S R E C N A

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by selma »

kontam da je to zbog naglaska... :lol:
a mozda da i se provjeri da nije zoey, mislim ono za svaki slučaj... :)
eo ja necu vise.. :wink:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Srecica
Posts: 5
Joined: Sat Apr 16, 2011 2:52 am

Re: S R E C N A

Post by Srecica »

Ljudi,ne razumem vas bas najbolje...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by zeleni »

pa, de si, bre, srecice. zamal` rat zbog tebe nije poceo...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Srecica
Posts: 5
Joined: Sat Apr 16, 2011 2:52 am

Re: S R E C N A

Post by Srecica »

Neverovatno kako vas heroin uzme pod svoje,koliko je jak,mocan,kako neverovatnom brzinom prodire u um,zivot,ma u celo ljudsko bice.I vec sam rekla kako napravi coveka na ono sto nije!Ma njega je djavo izmislio.Posle toliko godina,sve mi je smesno i sve tako nestvarno,ma prosto nemogu da poverujem da sam to bila ja!Boze,koliko sam kasno ja sazrela,koliko sam zakasnila.Ali sada je sve u redu,i to je bitno.
Secam se leta 2003...ih ni najgorem neprijatelju ne pozeleti!Znate uvek sam vazila sa lepu devojku,nisam narcis,cak sam ponekad i nezadovoljna izgledom,ali tako je i danas dosta vodim racuna o sebi.
Tog leta,kucni prijatelj me je zaposlio na lokalnoj televiziji,i meni se sve to cinilo super!Dobila sam svoju emisijicu,koja se bavila servisnim informacijama...tog leta najaca roba ikada u gradu,ili je to prva godina mog uzimanja na gan.Nikada necu zaboraviti,onako skockana,odlazim u neki bolnicki hodnik ili prolaz ni ja neznam,sa tim mojim bivsim da skuvamo...ih...vracam se na posao i zakljucam na fotelji u hodniku,progorim cigarom suknju,kolko sam tu spavala neznam ni ja,bruka prava!Ili u mojoj kuci u kupatilu kad i neznam kad sam zaspala,samo znam da sam se probudila...Bog me je svaki put sacuvao,i hvala mu!
Kad se secam tesko mi je i nemogu vise da pisem,nastavljam uskoro...
P.s.ljudi ovo sto pisem nije prevara,ja sam se prvi put javila na forum!
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by SuperSynthetic »

Dobro došla Srećice! Na pravom si mestu. Opušteno.

Sanela je Zoy, Nevena i Leptir. Bar je to jasno. Zagorac je istorijska ličnost nastala tokom tajne homoseksualne posete Tita Hitleru pred kraj 43.



p.s - To što sam paranoik ne znači da me ne prate - reče Kurt Cobain i prosu sebi mozak.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by pepeljuga84 »

Ahahhahahahahahahahahahahaha....
Ma dajte ljudi, ahahahaha pustite bre te priče , žena došla fino se predstavila i šta-ajmo ajde svi u napad :-D

Pozz Srećice-piši...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: S R E C N A

Post by Param-parcad »

ma vidis da su poludeli...igraju se,nagudrani,detektiva i iznose zakljucke na kome bi i sherlock holmes pozavideo...najjaci je ovaj sifu nas jarac-kozu on i istrazuje sumnjive profile i usput deli lekcije iz pravopisa...hajde,vodi nas guru...nema te nesto da prosmrdis sa kojom pametnom.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: S R E C N A

Post by selma »

a nije ona kriva...
normalno da su svi tripozni kad ti dodje neko sa 10 nikova, pa vise ne znas ko je
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: S R E C N A

Post by preispitivac »

Ovo je najplodnije mesto na vascelom internetu za baciti paranoju :). I ju, ju, ju :D . Kao da je bitno ako neko ima duple nickove, ni iz dzepa ni u dzep.
Paramparcad, ne diraj Japanca, bas je poetican. Ima i takvih ljudi, gde ti je tolerancija :bear:

Srecice, mnogo ti uredna prica, daj neke pravopisne greske, psovke, ludacke zakljucke i bedu nemorala, blizi smo takvi.
Jurim rep
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: S R E C N A

Post by winston85 »

Izvini Srećece, nastavi da pišeš...
Param-parcad wrote:najjaci je ovaj sifu nas jarac-kozu on i istrazuje sumnjive profile i usput deli lekcije iz pravopisa...hajde,vodi nas guru...nema te nesto da prosmrdis sa kojom pametnom.
e ova ti valja Parame... uzgred, kako zubala?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply