budjenje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: budjenje

Post by zeleni »

preispitivac wrote:Nadahnuli ste me. Prvi dan bez pljugi prosao. Juce, lud kao struja. :D
preispitivac, daj neki livescore. ono tipa, dnevnik jednog uzivaoca nikotina i to... :lol:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: budjenje

Post by preispitivac »

here comes!
Day two, mislim, za malo, jos samo da ne izadjem nigde veceras :D . Mislim da sam u ovom trenutku sposoban da padnem bilo koji test koncentracije, inteligencije, spremnosti ili potencije. RaZceshao sam ruku drugom rukom i lupetam po kuci i pricam kao navijen. Sad kad mih morao na sahranu neku, prvo bi mene sahranili, morali bi. :axe: Perverzno sam ostavio jednu pljugu u paklici da ce iscasujem namerno, otvarao sam je par puta i mirisao, neki me ortak sprecio da zapalim, posle sam odustao. Gledam ga kako pusi pa sam se nekako smirio, dok sam uzivao u dimu u prostoriji. Jebem ti mater Preispitivacu sto zivis kako zivis, mogao sam biti dobro dete. Kakve to veze ima sa pljugama, sad. Aj cao mozgu. :rock: 37 sa 4 celzijusa pod pazuhom
Jurim rep
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: budjenje

Post by Fela Kuti »

malic wrote:Nadji nesto sto ces non stop da prevrces po lukama. Lopticu,kanap,olovku......kreativnost.
....rizle!? :P
Šalim se.
Super je je sto je doslo do toga da se odlucis na lecenje.
Sve naj,iskreno...........
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: budjenje

Post by sunrise »

Ja sam postepeno prestala pusiti,cim sam saznala za trudnocu....prvo kavu sam makla,jer ujutro ustanem,tusiranje i juri na job....pa sam zabranila svima da puse tamo a meni david kuci.... :D .....pa mi je bilo bed pusiti na cesti jer imam stomak,mada se nije vidio jer sam samo tri kile dobila ali ja sam znala....i tako je to sve proslo bez beda.....sad,ponekad kupim kutiju i onda 3mjeseca ne ali ni znoj,ni povracanje ni nista.....postepeno
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: budjenje

Post by preispitivac »

No day three.
Probacu sutra sa onim tabletama, Tabex bese :D
Jurim rep
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

ma i ja sam to nekako postepeno smanjivala, došla sam bil na pola kutije, pa onda bi probala npr. aj dva dana neću zapalit, i tako nekako, ali što bi rekli Ameri First things first...............skidajte se prvo sa ovih opojnih supstanci pa ćemo lako za cigare........
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: budjenje

Post by sunrise »

ne mozes preskati dane....mislim mozes ali bolje smanjuj po malo....drz se kraljice
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: budjenje

Post by zeleni »

nanii wrote:ma i ja sam to nekako postepeno smanjivala, došla sam bil na pola kutije, pa onda bi probala npr. aj dva dana neću zapalit, i tako nekako
a jel imas trip da bi sad nekad zapalila?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: budjenje

Post by sunrise »

50 e na da
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

zeleni wrote:
nanii wrote:ma i ja sam to nekako postepeno smanjivala, došla sam bil na pola kutije, pa onda bi probala npr. aj dva dana neću zapalit, i tako nekako
a jel imas trip da bi sad nekad zapalila?
sunrise wrote:50 e na da

Heh, šta da ti kažem, Sun je već sve rekla, iskreno da, dođe mi ponekad, ali se mogu izborit s tim.................ništa strašno.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply