"Za sada bez dobrog naslova"...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by zeleni »

Dorcolac_77 wrote:evo već tri dana nisam uzeo ništa i već sam u krizi ali se sad možda i namerno kažnjavam ne uzimajući heroin...ležim u krevetu i preznojavam se,boli me sve živo ...
ali tooliko mi je sve jedno da eto iako imam sad bar da kupim i cimaju me dileri (brinui se za mene ,vide da ih već tri dana uopšte ne tražim),i pored toga i "rovca" nemam želju da konzumiram dop,,,
sto bre tako, dorcolac, majka mu stara? sta kazes... lezis u zizi, kes u dzepu ovo ono, a ti cekas sredu? jooj...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by selma »

Dorcolac pozdrav,
znam da si napisao da si bio na nekim lijecenjima, al zasto sad ne odes u komunu?
Dobro ti je Sale rekao, nemas sta cekati vise...al ono ni malo
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by vudd »

Sigurno ce on to...cim se film zavrsi
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by selma »

vec je tu debelo pri kraju
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Pawa »

Dorcolac_77 wrote:jer vidim da ima vas koji mi žele da se izvučem
Dorcolac ne bih da ti kvarim utisak, ali svako iole normalno stvorenje ce ti pozeleti da se izvuces. Jedino je malo zeznuto sto ti to nista ne vredi ukoliko ti sam ne zelis isto.

Malo je glupo da ja pricam, ali... Ako je tacna prica o samokaznjavanju, onda je barem okreni u svoju korist. Iskoristi tih, vec „odradjenih“, par dana mucenja tako sto ces sastaviti jos koji, drmni blokator pa onda polako gledaj sta ces i kako dalje. Ne znam da li bi i koliku podrsku sada imao od svojih, ali na forumu ces je, za lecenje, dobiti. Da li konkretnu ili kroz licna iskustva drugih forumasa ili samo kroz pricu - nebitno, ali ne sumnjam da ces je imati. Na tebi je da odaberes da li i sta ces od svega ponudjenog uzeti za sebe... Ili ces ipak otici na kasting :-D

Ne znam da li si uopste svestan koliko to samo smesno i nebitno zvuci naspram svega ostalog sto si napisao.

Zbog nadimka imas poseban pozdrav :wink:

P.S. Bez uvrede, ali... Mislim da bi bilo politicki korektno da smislis neki naziv za svoju temu i promenis... "Za sada bez dobrog naslova" je ipak bila Nikova prica. Ispostuj to.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by vudd »

Malo je glupo da ja pricam, ali...
Sto jes'-jes'
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

Pawa wrote:
Dorcolac_77 wrote:jer vidim da ima vas koji mi žele da se izvučem

P.S. Bez uvrede, ali... Mislim da bi bilo politicki korektno da smislis neki naziv za svoju temu i promenis... "Za sada bez dobrog naslova" je ipak bila Nikova prica. Ispostuj to.
Hvala puno,ali ovo je moja prica i obzirom da zaista NEMAM APSOLUTNO NIKAKVE VEZE SA POMENUTIM,UZ SVO DUŽNO POŠTOVANJE NIKO ,PA NI TI NEMAŠ PRAVA DA MI ODREĐUJEŠ KAKO ĆU NAZVATI ISPOVEST -POGOTOVO ŠTO NITI SAM ZNAO NITI IMAO NAMERU DA SE POREDIM ,OVO JE MOJE ,A AKO TO IMA SLIČNOSTI SA NEKIM PRE -ŽAO MI JE ALI DOVOLJNO IMAM PROBLEMA DA BIH BIO UVIĐAJAN PREMA BILO ČEMU ŠTO NEMA NIKAKVE VEZE SA MNOM U SVAKOM POGLEDU ,postoji često rečenica"svaka sličnost je apsolutno slučajna ,ako je ima to nije zlonamerno,da zaključim-OVO JE MOJE ,izvinjavam se svakome ko misli da nemam pravo na SVOJE"-toliko od mene. Zbogom. Kraj-nema više.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by vudd »

Sto jes'-jes'
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by SuperSynthetic »

Da li treba da bude politički korektno ili konkretno dok traje izborna tišina u cilju koncenzusa parlamentarne manjine u etničko prljavoj nacionalno xenofobičnoj sredini?
Sexualne slobode koje pojedinci ostvaruju vijagrom bi miogle da razljute duhovno uznapredovalu popuilaciju da ne glasa za desno orjentisane perverznjake. Na kraju mislim da je pedofilija ipak samo poen za liberale koji se pretvaraju da su konzervativci, a jako dobro znaju da je konzervans iz mesnog nareska štetan.
Dakle, devojčice, slobodno nosite miniće. Tange ne morate. Pomozite jadnim narkomanima. Njima to treba mesto droge, a nije to sapun pa da se potroši.
E sad ima još ali o tome ću neki drugi put.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Dorcolac_77
Posts: 34
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:58 am

Re: "Za sada bez dobrog naslova"...

Post by Dorcolac_77 »

Sada je zora - 4. (četvrtog ) Maja 2011. godine,tačno 06 sati-časova,,za 21 sat bi trebao da napunim 34. godine..dosta sam razmišljao o svemu i uopšte o svom životu a pogotovo o "budućnosti" i šta me sve (NE) čeka...ljudi...drago mi je bilo ćaskati sa vama ovde na forumu i da skratim ,pozdrav CELOJ Jugostaviji-onoj staroj koju sam ja jaako voleo. Mislim ,to jest,razmišljam o tome kako ću da ...PRE 5.Maja 03ham završim sa celom svojom pričom u svakom smislu...nemam više snage ni volje ni ...ma....gotovo je...ne mogu više...i neće biti neki gubitak...neću više pisati jer "ću 99.99999999999999 posto - biti "sprečen"...Z B O G O M :? :( :!: :arrow:
Locked