Drugo proleće Svete Petronijevića

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by zeleni »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I9uVquExMi4[/youtube]
:-D

i dinosaurusi su izumrli pa šta im fali
(moj omiljeni grafit, dok ga nisu prekrečili)
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Missy »

Jeste..a sve se to ne bi desilo da je Pera na vreme pozvao muriju! :) :butthead:
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Dreamer »

Hahahahaha,sad ispade ja kao nesto znam, pa se Zona sumraka stala snebivati.
Draga Zono, (a sve u duhu veselog, cistog i zdravog Forumskog pucanstva)
Jela sam govna, priznajem.
Sad mi milo kada nesto dobro naidje u nekom danu. Nekad mislim da nisam ni to zasluzila. Livadu i cvece ne vidim ni ja, a o leptiru samo sanjam.Kazu, doci ce i to, ja im verujem, sebi ne smem.
Idem onako, dan po dan pa nesto i naredjah, ne brojim.

A kome se zavesa od magle nije pocela dizati taj treba da razmisli jos jednom, da nesto nije zajeb`o :smt043 :smt042
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by vudd »

ma ti si carica Milica

daj ne seri, e
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Zona Sumraka »

vudd je sve reko'...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Dreamer »

Nek` je vala rek`o....
Ovde samo on i ti imate privilegiju da nesto znate i jos kao bonus da to i izrazite. Ne d`o Bog da je jos neko osim vas dvoje cist i ima svoju pricu.
Najpametniji ste, do sad je to jasno svima. Evo i ja odgovorno tvrdim da vi bolje znate kako je meni bilo i dal serem. Morate bolje znati, sta vam je.... :wink: Sve okej. Ihhhh....
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by vudd »

Dreamer wrote:Nek` je vala rek`o....
Ovde samo on i ti imate privilegiju da nesto znate i jos kao bonus da to i izrazite. Ne d`o Bog da je jos neko osim vas dvoje cist i ima svoju pricu.
Najpametniji ste, do sad je to jasno svima. Evo i ja odgovorno tvrdim da vi bolje znate kako je meni bilo i dal serem. Morate bolje znati, sta vam je.... :wink: Sve okej. Ihhhh....
otvoreno pismo dreamer-u aka zoey aka štokakve pizde materine

draga ti moja!
pročitao sam tvoj komentar u jednom dahu, što bi unas rekli "iz cuga", a da se pri tom ni jednom nisam počeš'o po jajima(što će reći da ti je riječ bila umna, a možda zato jer sam se kup'o jopet)
Meni je pravo drago, a i familji mi umene, što si ti čista, te što više nemaš te magle od zavjesa i ostale dimne bombe.
sviđa mi se to što veliš da ideš dan po dan. bez brojanja. odma' me sjetiš na jednu curu iz Pofalića, što je dolazila preko raspusta kod nas u selo. al' dobro...njene sise i dobri guzovi nisu bitni za ovo o čemu sam kanio da pričam.
ja sad zapravo i ne znam o čemu sam... ah, da!
jedan jaran umene...(dobro, ja sam njemu jaran, pošto on mene ne poznaje) je rekao “može se, kad se hoće, ako se hoće tako, da pucaju kosti onima koji tako neće.”...
jebemliga šta je to značilo, al mi se jako dopalo.
i pokojna baba umene je znala reći "lako je tuđim kurcem koprive mlatit' "...al jebo babu. ona je imala tije neki' zavjesa i maglurina, pa se to ne pika.

poenta ovog pisanja je da poente nema.
da je moguće-jeste ...
da je lako- nije. da je cvijeće, leptirići, mede i zeke-isto nije, i nikad neće biti.
još sam mislio nešto, al' nemam sada vremena.
jednom drugom prilikom.

ps: Zoni, 'volki pozdrav
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by preispitivac »

Ja kao cuveni offtopikas da samo bacim digresiju da kad ukucam forum.narkomanija.ba dodjem da vidim da nema mozda ovako nekih diskusija. Super.
A za topic, ne znam sto se i prica o tome, svi znaju da kad hoces maksimalno i uspes, mada uvek moze o tome da se prica i dublje i sire, ali se svede na tu floskulu "moze kad hoces" ali ono bas HOCES a to je sve individualno, koliko neko hoce i koliko moze. Svaka se prica o tome zaplete a sve iste.
Jurim rep
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Param-parcad »

nisam upratio o cemu se zapravo radi ovde pa cu dati jedan kratak i vudupiplu jasan komentar...Eee moj vuud-e...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by vudd »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8QUfq-fYH2g[/youtube]


da oprosti zeleni i petronijević, ne mogadoh ,a da ne pozdravim gmaza od loznice
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply