DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

srednjih god.je ta med.sestra,nju je zanimao osjecaj kakav je kad sam drogiran,iz moje perspektive kako je to osjecaj.
highway61
Posts: 47
Joined: Sat Apr 30, 2011 3:20 am
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by highway61 »

Brate,izvini ako ispadnem glup ili te mozda povredim sipajuci so na ranu,ali moram ovo, ipak, da pitam...Znam da nema veze sa drogama,ali koliko doktora ti je proverilo nogu? I sta je tacno problem s njom?
Cisto pitam zato sto sam imao gomilu strasno losih iskustava sa nekompetentnim doktorima u vezi nekih fizickih problema koji su mi probleme ne samo produzili, nego zakomplikovali i zajebano pogorsali...Sta vise, jedan od jakih faktora koju su uticali da pocnem redovno uzimati trodone su bili bolovi i nemogucnost normalnog funkcionisanja nastali zbog odugovlacenja i greski nekompetentnih doktora(pre nego sto neko skoci da se breca,ponavljam JEDAN OD FAKTORA ne i razloga). Naravno, to sto sam sa trodona presao na heroin,to vec nema nikakve veze sa doktorima.Uglavnom,4 godine su me saltali s jedne pogresne terapije na drugu,sve dok na kraju nisam naisao na par doktora kod kojih sam uradio magnetnu rezonancu,koji su znali sta rade i koji su mi rekli da me par meseci deli od trajnog invaliditeta ako hitno ne operisem kicmu.
Samo bih ti preporucio da potrazis ne jedno, nego 10 misljenja doktora pre nego sto uradis amputaciju,ako ti vreme to dozvoljava,i to najboljih jebenih doktora do kojih mozes da dodjes.Opet,izvini,ne zelim da ti dajem laznu nadu konkretno u vezi tog problema i ako noga ne moze biti spasena.Nisam upucen u detalje tvog problema,ali,iskreno,iz najbolje je namere,jer znam iz prve ruke da 90% njih nema pojma sta radi ,bar u Srbiji,i to me je umalo debelo koshtalo.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

30 avgusta prosle godine sam pao sa motora i slomijo lijevu butnu kost,idesnu potkoljenicu ,stim sto sam desnu potkeljenicu prilikom pada 80%amplutirao,u prvu bolonicu sto su me poveli hitna pomoc rekli su ne mozemo nista da uradimo sa desnom potkoljenicom steta je velika jedino da je kidamo,onda su me poslali u glavni klinicki centar gdje sam jedva stigo ziv jer sam izgubio puno krvi,tamo je jedan doktor uspio da skrpi nogu sipkom i sarafima,ostalo je nastavio plasticni hirurg,evo sad 8 ipo mjeseci posle 4 operacije,ne mogu da pokriju kost na potkoljenici vremenom ona je izgubila cilkuraciju,sad cekam konzilijum koji ce da odluci kidanje noge 99%jer ni oni sami neznaju sto da rade,nemaju vise okle kozu da mi skidaju da lijepe dolje na nogu jer se jednostavno nista ne povezuje,
a bolovima to je posebna prica u pocetku su mi davali trodon i posle operacija 4,5 dana na infuziju,i to je to.sad mi dadnu ako me boli diklofen duo,sto je meni smijesno ali ajde ne mozes im nista sa rogatim se ne mos bosti.nadam se da administratori nece zamjerit,malo se sa teme skrece.
highway61
Posts: 47
Joined: Sat Apr 30, 2011 3:20 am
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by highway61 »

Brate ne znam ako mozes ti ili neko koga znas da povuces veze da dodje neki hirurg sa VMA da te pogleda, bolje od toga ne mozes naci, samo je pitanje dal imas vezu ili neki vec nacin da dodjesh do toga. Nisam strucknjak za medicinu i stvarno ne bih da se proseravam oko toga, al iz prakse znam da su na VMA ubedljivo najbolji hirurzi na celom Balkanu,verovatno i sire.
Procitao sam ono sto si spomenuo sta ti je onaj doktor rekao. Ne znam sta da ti kazem, neki ljudi su jednostavno govnjari, cistunci prljave savesti i sto je najgore, cesto se nalaze u poziciji da tudji zivoti zavise od takvih. Mislim,osudjivati ljude zato sto su bolesni, i to da radi neko kome je josh posao da se brine o bolesnima. I jos se hrane time i duju kao baloni, sto misle da su postupili ispravno natrljajuci ti pored svih sranja muku na nos, podrazumevajuci da im je bogom dano pravo da osudjuju druge i uskracuju im osnovnu humanu terapiju. Dobri ljudi se navlace i na heroin, i uvaljuju u probleme,a ne zive svi dobri ljudi samo kao sveci, ali takvi kao on uvale guzice u dobre pozicije, odakle se mrste i muce sve sto im njihov podivljali ego ocenjuje kao gresno. Isti tip ljudi koji je nekad proganjao ''veshtice'':vezivao neduzne zene pa bacao u vodu.Ako se udavi-nevina je,ako pluta-odbila je voda sveta,zato sto je vestica,pa je onda roknu. Kako god, najebala ga je.
Ne znam sta da ti kazem sem izdrzi,i probaj da se nekako ubacish na VMA ili da neko odande dodje ako je moguce,i izdrzi sta god da bude. Ne mogu ni da zamislim koliko ti je tesko,pored takvih sranja ni propisne lekove za bol ti ne daju.
A sto se tiche Vikinga i one babe, moj stav je najbolje je doziveti starost ko ta baba i pre toga imati dug i ispunjen zivot, pa sad ako ti kad dodju ti daleki dani i dodje vreme da se umire,a to ide previse bolno i previse sporo, onda umresh ko Hemingvej ili vec nesto drugo brzo i bezbolno...a ti,cak i u najgorem scenariju,imash josh uvek priliku za dug i ispunjen zivot,ne odustaj,sad je najgore,bice lakse,sporo i tesko,ali svaki dan bar malo lakse.
I napisi sta se desava novo,kako se odvija situacija zasad?
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

VMA je ideja koju imaju moji,da me vode ako ovi strucnjaci ne smisle sto ce samnom,jedan dr.je to isto predlozio mojima.a neznam sto ce biti oce da probaju jos jednu operaciju pa sto bude jedan doktor u konzilijum se nije slagao za amplutaciju.najgore mi je sto me izludjuje ovo lezanje u krevet prska mi mozak kroz usi od nervoze i muke,kakim u tutu,pisam u bocu medicinsku guska oni to zovu,jedem u krevet ,sve radim u krevet
krevet mi je kuca,poludje me krevet,plus sto sam prije nego sam pao sa motora godinu dana prije odvaljivao se od alkohola i tableta u nenormalnim kolicinama skinuo se sa dopa i imao neki trip u glavu necu vise dop,dosta je bilo ali zato sve drugo sto mi pane saka rokaj sve zivo tableta sto je bilo po kuci sam popio ukljucujici i sestrine tablete za menstruaciju,vise nisam znao sto radim i oidjednom STOP,
zavrsim u bolnicu polomljen ,nema vise nista katastrofa uglavu nece da mi daju nijednu tabletu nista dobro u pocetku su mi davali,trodone prvih 7,8 dana i to je to.
sad mi dadnu samo trazem da pijem uvece da spavam i nista vise.sto je mozda najbolje za mene da se ocistim mozak od svega ali psiha me pici 200 nasat.provodim vrijeme po citav dan djedovima ispunjavam muzicke zelje gusle im pustam sa youtoba i slusam price kako je bilo za vrijeme tita ,partizani itd.med.sestre se boje od mene ko djao od krsta radi hepatitisa c
to je u glavnom citava prica sto mi se desava zadnjih 8ipo mjeseci.
plus mi je proradio kamen u bubreg koji nisa ni znao da imam dva po 6mm ma katastrofa ko jeremija iz alan forda sve bolesti svijeta na mene navalile.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

nepopravljiv wrote:.med.sestre se boje od mene ko djao od krsta radi hepatitisa c
Joooooooooooj fakat, tako je meni bilo u Spužu, svi su bježali od mene zbog hepatitisa, ne bi da se dodirom prenosi................ko da kugu imam....
Baš su zatucani u Cg kad je hepatitis u pitanju.
A vala Jeremija :-D , dobro se držiš s obzirom na situaciju, svaka ti čast.
Pa zna li se barem kad bi ta agonija trebalo da se završi, mislim kad bi trebao izaći iz bolnice nakon operacije.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

nezna se nista kad ce me pustit iz bolnice sad do 20 maja imam operaciju opet ce da deru kozu sa butine ili dupeta i pokusat da lijepe na potkoljenicu,a u spuz kad sam bio nisam pricao nikom da imam hepatitis c da nebi bilo da bjeze svi od mene,gledao sam onaj tvoj klip o spuzu zatvorska tortura cim sam vidio ona plava vrata i oni sivi pod odma mi je lose psihicki bilo i sad mi se desava da sanjam ponekad da sam tamo i kad se probudim govorim sebi dobro je ,dobro je uhhhh!!!jos sam ja bio u dio koji zovu kambodja tu trpaju u sobe po 22,23, ljudi a znas za kolko su predvidjene ljudi one sobe,10 ljudi maximum.
opalio sam 7 mjeseci istrage i na kraj dobio oslobadjajucu presudu.fazon nisam kriv lice nije imalo svijest da se droga nalazi u autu itd.a batinjanje u policiju to je tek posebna prica,obale te na pod da lezis na stomak sjednu dvojica na tebe,a treci po tabana bije pendrekom kolko zivota u njega ima,i na kraj sam se branio cutanjem :D cim sam izaso iz zatvora odma isti dan sam se izdrogirao ko magare.posle sam dobio odstetu za lezanje u zatvor 20 000eura a znamo svi kolko se droge moze kupiti za te pare,kad sam potrosio te pare takva kriza ne pamtim da me drmala,
sto kazu stari NAJGORE JE KAD SE GLADNA US NAJEDE e onda muka,golfa 3 sam za 20 dana sasuo u vene.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nanii »

ajjjjjjjjjjj, znamo li se ja i ti jarane?
Da ti ne počinje ime sa A. ili nadimak sa slovom H., pošto znam dva lika sa nekom sličnom pričom?
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

ne nepocinje mi ime i nadimak sa tim slovima.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by Anabela11 »

proveri pp
Post Reply