"Za sada bez dobrog naslova"...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by sanela »

Dorcolac_77 wrote:Nisam,ali cu skupiti hrabrost da sutra popodne ,kad vec ima,odem...malo me je "sramota",i imam malo...hmm..tremu...nikog ne poznajem...sta li ce reci kad dodjem,kako li ce me skontati...joooj,,,svasta mi se mota po glavi da ne ostavim los-pogresan utisak ili me ne saceka odma neka osudjivanja tamo-bojim se toga jer bi me to gadno demoralisalo u celokupnoj ovoj mojoj prici apstiniranja :(...jesam uzeo malo ali to se ne racuna :)....salim se...nisam,vec sam dobio poziv za audiciju za ulogu u novoj tv seriji "Hotel Holivud" sad u Petak 2.Septembra u podne,reditelj je Vladimir Paskaljevic-sin Gorana Paskaljevica,i sad sve nade utehe i spas vidim u tome,dobijem li ,ja sam se obezbedio na duze staze i napokon krenuo!!!- Drzi mi fige Sanela moja draga....

:smt023
Prvo NA, pa onda ostalo....
Javi utiske. Inače, nema te ko osuđivati, jer su tamo ljudi koji su bili gdje si ti sada.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by sunrise »

Nisam ja to mislila nego kako muski vole da im se kaze,bez obzira na to kako izgledaju...nekako im je bed kad kazes sladak nego zele biti zgodan tj.handsome je izraz o kojem pricam
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Anabela11 »

U pitanju je zargon...u Beogradu su frajeri slatki
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

Dobro bre AMAN sunrise-ovde se bavimjo problematikom zavisnosti o teske opijate a ne pravopisno-semantickim postavkama hrvatskog u odbosu na srpske floskulne izraze-jbt! :)...ti si malo promasilo sajt,ja nemamproblema sa fizickim izgledom (ali on ima problema samnom:)-salim se :),skupljam sad kurazi ...ajd pozdrav site koji ste tuka
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by sunrise »

ja tebe nista razumjela ali poznajem MUSKARCe i oni ne vole da ima se tepa ko slatki nego zgodni ili hot,ili muzevni ili face..
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

Sunrise-ti si hrvatica po svemu sudeći a Hrvatski i Srpski žargon se ipak razlikuju-lepo ti je napisala koliginica ,u BEogradu je kompliment da je dečko sladak ,u hrvatskom žargonu je očigledno drugačije-ali to sad i ovde uopće(kako bi hrvati rekli)nije u biti stvari:),ovako ,za moju dragu Sanelu :),dobio sam posao i moj život ima smisla i funkciju,ne bedačim ne padam u bedak itd,ne drogiram se ne samo H već generalno N I Š T A ne konzumiram sem cigareta-ima i to da ostavim-sve manje mi prijaju cigare....ali o tom potom...dakle ja se nekako sredih u životu,možeš zaključati ovu temu ,Draga moja Sanela i HVALA ti na podstreku i podršci koju si mi od kako sam a to nije kratko na ovom forumu nesebično pokazivala:),pozdrav svima od mene-OVA TEMA,ISPOVEST JE OVIM post-om ZAVRŠENA!
molpks
Posts: 34
Joined: Fri Sep 02, 2011 12:28 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by molpks »

Ti bi mogao i da se vratis, nemoj se zaletati tako, ide jesen, zima, bude lose coveku, izgubi posao, zenu, dobije hemoroide, pa poludi, sneg, blato, nemoj misliti da ti bacam neki hejt ili nesrecu, samo upozoravam da mozes i da se zajbes ako ne pazis i da mozes da to lepo raspolozenje koje te nagnalo da napises zadnju poruku skroz zamenis za drugo, ono suprotno. Brzo se okrecu stvari, mozda je to i najgore
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by sanela »

Dragi Dorcolac, drago mi je da si dobro i da si krenuo naprijed. Za uspjeh možeš zahvaliti sebi... želim ti sve najbolje. Temu neću zaključavati, jer nam možda navratiš da nas pozdraviš i podijeliš s rajom šta se dešava u tvom životu.

Pozdrav i čuvaj se...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Boban »

molpks wrote:Ti bi mogao i da se vratis, nemoj se zaletati tako, ide jesen, zima, bude lose coveku, izgubi posao, zenu, dobije hemoroide, pa poludi, sneg, blato, nemoj misliti da ti bacam neki hejt ili nesrecu, samo upozoravam da mozes i da se zajbes ako ne pazis i da mozes da to lepo raspolozenje koje te nagnalo da napises zadnju poruku skroz zamenis za drugo, ono suprotno. Brzo se okrecu stvari, mozda je to i najgore

Naucio sam se godinama pameti ovakvim letovima...Cuvaj se
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

Jao meni jao ,ponovo sam se navukao na dop!....shmrc...ooo sudbo moja kleta....:)))...hahahaha,ama bre ljudi-NIŠTA VI MENE IZGLEDA NE KONTATE - JA RETKO KAD I VRLO TEŠKO ODLUČIM NEŠTO ALI ONAKO BAŠ PRAVO I ISKRENO! A ovo je TO-NEMA više vraćanja na drogiranja,to je bio jedan jako ružan i tužan deo mog života i godine koje sam izgubio ali avaj,nije kasno da sad napokon napravime nešto od sebe u životu :)
P.S. Nikad više ne heroin,već zavisnost,bar ne narkotička,ali zato adernalinska :),,,eeeeee....toga će ITEKAKO BITI,još jednom hvala svima dobrim ljudima odavle,ali ja sam definitivno RASKINUO-RAZVEO SE OD DROGA!,N I K A D V I Š E. :D

P.P.S. Imam osećaj da ću se uskoro čak i zaljubiti :) :rock: :rolleyes:
Locked