eh taj jedan da...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
dunjasuki
Posts: 1
Joined: Mon Mar 14, 2011 12:18 pm

eh taj jedan da...

Post by dunjasuki »

cao,cao.....eh da i ja nisam narkomanka...uf tj ovisnik :) zelim samo svi ovisnicima da kazem da dignu glavu i da ako zele da se izlece i uspece...moj muz se radio do pre dve godine...nije svaki dan al je rokao heroin...uf neznam sto vam ovo ni pisem valda zato sto je meni teze nego njemu a nikad nikom nisam pricala...moja familija da zna sta je radio odrekla bi me se...nego..meni je bilo citavih 16god kad sam krenula sa njim i sve je bilo super...ja sam bila problematicno dete sto se tice alkohola izlazaka tuca i tako toga..a narkotici NIKAD previse volim sebe da bi sebi to dopustila...e jedno vece moj muz tad decko i ja isli smo da se vozamo bili smo kod mog brata i snajke i kao icemo i do njegovog brata....a njegov brat je dugogodisnji narkoman isto valda bio nadam se da nije vise...kad smo stigli do njega sve je bilo super zezali smo se i nisam ni pomisljala da bi nesto moglo krenuti po zlu...e onda je f zvao mog muza nesto kao da dodje u sobu pored..muz kad mi se vratio iz sobe nista nisam ni pomisljala,seo je normalno pored mene ali u jednom trenutku mi je nabio glavu u krilo i nije se pomerao..ja sva uplasena nisam mogla f ni da doviknem od straha sta je sa mojim muzem..ali je f u tom trenutku naisao i brze bolje muza naslonio na krevet ja kad sam ga pogledala bio je ljubicast u licu i usta su mu bila suva i bela...uf dok ovo pisem nije mi dobro... i ja sam pocela da vicem da mi donese vode i peskir u tom trenutku naisla je mama od f uzela je mog muza odvukla ga do sredine sobe gde sam se i ja nasla uzela sam da mu skidam carape al verujte mi noge su mu plave bile...zena mu je nesto radila koliko sam bila van sebe neznam ni sta..uzela sam hitnu da zovem a u tom trenutku taj njegov brat i bratova mama su me napadali sta sam mu dala.a ja naravno nemam pojma o cemu pricaju posto tad nisam znala ni da on to uzima..ja luda vicem popio je jedno pivo kod mog brata..hitna je dosla i naravno pitali su sta je uzimao da znaju sta da mu daju..ja vicem jedno pivo i odjednom f govori kako je moguce da se rokno heroinom posto je narkoman..meni u tom trenutku postaje sve crno i cega se kasnije secam je to da se muz probudio i kad su ga pitali sta je uzimao okrenuo je glavu od mene i rekao heroin meni se ceo svet srusio....al dobro..proslo je i to sutradan su ga pustili iz bolnice ja sam bila sa njim tad mi je obecao da vise to nece uzimati i da se nece sa bratom vidjati...eh verovala sam mu lecio se i izlecio...ja sam ostala trudna i pred porodjaj mi je beba umrla..ja sam njega krivila da je to zbog toga iako znam da nije al nisam imala koga drugog da krivim :(((( ali eto sad sam i vas malo udavila svojom ne tako crnom pricom...al vam nije bilo dosadno....
Post Reply