"Za sada bez dobrog naslova"...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Anabela11 »

e dorcolac, da te podsetim na onu izreku koju narocito beogradjani vole,da si se sam i rodio,i na jednu divnu misao Duska Radovica:"Ko se probudio u Beogradu,za danas je dovoljno postigao u zivotu."
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by sanela »

Vjerujem da je teško biti izlovan i znam da si se osjećao "življi" dok si se drogirao.
Hajde još jednom pročitaj ono što sam ti napisala. Nisam ti napisala da ideš ulicom i tražiš društvo, nego da odeš negdje gdje se ljudi nečim bave - evo i zeleni ti je predložila kurs informatike, negdje možeš volontirati, možeš otići kod Saše u Udruženje... ali MORAŠ NEŠTO NAPRAVITI. Ili ćeš se nadrogirati. Nije to bolan neka velika filozofija.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by saša-ex »

A sto ne bi, za pocetak, krenuo sa nekim lecenjem???
Normalno da ti je lose, pa to o cemu ti pricas su glavni razlozi zasto se ljudi vracaju u gudru. Besmisao strejt zivota, kako se to cini svakom narkomanu... I zato je vecini, mnogo lakse da se vrate u ono jedino sranje koje poznaju i gde osecaju pripadnost-svet narkomanije...
SAMO CEO ŽIVOT...
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

...e jebiga sad....ima li neki telefon ,pa da se javim,da mogu da se prikljucim nekoj grupi koja radi i grupno se sastaje sa nama koji smo sveze prestali da koristimo heroin!? Vrlo bih cenio ako bi mi dao neko neki takav telefon ili adresu u Beogradu,eto...P.S. Pocinjem da razmisljam o tome da se ja lepo vratim u ono u cemu sam bio prihvacen i imao i "drustvo",tamo sam cak imao i curicu i to preslatku u p..m... a sad-posto sam i nju ostavio-sto je i logicno,sad me nece ni jedna cura :(...bar me nece one iz strejt zivota-iako ne izgledam lose,sta vise,kazu da sam sladak decko,ocu bre i to je valjda prirodno ,da jebem,a sad nema ni govora o sex-u :( ...idem da se napijem.
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Pawa »

Vec par dana razmisljam ovo da ti napisem, ali se ustezem i kocim. Ne bih jos jednom da ispadnem “baba saveta”… Medjutim kada sam procitala,
Dorcolac_77 wrote:ima li neki telefon ,pa da se javim,da mogu da se prikljucim nekoj grupi koja radi i grupno se sastaje sa nama koji smo sveze prestali da koristimo heroin!? Vrlo bih cenio ako bi mi dao neko neki takav telefon ili adresu u Beogradu,eto...
ipak sam odlucila da ti se javim.

Pored svega sto su ti ljudi na forumu predlozili, ako zelis, imas jos i varijantu NA sastanaka. Dosta njih kaze da su im NA sastanci u mnogo cemu pomogli. Dobre strane su sto bi imao neku obavezu koja neopterecuje. Na malo drugaciji nacin bi ubio par sati u toku nedelje i jos par za sredjivanje utisaka. Upoznao bi nove ljude koji su prolazili ili prolaze kroz to o cemu pricas ili vec nesto slicno. Uvek postoji mogucnost da se sa nekima od njih sprijateljis, a time i steknes drustvo koje nemas...

Nije ti daleko, a i nekosta nista, novac ti ne treba cak ni za prevoz jer od Keja do Krunske mozes i pesice. Sem sto ces otici - ne treba nista da ulozis, ne mozes nista da izgubis, a mnogo toga mozda mozes da dobijes. Razmisli, ako nista drugo, dani bi ti svakako bili ispunjeniji.

Ne znam koliko si pratio forum, ali recimo Vuk i Joesspappa su vrlo aktivni kada je NA u pitanju. Njih dvojicu sam imala prilike da upoznam, jer sam sa drugarom bila na njegovom provom NA sastanku. Sjajni su momci. Cak sam i nastavila da se druzim sa njima u onolikoj meri koliko nam svima obaveze dozvoljavaju.


Sastanci NA Beograd

utorak...............................20:30h
četvrtak.............................19.30h
nedelja..............................19.00h

Kontakt NA (+381) 62 14 25 123
Prostorije se nalaze u ul. Krunska 23a


Evo i linka http://www.aasrbija.com/nabeograd/na-kontakt.html

Nadam se da ces pronaci bar neku tebi primamljivu opciju i uraditi nesto dobro za sebe.
Pozdrav ex komsija i srecno za sta god da se odlucis :wink:
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

E pa ,HVALA ti veliko pawa,ti si izgleda neka retko dobra osoba,imas veliki poljubac od komsije dorcolca :)
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by vjeraufanjeiljubav »

eto vidis da ima dobrih ljudi :-) moj prijatelj iz splita ti je pisao na ovu temu "ljudi moji ja san ko i vi svi ne narkoman vec narkomancina" ali je prestao jer mu je vazniji zynga poker na fejsu. Nisan te mislio uvrjedit i izvinjavam se ako jesam.
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Pawa »

Dorcolac_77 wrote:E pa ,HVALA ti veliko pawa
What the neighbours are for :smt083
:)

Nego, javi jesi li odlucio sta ces dalje? Pomerio se s mrtve tacke? Stupio sa nekim u kontakt?
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Anabela11 »

What the neighbours are for
-------------------
What are the neighbours for
(profesionalna deformacija)
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Pawa »

Hvala... El moram odmah da ispravim :wink:
Locked