S R E C N A

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Srecica
Posts: 5
Joined: Sat Apr 16, 2011 2:52 am

S R E C N A

Post by Srecica »

Citam ispovesti nedeljama...i odlucih se i ja da napisem svoju.Poticem iz centralene Srbije,malog gradica na maloj reci.svog detinjsta se bas i jasno ne secam,Znam samo da sam bila bezbrizna i da sam uvek imala sve,i mislim da je bas to razlog kasnije moje nesrece!Da ta obest,sto bi stari ljudi rekli.ili ma ni ja neznam...Znam samo da me niko nije navuko i bio da to radim!Krenucu od osnovne skole,sve super,druzenje,vozbje biciklom.po neka ljubav...Zatim gimazija,veliko drustvo,znacano,izlazci..ma nas osam smo glavne u skoli,ili sam ja to tako mislila...u drugom srednje krecem da se zabavljam sa deckom ciji su roditelji na previsokoj funkiciji,puni para...Sa 16 uzimam heroin,sama...secam se samo da je kisa padala i da sam imala jednu belu bluzu,a osecaje se vise i nesecam.Onda krecemo zajedno da uzimamo,ali jednom mesecno,pa dva puta u mesec,pa kad kisa pada i kad je dosadno,pa vikendom...ostalo znate.Dolazi odlazak u Bg i faks,nije nam bilo tesko da dodjemo do naseg grada po H.Ma da samo mogu vratiti vreme!
I naravno to traje 3 godine,i navuceni smo...
Provaljuju nas,roditelji mi se razdavajamo,ja se skidam i cista sam godinu i po.Nakon toga upoznajem najvece zlo mog zivota i sto je najgore Ja se zaljubljujem,ali ne u njega nego u H,ali naravno to tek mnogo kasnije shvatam... :snakeman: Tada sam prvi put uzela na iglu,lutala ulicama,isla prljava,krala,radila neke najgore stvari.Heroin Vas napravite na ono sto niste.I ta agonija traje 4 godine.Ma nista me nije moglo spreciti,ali niko i nista.Kroz zid sam isla.eh jadni moji roditelji,zahvaljujem Bogu da su ostali normalni i zdravi pored svega sto su sa mnom doziveli.
Resavam da stanem!!! :!: Izolacija godinu dana , na suvom , ma samo kuca moja soba i nista vise.Od tada je proslo 5 godina a mozda i vise , ne brojim!Izdrzala sam muski!
Danas sam srecno udata zena,sa zavrsenom skolom,stalnim poslom i naravno mojim najvecim dostignucem,mojom prelepom cerkicom od godinu i po dana...
Boli me najvise sto taj pecat ostaje,sto se to nezaboravlja,sto i dalje eto tako po neko uperi prst i kaze ,to je ta!
Ali sve se moze!ALI SAMO KAD BI MOGLA VRATITI VREME,SAMO NA 5 MINUTA!Zao mi je za izgubljene godine,kad sam trebala da grmim ja sam se pucala...ma sta sam prosla pisala bi danima..
Svi mogu!!!Postoje samo oni koji NECE!Pa bila sam najgora u gradu.Sada sam Najsrecnija.
p.s.Pisacu jos..poz svima PDT_Love_06
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: S R E C N A

Post by yasujirozu »

aaaaargh zoey, dosta..
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by zeleni »

Srecica wrote:SAMO KAD BI MOGLA VRATITI VREME,SAMO NA 5 MINUTA!
ah, te zvucne fraze... kada bi(h) samo mogla vratiti vreme... ponovo okupana suncem...
btw, tehnicki, ako bi vratila vreme samo na pet minuta...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by zeleni »

ma serem i ja... izvini, srecice.
ako si strejt lepo. ako ti je dobro i to je lepo. samo guraj.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: S R E C N A

Post by winston85 »

PRESTANI MOLIM TE, SAD SE LEPO PREDSTAVI SVOJIM PRAVIM IMENOM I POČNI DA PIŠEŠ ISPOVEST. Kreni bre u život, što se kriješ čak i ovde. Dobićeš pomoć ovde od mnogo iskusnih ljudi i istrajnih, traži-dobićeš, samo nemoj da preteruješ sa tim glupostima, nema smisla.
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by zeleni »

au, jbte, ala je tripozan ovaj forum...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by selma »

hhahahahhahahahahha e da znas, ovih dana mi svi citaju misli :)
kad smo vec kod tripanja, ja tripam na jos jednog lika...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: S R E C N A

Post by sanela »

Eh ovako, dosta više naslućivanja ko se krije iza kojeg nicka.
Ip adresa nije 100% pouzdana, ali mi govori da Zoey piše iz Novog Sada, što je i govorila i išla na NA tamo i znala Nika koji je otamo.
Leptir i Nevena i naš drug Petar imaju istu ip adresu u nekim postovima, što znači da mogu biti iste osobe, a i ne moraju. Sigurno je jedino da imaju isti internet provider. Po stilu pisanja, mislim da su Leptir i Nevena ista osoba. Ako utvrdim da jesu, biće banovani. Novi nick Srećica, piše iz Beograda i ima statičnu ip adresu, što znači da je samo ona koristi, pa stoga ne može biti Zoey, osim ako Zoey nije preselila u Beograd.
Dosta više detektiva. Ili ignorišite komentare/teme koje su vam sumnjive ili vjerujte da su postovi istiniti.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by selma »

ako nista, bar ce zagorcu da lakne :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by zeleni »

malmase wrote:ako nista, bar ce zagorcu da lakne :)
heh... da mogu, sad bih ja, onako naglas, pomislila da on ima sa zagorjem veze taman kol`ko i ja, buduci da zna da l je apoteci u general zdanovoj bliza treca ili peta beogradska... al nista od toga. sanela rekla - dosta!

:-D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply