi je svejedno ako budem protezu nosio samo da se otarasim staka.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

evo me u bg. imam zakazano kod cika doce u ponedeljak,juce sreo lika sto sam ga poznavao dok sam toboz studirao odje pitam ga za neke likove veli on neki su se odselili roditelji im prodali stanove,da promjene okolinu neki u zatvor a neki na groblje.pricali tako malo i jos mi nakraj pita lik imas brate da mi posudis neku kintu,
jedva cekam da se zavrsi ovo sto imam kod doktora kakav god ishod bio,dosadilo mi je bez zene i male sad vidim kolko mi nedostaju i znace ne mogu da podnesem da budem odvojen od njih ni malo.nisamskorije bio odje na forum vidim nema Vojadjera da pise steta zanimljiv lik volm da citam njegove postove. :D
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by zeleni »

aj nepopravljivi da te poprave ti doktori.
držimo palčeve
budi dobar
:)
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply