DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

taman tako steta sto je isteko.kupio sam bateriju za laptop hvala drzavi mojoj maloj krsnoj i dracavoj opet sam se bacio danima na igranje video igrica najbolje sto je covjek mogo izmislit video igrice.i jos piraterija kod nas na nivou ne no najbolje davat 10 eura za jednu igricu a niije mi nekad bilo zao dati i mnogo vise para za heroin.e kad bi se sad odjednom naruke stvorio sav kes sto se dao za drogu.garsonjera da se kupi jedna.nabavio sam naljepnice porshe i ferari da naljepim na protezu no zena mi neda.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

ja malo da bacim koje slovo odjena bio sam malo da mi hirurzi obrade patrljak da bolje lezi u protezu nije mi bas stimalo kako treba prije.mallo citam neke nove price utrkuju se neki ljudi koce vise droga probat do dvadesete godine svasta sto se radi a svi mrs u kombi i ja sa vama kaki smo.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

sretna nova crnogorac :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

i tebi Demijane isto srecna nova godina, kad se sjetim prije nova godina mi je sluzila da se izdrogiram patos gas 1,2,3 januar mozak po podu se kupi pozitivan na sve droge i onda kad dodje bozic i banje vece ja potrosio sve pare kriza dere neznam sto cu svi sjedimo za stolom jede se pije se a ja u krizu kroz nos mi izlazi jelo od krize,pravim se kao sve je dobro a u glavu se motaju kombinacije kad bi jelku prodao za kvoter,uhh vazda sam posle nove godine bio slomljen finansiski i psihicki,ispucam se za novu i posle krizurina me odere.a sad skromno cekam novu kuci bez droga,gledam novogodisnji program sa zenom,igram se sa malom pricam joj o djeda mrazu i irvasima vilenjacima :D .i ne razmisljam ocelime kriza opalit za praznike novogodisnje.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by dete svemira »

Divan ti je post....
I hvala sto si napisao to....lepo je setiti se gde smo bili i reci-ovako je sad....
Bas ti od srca hvala.....
I sve najlepse u novoj godini...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

nisam odavno pisao na forum,mada sam tu i tamo citao tako ponesto.iscimao sam se sa fizioterapeutom,pa komisijama za nadoknade pa proteza pa gomila nekakve papirologije,proteza za sve ista i za djeda od 70 godina i za mene od 30 i za dijete od 5 godina.ima ova zemlja proteticare priucene za samo pozeljet svakome.a samo kukam evo zemljotres drmnuo kratki dok ovo pisem fino mi se prozori zatresli,sace na vijesti da vidim koje je jacine bio.prije neki dan sretnem lika u samoposlugu veli ,uhh cim sam cuo ono brate ako treba u geto ima dobra vutra ovo ono za 10 eura 7,8 djokavaca dobro pakovanje, dosadno, uhh nisam mogo do kraja slusat reko ok javicu se.i onda isto pitanje koje svaki dan cujem pocevsi od komsija pa na dalje kako si?a aaaa dobro sam.i eto najvecu srecu u nesreci imam sto spadam u onaj mali broj sto nema fantomske bolove ali nista nula nikakav fantomski bol nemam.bar nesto,i da mi je proteza malo ljepsa ja i djedica od 70 god imamo istu protezu iako on svoju obuce samo kad je penzija.eto ja i djedica smo isto aktivni ako cemo gledati po protezi.eto nalupah malo nisam odavno pisao ali cu cesce sad svracati odje :D
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

Ja sednem ujutro obavezno u jedan kafe u kraju.procitam novine i imam jednu ekipu penzionera koji su tu stalno,izbistrim politiku,sport,najnovije abere sa njima :D ,super su mi dedice,svi ono obuceni u odela,sesiri ma kao dom penzionera.meni je to zanimljivo...otimas se i solidno drzis nepopravljivi...Sve najbolje...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

a dje nas kakav ovaj moj djedica isto nema nogu,voli parfeme skupe.pun price secer mu nogu pojeo.a sve veli kako bi se slatkog najeo kukavac pa onda stalno jabuke kupuje veli to kao moze.prica mi kako se jednom najeo smokava brao sa drveta.i sastavio ga secer i ustondirao se nasli ga kako se za smokvu drzi i stondira.a lik isto ono penzjonerski pantalone sako stap.a zamisli iste proteze nosimo indeticne.i onda mene mislim penzonjer koji je slabo aktivan i ja od 30 godina koji sam opet aktivniji istu protezu imamo.a nas kakvi su ovi proteticari.sve priuceni prekvalifikovani.krpe od komda i prave proteze.moz mislit uzeli mi otisak batrljka u gips i izgubili kalup.pomjesali sa nekim drugim pa opet nanovo uzimali otisak a bice ko zna kome uvalili protezu sa mojim kalupom pa njemu nije valjala pa i njemu nanovo.ludilo potpuno.a to mora biti u milometar precizno jer na vakum se drzi proteza na nogu i sad krenes da ides i opane noga na sred ulice xaxaxa eto tako.kad krenem nedje prvo razmisljam kakav je teren do tamo pa pravim plan kako cu i kuda,pa onda tel zovem da pitam imas li u ulaz rukohvat i slicno.ali eto skup sam platio moje drogiranja valjda je to ono kako vele karma :D
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

bio sam ugrad xaxaxa :D ili u grad uglavnom bio sam u grad zenica,proteza i ja popili pice zena i ja naravno proteza nista nije popila.fino vece nocas,nisam vidijo ama nijednu poznatu facu,sem lika sto naplacuje parking.kakav nocni izlazak posle kozna kolko vremena,sijo sam u stolicu i samo zujio okolo pogledom kao robot.sve djecina oko mene.eto vratih se i zavrsih za laptop da malo citam po narkomanija ba.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

i ja isto ne volim da vidim poznate likove...uhh,pa nepopravljivi sve mi se cini da si se popravio dosta :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply