DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

e pa sto se radi ne mogu da vjerujem zadnje vrijeme mlatim sa stakama tuda po lokalu komsiluku uglavnom oko kuce blizu tuda ,ponekad autom podjem malo dalje ali gledam nesto ljude svi sjebani kukaju komsinica kod koje sam bio u jednom momentu navija muziku lomi daljinski kupi djelove i baterije daje mi da ga popravim,iso sam kod bivse ljubavi od prije nekoliko godina potpuno neuroticna poistovjecuje se sa likovima iz tv sapunica domacih izmislja stvari.jedino sa kim sam normalno popricao a da nisam osjetio neku izopacenost je bivsa zena mozda mi i nije bivsa sad smo u fazi kao opet upoznajemo xaxaxa cudne stvari mi se desavaju.ova izolacija i lezanje u krevet nekako su ostavili traga na meni vidim kod ljudi stvari sto prije nisam primjecivao.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sunrise »

sve najbolje ti zelim
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by danchiza »

e moj nepopravljivi tužna ti priča prijatelju moj,al tili mi to il ne svak nosi svooj križ,naravno da nemoš popravit štetu koju si nanio sebi,svojima itd..al ak stojiš u krevetu da ti se izlječi noga onda ok,il ak imaš gangrenu to je već stvar kojoj pomoći nema...sredi tu nogu i kreni dalje,znam da naša vrsta nikad ne miruje i da su uvik bube u glavi,budi sretan da imaš nekog kraj sebe barem starci...neznam što da ti kažem...da te tješim čemu znaš i sam dovoljno si pametan da to skužiš,,al psiha ljudska je jaka i zato stoji ona "sve šta zamisliš tako je"teška vrimena prijatelju moj djavo uh odnio..ak se misliš vratit atarom điru,a svi mi kad tad pokleknemo..bar ja al ne tako često da prolazim kroz one muke isusove..to ne...al sve je na tebi imaš li razloga da se boriš?dobro ovo je pitanje na koje svAK moze da negativno odgovori...al zamisli se paako ne a živi život izmedju 2 svijeta..pa dok dur dur..nisam baš neko ohrabrenje.a?a jbg realna sam...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

nemam zelju da se klepam evo preko godinu sam cist od svega i nemam zelju da se radim nemam ni kontakta sa nikim ko se klepa,znam mnogi misle sad ovako invalidam najrizicnije je da se uradim ali uopste nemam zelju da sa stakama idem da zavrsavam i bockam se i onda kljucam.
niti imam zelju za nekim zamjenama tipa subotex ,metadon a subotexa i nema u moju drzavu sad mi je dobro ovako kako mi je.,milije mi je odigrat neku dobru igricu,najest se mesa ,fast fud i to :D imat sex sa zenom pomirili smo se sjednemo u auto povedemo i malu i opalimo citav dan negdje na izlet.vikendom upravo cim napisem ovaj post idemo.nista mi vise ne treba cak ni pivo ne pijem neodgovara mi 8) :D
danchiza
Posts: 36
Joined: Fri Mar 25, 2011 4:51 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by danchiza »

jo pa ti si onda pravi čovik posto nemoj da se crnjačiš bzvz,šta ti fali,,živi..
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sunrise »

pa sta ces bolje od obitelji i vikend sa zenom i djetetom
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

nepopravljiv wrote:nemam zelju da se klepam evo preko godinu sam cist od svega i nemam zelju da se radim nemam ni kontakta sa nikim ko se klepa,znam mnogi misle sad ovako invalidam najrizicnije je da se uradim ali uopste nemam zelju da sa stakama idem da zavrsavam i bockam se i onda kljucam.
niti imam zelju za nekim zamjenama tipa subotex ,metadon a subotexa i nema u moju drzavu sad mi je dobro ovako kako mi je.,milije mi je odigrat neku dobru igricu,najest se mesa ,fast fud i to :D imat sex sa zenom pomirili smo se sjednemo u auto povedemo i malu i opalimo citav dan negdje na izlet.vikendom upravo cim napisem ovaj post idemo.nista mi vise ne treba cak ni pivo ne pijem neodgovara mi 8) :D
sunrise wrote:pa sta ces bolje od obitelji i vikend sa zenom i djetetom
E jes' vala, samo što mi ti odnosi među tobom i tvojom ženom nikako nisu jasni

Huh malo sam glupo formulisala rečenicu.....jel ovo gramatički ispravno.............e nema više doktora, profesora i lektora po forumu..............ni Forum više nije to što je nekad bio. U moje vrijeme, napišeš gramatičku grešku, ma odma se pet profesora stvori da te ispravi........
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by zeleni »

ima nanii od skora jedna lektordzijka oridjinale, samo se pravi tosa.. :wink:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

ja i zena smo na papir vjencani mada ona zadnje vrijeme zivi kod svojih u moswu u rusiju zena mi je ruskinja sad je tu ima kucu u crnu goru tako da je malo u rusiju ,malo u kucu odje malo kod mene kako joj se svidi kad popicki na mene ide kuci sad je tu kod mene cudne odnose imamo to je tacno.ima ona svoje bubice i promjene raspolozenja imam ih i ja opet ona je meni oprostila nevjerstva slomila par mobilnih itd.
opet sad kad sam slomljen i sa stakama tu je bila je posla ali se vratila ljubav valjda sto li nikad nisam vjerovao u ljubav onu vjecnu izmedju muskog i zenskog jer evomoji roditelji su 30 god u braku kolko ja vidim ne vole se uopste niti spavaju u istu sobu otac u jedan kraj kuce majka u drugi poslovno se samo prica sto ces za rucak i to je to.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

zeleni wrote:ima nanii od skora jedna lektordzijka oridjinale, samo se pravi tosa.. :wink:
Još samo da se doktor koji pojavi........i ihaaaj, gdje će nam biti kraj
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply