Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zumbara

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by zumbara »

Vivaldi82 wrote: Uopste mi nije problem pricati o smrti.Prije sam jurcAla i nije me drzalo mjesto ,a sad se zivim miran zivot i previse povucen ,malo izlazim i sama..ali se trudim udisat zrak ,mirisat cvjece,uzivat u moru,znam da necu dozivjet duboku starost a mozda ni starost,i nekako sam to oduvjek znala ..ne mislim da cu umrijet od droge nego od poslijedica dugogodisnje upotrebe.Vise me to ne pogadja.Voljela bi nekom 17godisnjaku ili 20godisnjaku koji pusi prve jointe i uzima prve tablete presadit moju pamet sad i pokazat ono sto ja vidim ..Krivo mi je sto mladi nemaju dovoljno strah od droge ...Rado bih ih sve jako uplasila crnim humorom i istinitim pricama ..tako da sigurno odbiju kad im sledeci put ponude.
Divno receno...kada bi klinci to znali da citaju i umeli da cuju....
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by winston85 »

anfakabl wrote:ova tema je jebeno smeće.
baš je smeće...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by AnAna_mo »

preispitivac wrote:
Alternativka wrote:jer čitajući ovakav forum, narkomanije gotovo romantično izgleda...izgleda puno privlačnije od izlječenja.
Pu pu pu, crkni sotono
:smt043
Potpis.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by nanii »

Vivaldi82 wrote:Skrenuli ste s teme cini mi se ,pricali smo o smrti od narkomanije..
Uopste mi nije problem pricati o smrti.Prije sam jurcAla i nije me drzalo mjesto ,a sad se zivim miran zivot i previse povucen ,malo izlazim i sama..ali se trudim udisat zrak ,mirisat cvjece,uzivat u moru,znam da necu dozivjet duboku starost a mozda ni starost,i nekako sam to oduvjek znala ..ne mislim da cu umrijet od droge nego od poslijedica dugogodisnje upotrebe.Vise me to ne pogadja.Voljela bi nekom 17godisnjaku ili 20godisnjaku koji pusi prve jointe i uzima prve tablete presadit moju pamet sad i pokazat ono sto ja vidim ..Krivo mi je sto mladi nemaju dovoljno strah od droge ...Rado bih ih sve jako uplasila crnim humorom i istinitim pricama ..tako da sigurno odbiju kad im sledeci put ponude.
uh Vivaldi. :smt085 .......................zar ne poželiš nikad da izađeš iz svega toga, da promijeniš nešto, da vratiš život, radost, dostojanstvo.................jeste teško ali nije nemoguće....................
pozdrav
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by pepeljuga84 »

Bolje pitanje je, koliko njih je preživelo?
Možda dvoje, troje...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by teodora4 »

stvarno vivaldi zar takav zivot vidis kao napredak?

poznanici koji su umrli od droge, pa mnogo ih je, ja iskreno i ne znam broj...drago mi je sto nisam medju njima :D a sa vecinom sam se puno druzila... ipak najzalije mi je kada cujem da je umro neko ko je ostavio dete ovde...
tesko mi je palo i to kada sam cula da je umro od heroina prijatelj mog ujaka u koga sam bila neizmerno zaljubljena sa pet godina, on mi je bas bio prva simpatija, i uvek bih ga pitala hoce li da me ceka da porastem pa da se udam za njega i on mi je govorio da ce da zaustavi vreme jednog dana i da me saceka...kad mi je tata javio da je umro setila sam se toga i bas mi je bilo tuzno, bas je zaustavio vreme, naravno ne zbog mene ali, nije na nama da zaustavimo sve kad pozelimo..... i nije to broj prijatelja, sve su to mogla biti radosna bica puna zivota, a svi smo tako razliciti i razlicito slabi, ili jaki...tema nije djubre zato sto treba da se pise o tome jer mozda nekoga bas podstakne na pozitivno razmisljanje, a i lepo je setiti se nekih ljudi, to su ipak bili zivoti, necije price.mislim da to ne sme da se cuti jer preti svakome ko se drogira!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by sanela »

teodora4 wrote: to su ipak bili zivoti, necije price.
Ovo me jako rastužilo.
Istina!
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by teodora4 »

tek u zadnje vreme osecam tezinu svega toga, osecam ljude , ne razumom vec duhom, i jako me pogode stavovi lekara danas, jer oni ipak ne uzmu, cast izuzecima, za ozbiljno ljude koji boluju emotivno a nisu dusevni bolesnici u smislu da im je potrebna hospitalizacija. :evil:
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by vudd »

Svi su umrli.Neki otisli u qrac...
Ja ovde blejim.To mu dodje nesto izmedju


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2QIdbDkyR7w[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Koliko je vaših prijatelja umrlo od droge?

Post by winston85 »

vudd wrote:Svi su umrli.Neki otisli u qrac...
Ja ovde blejim.To mu dodje nesto izmedju


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2QIdbDkyR7w[/youtube]
ma nemoj :mrgreen:
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply