budjenje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: budjenje

Post by malic »

Gledao ih ja,i stvarno su Momcine,sa velikim M.! Samo napred jarani i jaranice........

M.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Hej malic

živ?
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: budjenje

Post by cokapeace »

..sto se tice... Torti... Znam taj osecaj :D :D :D :D :D :heart:

pozz
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

cokapeace wrote:..sto se tice... Torti... Znam taj osecaj :D :D :D :D :D :heart:

pozz
Kad smo već kod tortica, evo je :D

Picture 071.jpg
Picture 072.jpg
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: budjenje

Post by cokapeace »

:D :D :D :D :D Preslatka je!!! :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Pa ja ću stvarno da poludim od ovih ljudi i od administracije i bahatosti......................ma od svega.
Onaj moj pametni muž je opet neku glupost napravio i završio u ćeliji, a ja i sin smo mu trebali ići u posjetu krajem mjeseca nakon skoro pola godine. Ali jave mi da je završio u samici, a ako je tamo nisu mu dozvoljene posjete. I ja sad tražim broj od zatvora kojeg je by the way prava umjetnost pronaći i na kraju mi se tamo javi neka "gopsodža" neznam ni kako bi je nazvala, i ja joj objasnim situaciju da zovem iz Bosne i pitam možemo li doći u posjetu da ne dolazim džaba za Cg sa malim djetetom.
Ona mi šefica kaže :ne dajemo takve informacije, pitajte njegovog advokata,
Ja joj fino kažem da on nema advokata i da mene samo zanima možemo li mi doći u posjetu ili ne, i ona onako iznervirano kao :
"Pa čujete li vi da mi ne dajemo takve informacije, pitajte njegovog advokata" i tup, spusti mi slušalicu. ma u trenutku mi je došlo...................ma uh, svašta mi je došlo., I šta ja sad treba da sredim da izostanem s posla, potrošim ušteđevinu, maltretiram se autobusom sa malim djetetom do Podgorice, da me na kraju tamo0 vrate sa kapije jer mi je muž u ćeliji, jer se "gopsodža" nije udostojila da mi to kaže preko telefona.
Pa stvarno da je istučeš.
Uh ne podnosim Crnogorsku policiju, drževu, korupciju i administraciju.......................grozni su.

](*,) :smt087

Ma šiz totalni, morala sam se ispucati
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: budjenje

Post by Dreamer »

Nanii, tvoja zivota prica je zbilja teska i sjebana, citala sam je relativno skoro, od pocetka do kraja. Jebeno je sve islo kod tebe.
Ne mogu ti ja, niti bilo ko ovde, nista novo i prepametno reci, osim da se setis sta si prosla i koliko ti je samo trebalo svega i svacega, ponajvise snage pa i da napravis ovu preslatku rodjendansku tortu, i nemoj to da zaboravis. Deluje sitno, ali je to ogroman uspeh, veruj mi. Stalno se podsecaj dobrih stvari koje radis i koje su te dovele do svega ostalog dobrog. Ako treba, sama procitaj ponovo svoju ispovest :)
Ne sekiraj se za posete. Iako nemas advokata mozes konsultovati nekog, zatraziti pravni savet i sl. Ako nista, sacekaj da izadje iz samice, dug je to put za tebe i dete a i hladno je.

Cuvaj sebe, nadji snagu u svakom cistom danu i jednog dana, mozda vec sutra ces biti bolje :)
Last edited by Dreamer on Tue Jan 17, 2012 12:14 am, edited 1 time in total.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
zejneba
Posts: 36
Joined: Fri Dec 23, 2011 6:42 pm

Re: budjenje

Post by zejneba »

Privukla me tvoja ispovjest,na pocetku sam procitala da si prosla zatvor i zbog situacije u kojoj se moj sin nalazi,procitala sam tvoju pricu do kraja,mnogo se obradovala sto si izasla iz tog zla,uz boziju pomoc,jer ti je samo bog dragi mogo pomoci.I to je tacno on je uvjek sa onima koji ga trebaju i uslisi molitve svakom koji vjeruje u njega i pomoli se njemu,bog je jedini koji sve vidi,cuje i zna i samo je on mocan i milostiv da nam oprosti i pomogne u najtezim situacijama.Zelim ti svu srecu ovoga svijeta,tvom dijetu i onom koga ti volis,budi jaka,nek ti dragi bog da zdravlje,snagu,strpljenje i pamet da opstanes i odhranis svoje dijete,ne brini za muza u zatvoru,sve ce to proci,ne zaboravi da sve sto se desava sve je od boga i sve je u njegovim rukama.Cuvaj sebe i dijete,sad ti je dijete najprece,nemoj zaboraviti ni roditelje,oni ti nikad ne mogu biti neprijatelji,i kad nisi imala kontakt s njima oni su uvjek brinuli i mislili o tebi,vjeruj mi.Budi i dalje pametna,"cista" i vjeruj u boga,puno te pozdravlja jedna ocajna majka Zejneba
Post Reply