Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by selma »

Ne vidim zasto bi bilo nemoguće?!
Sto se tice heatitisa, sto se ne prijavis na terapiju?
A sto se tice ostalih stvari, imas 32 g i sve stvari mogu doci u red...to je ipak proces.
Poznam ljude koji su i pozavrsavali skole nakon sto su se skinuli i nasli si poslove, a negdje usput se i pozenili i poudavali..tako da ne vidim zasto bi bilo nemoguce? Mozda ako nisi nicim motiviran bas...
a kako uopste provodis dane?

i dobrodosao... :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Trustno1
Posts: 4
Joined: Tue Oct 05, 2010 7:08 pm

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by Trustno1 »

radim kurirski posao. a za terapiju za hep c sam se prijavio i na listi sam cekanja. sad ja malo frka oko para... negde je zapelo pa se duze ceka. kada nisam na poslu, dane provodim kod kuce uglavnom, a kada je lepse vreme prozujjim negde... odem na gradsko jezero, blejim sam... suncam se. ni sa kim se preterano ne druzim. imam utisak da zivotarim. blejim na netu, igram poker... neki drugi kontakt sajtovi i to je ceo moj svet. uzasno veliki manjak samopuzdanja, energije mi onemogucava dalje napredovanje.
ti? kako funkcionise tvoj zivot sada?
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by klara60 »

Malmase, =D> za ispovjest! Hocemo li na proljece po jos jednu pobjedu u BL?
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by selma »

Hvala draga Klara:)
Još ne znam kad cu za BL...preostaje mi uraditi jos tu biopsiju jetre..ovde sam uspjela srediti preko te udruge da primam tu terapiju, a sad sve zavisi od komisije u Bosni da li ce mi dozvoliti da je donesem u Zagreb. Ali za sada necu to krenuti ganjati dok ne rijesim sve te silne papire oko boravka ovde...
Ajme, to vam je ganjanja da vas glava zaboli...
Previse od jednom za mene...ali dobro, korak po korak...

Kako cerka? Sta bi sa njenom terapijom?Jel krenula zvanicno?...Nisam bas u toku...Puno vas pozdravljam :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by selma »

Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by selma »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ckmUgX65XU4[/youtube]

Ovo je copy-paste osnovnih informacija o Reto centru :


BESPLATAN CENTAR ZA REHABILITACIJU BIVŠIH OVISNIKA

''Ko smo?Reto centar je centar za lecenje zavisnika od droge i alkohola,potpuno besplatan i neprofitan sa Hriscanskim temeljima.Finansiramo se vlastitim radom.
Nalazimo se na podrucju:Spanije,Grcke,Italije,Bugarske,Rusije,Hrvatske itd. i u Srbiji (Resnik,Avala,Nis) gde pomazemo mladim ljudima da nadju pravi put u ozdravljenje i zivot.

Sta smo?Centar smo u kojem je Biblija vodic.Svi koji "radimo" smo volonteri,bivsi zavisnici,ali osobe koje su promenjene kroz ljubav Isusa Hrista.

Zasto to radimo?Prva razlog jeste zahvalnost rema Bogu,a zatim da pomognemo sto vecem broju ljudi da vrate veru i nadu u zivot.Kao bivsi zavisnici poznajemo tvoj problem i iz licnih iskustva zelimo da ti pokazemo put do slobode.

Kako to radimo?Ulaz je brz i jednostavan,pre svega potrebna je zelja i volja za lecenjem koju je potrebno pokazati licno reko telefonskog razgovora.
U centru nema pusenja,alkohola,tableta,lekova tipa medaton i sl.Prilikom prolazenja apsinetnske krize pomazemo ti 24 sata dnevno.Kroz rad,novu spoznaju i ljubav lako ces naci izlaz iz tvog problema i mi ti u tome zelimo pomoci jer znamo da
IZLAZ POSTOJI I TI TO MOZES!

Zelimo ti pomoci bez obzira na pol,religiju,nacionalnost i drustveni polozaj.

Kontakt telefon 011:80-40-425 i 062 80-40-425''
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by selma »

Sretan Uskrs/Vaskrs svima koji ga slave :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Deno
Posts: 115
Joined: Sat Sep 06, 2008 4:07 am
Location: Sarajevo

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by Deno »

poslije svih problema u familiji tih ponizavanja, maltletiranja, abortus, pucanja zivaca, krize,od vrata do vrata trka za novcem svega uopste sto si napisala to jest prosla. dovesti sebe u red i sa svim tim sjecanjima ziviti neki normalan pristojan zivot. ti si tako reci za mene heroj, kako bi to drukcije rekao.
samo jedna stvar od ovih sto si navela bi za nekog bila smak svjeta.
ti si tako reci za mene heroj,
svaka ti cast
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by yasujirozu »

mala-masel fajter(ka) bree!!!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Moze se!! (eto i ja nesto da kazem:)

Post by selma »

ee pa hvala vam..
nije bilo lako,istina...ali,znam da su neki ljudi prolazili u puno gore stvari i izborili su se...
U svemu tome,znam da mi je Bog pun pomogao...jer sama nikad nebi uspjela,ipak...nakon svega
Postoji izlaz iz najdubljeg dna,treba ga samo potraziti...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Post Reply