Drugo proleće Svete Petronijevića

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Dreamer »

vudd wrote:
Dreamer wrote:Nek` je vala rek`o....
Ovde samo on i ti imate privilegiju da nesto znate i jos kao bonus da to i izrazite. Ne d`o Bog da je jos neko osim vas dvoje cist i ima svoju pricu.
Najpametniji ste, do sad je to jasno svima. Evo i ja odgovorno tvrdim da vi bolje znate kako je meni bilo i dal serem. Morate bolje znati, sta vam je.... :wink: Sve okej. Ihhhh....
otvoreno pismo dreamer-u aka zoey aka štokakve pizde materine

draga ti moja!
pročitao sam tvoj komentar u jednom dahu, što bi unas rekli "iz cuga", a da se pri tom ni jednom nisam počeš'o po jajima(što će reći da ti je riječ bila umna, a možda zato jer sam se kup'o jopet)
Meni je pravo drago, a i familji mi umene, što si ti čista, te što više nemaš te magle od zavjesa i ostale dimne bombe.
sviđa mi se to što veliš da ideš dan po dan. bez brojanja. odma' me sjetiš na jednu curu iz Pofalića, što je dolazila preko raspusta kod nas u selo. al' dobro...njene sise i dobri guzovi nisu bitni za ovo o čemu sam kanio da pričam.
ja sad zapravo i ne znam o čemu sam... ah, da!
jedan jaran umene...(dobro, ja sam njemu jaran, pošto on mene ne poznaje) je rekao “može se, kad se hoće, ako se hoće tako, da pucaju kosti onima koji tako neće.”...
jebemliga šta je to značilo, al mi se jako dopalo.
i pokojna baba umene je znala reći "lako je tuđim kurcem koprive mlatit' "...al jebo babu. ona je imala tije neki' zavjesa i maglurina, pa se to ne pika.

poenta ovog pisanja je da poente nema.
da je moguće-jeste ...
da je lako- nije. da je cvijeće, leptirići, mede i zeke-isto nije, i nikad neće biti.
još sam mislio nešto, al' nemam sada vremena.
jednom drugom prilikom.

ps: Zoni, 'volki pozdrav





Svidja mi se to za jaja, mora da sam nesto dobro uradila ondaK :wink:
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Param-parcad »

vuude...sto si drask`o jaja?pa je li to lepo od tebe?vidim da si i dalje najjaci na forumu,treba imati muda da prospes nekome u lice stvari preko neta,kao sto ti radis ne napustajuci bezbednost svoje tople sobice...ostavljam te da i dalje budes mudo na forumu.pozdrav i sve najbolje ti zeli gmaz iz loznice.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Zona Sumraka »

djes' ba param, kuco stara...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Param-parcad »

zdravo zonce,grome nebeski...
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by malic »

Missy wrote:Jeste..a sve se to ne bi desilo da je Pera na vreme pozvao muriju! :) :butthead:
Ponovo padobranisem,ali sam muriju zvao!
Pera
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by Missy »

malic wrote:
Missy wrote:Jeste..a sve se to ne bi desilo da je Pera na vreme pozvao muriju! :) :butthead:
Ponovo padobranisem,ali sam muriju zvao!
Pera
Mozda,mozda... Mozda si ti Pero zvao.. ali onaj Pera nije!!! ;)
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by ivica »

Dreamer wrote: Sad mi milo kada nesto dobro naidje u nekom danu. Nekad mislim da nisam ni to zasluzila. Livadu i cvece ne vidim ni ja, a o leptiru samo sanjam.Kazu, doci ce i to, ja im verujem, sebi ne smem.
Idem onako, dan po dan pa nesto i naredjah, ne brojim.
Stvarno? Pa evo :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-LrotDbi3d4[/youtube]
ignorance is bliss!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by selma »

Iscitah malo ovu staru temu i nađoh gomilu ludačkih komentara i oplakah... :mrgreen:
Pacijenti...živi bili
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by dina_d »

bas bih bilo lijepo da se zeleni javi i svi drugi i kazu kako su i kako im ide ..pusa
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Drugo proleće Svete Petronijevića

Post by zeleni »

Tu sam, Dina, ko bauk kružim internetom pa me ponekad put nanese i u prošle živote.

Svetlosnim godinama izgleda ova priča daleko od mene. Kao da se nekome drugome dešavalo. Novi grad, novi ljudi, nove navike, stara ja, doduše, ali neka džejlbrejkovana verzija. Popijem koje pivo, kad mi dune. I to e to.

Jebem li ga.

Ceo ovaj fazon je apsolutno moguće prevazići. Jer je lišen sadržaja osim jurnjave, sam je sebi svrha, besmislen i jadan i bedan. Da se ne zalećem previše pa da tvrdim da nema šanse da me život u taj ambis ponovo surva, ali kako trenutno stoje stvari, ne vidim da to može da se desi.

Za sada ovoliko. Kad mi bude dosadno jednog dana, napisaću malo podrobnije.

Pozdrav svima. Naprej zastave slave :mrgreen:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply