"Za sada bez dobrog naslova"...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by lizard »

Zelim kucu na moru i kucu na planini u kojim bi provodio po 3 mjeseca godisnje, i naravno posao koji bi to sve isfinansirao. Da ne zaboravim, zelim da pozdravim svu raju iz III 3 :D
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by lizard »

Sorry dorcolc, mislio sam da se tema zove "zelje i pozdravi".
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by lizard »

Buraz, ne treba od narkomanije pravit visu matematiku, kad to nije. Nema nepoznatih, i sve se zna! Ista ona crta koju si presao kad si prvi put odlucio uzeti gudru, stoji i dalje, kao putokaz na raskrsnici, i kad odlucis vise ne uzimati. Samo sto sad, taj put odlicno znas. Nema vise nepoznatih zavoja, krivina, mjesta, mostova, uspona, nagiba i padova. Sad je to samo ravan autoput do dna. Jbg.
Ne znam sta bi ti jos napisao, kad sve znas i sam...
Osim; bolje prespavati 8 mjeseci i ne izac iz kuce, nego se gudrirat. Ako nista, nebitno jal udomio neko dijete, psa, macku, pticu, zlatnu ribicu, il' brin'o o biljkama, slikao slike, pisao knjige, mozda cak pravio kucu. Cemu good se posvetio, neprocjenjiv je osjecaj biti dio svijeta, kad se "sve pocne buditi"...
do proljeca ces aBd. imati 8 mjeseci cistoce i malo ces drugacije razmisljati.

LP!
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

Evo,polako se pocinjem "Buditi",nego htedoh da spomenem anegdotu sta mi se desilo juce,nisam mogao da spavam i pustim ja sms na tv(one fore tv-sms chat) i javi mi se bujuk riba-njih 30-ali sve pacijentice do ludjakinje i kompleksasica,cak mi je jedna ponudila "usluge za 100 eura:)"...missslim...ali,na kraju se ipak javi jedna ,bar je zvucala,skroz normalna zdravo razumska devojka,sa kojom sam pricao sat i vise o svemu i svacemu,nije iz beograda iz zrenjanina je,uglavnom zavrsilo se tako da me je na kraju procenila kao nekog momka ko se sluzi"forama" i pitala me "da li te moje fore uopste negde pale" :(....razocarah se ,jer se nisam folirao niti prosipao fore-vec bio onakav kakav jesam bas iskren i otvoren,tako da me je razocarala cinjenica da devojka ne moze da prihvati da zaista imam kvalitete vec da ih izmisljam,kao recimo ,izmedju ostalog i to da sam "kao" glumac....jbg...a i sliku kad sam joj poslao -odgovor je bio"to nisi ti ,garant si mi poslao sliku nekog druga koji je sladak"----eto vidite,a ono na slici bas bas bas JA.....sto bi reko lane gutovic-"ne znam sad zasto sam ovosad napisao ,ali u svakom slucaju ne moze da skodi"...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by sunrise »

ja sam kontala da muskarci vole biti zgodni a ne slatki
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by vjeraufanjeiljubav »

alo, jesi li se skompao sa nekima od NA na skypu imaju ponedjeljkom uvjek sastanke.
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

sunrise wrote:ja sam kontala da muskarci vole biti zgodni a ne slatki
Pa vidi ovako-biti zgodan moze svako,samo treba da ulozi napor i malo teretana,vezbanje itd i dovede se telo u pristojnu formu - to jest u"formu zgodnu izgleda",ja to NE smatram nekom referencom baš iz pomenutog razloga-jer se do toga može doći ukoliko se posveti tome,a sladak izgled,odnosno lepe crte lica-eee pa do toga se NE može doći nikakvim vežbanjem :),to ili dobiješ od rođenja ili plastična operacija :),toliko :butthead:

P.S. Lično poznajem pun k.."Zgodnih" likova ,ali koji imaju ružnjikave crte lica-ne zavidim im ni malo -ima ona narodna -"ja sam debeo a ti ružan,samo ja mogu da smršam...:)
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

...u životu nikada nisam gledao kako je devojka građena-i privlačile su me uvek i samo slatke curice a to kako su građene,pa dovoljno je da nisu nešto sad katastrofalno zapuštene ali da su "zgodne" a pri tom da imaju ružna lica i glave-užas,ok,ima ko voli i gleda samo telo a lica ne gledaju,ne kažem,ima i takvih,samo kapiram da čovek ,kada to gleda polazi prvo od sebe,pa je nekako logično ,da ako je devojka ružnjikava ali zgodna,će isto tako da primećuje pre svega "zgodne" a nebitno da li su slatki-lepih lica ili su i oni kao i one ružnjikavi:)-to je valjda prirodno normalno :rolleyes:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by sanela »

Hej Dorćolac, pusti šuplju, kako život? Jesi išao na NA?
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

Nisam,ali cu skupiti hrabrost da sutra popodne ,kad vec ima,odem...malo me je "sramota",i imam malo...hmm..tremu...nikog ne poznajem...sta li ce reci kad dodjem,kako li ce me skontati...joooj,,,svasta mi se mota po glavi da ne ostavim los-pogresan utisak ili me ne saceka odma neka osudjivanja tamo-bojim se toga jer bi me to gadno demoralisalo u celokupnoj ovoj mojoj prici apstiniranja :(...jesam uzeo malo ali to se ne racuna :)....salim se...nisam,vec sam dobio poziv za audiciju za ulogu u novoj tv seriji "Hotel Holivud" sad u Petak 2.Septembra u podne,reditelj je Vladimir Paskaljevic-sin Gorana Paskaljevica,i sad sve nade utehe i spas vidim u tome,dobijem li ,ja sam se obezbedio na duze staze i napokon krenuo!!!- Drzi mi fige Sanela moja draga....
Locked