budjenje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: budjenje

Post by vudd »

kako znas da joj je prica o Bogu suplja?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: budjenje

Post by nenormalan-a-lud »

pa subjektivno misljenje,jel treba da ti elaboriram ovde zasto mislim da je suplja,vec sam rekao dok smo se drogirali nismo mislila na boga,sad kad nam je frka on je tu,zar to nije pateticno....
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: budjenje

Post by vudd »

ok...dovoljno je.Imas jak elaborat :)

Misliti mozes kad god i o cemu god hoces.To se valjda zove ta slobodna volja
Kontam da neki ljudi kad dodju do tog nekog svog dna ,razmisljaju i o Bogu.Neki ne....

Meni je npr ovo tvoje suplja,ali....koga briga:)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: budjenje

Post by nenormalan-a-lud »

ovo shvatam kao kompliment,nisam toliko ocajan da se vadim na boga,hvala
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Saša :D
gdje sam stala..................uh
I tako ja u Zadru postadoh ovisnik,nisam zapravo bila fizički ovisna ni o čemu,ali sam već imala taj hmmm mentalitet,jer kaao što rekoh,morala sam biti puknuta s nečim................samo da nisam normalna.
Rat se završio,ja se vratila u Sarajevo s nekih 16-17g. neznam ni ja,potpuno nenormalna, Željna drogiranja i glupiranja,a u Sarajevu još policijski sat,samo se vutra može naći.
Da skratim tako ja počnem da se ubijam od vutre,furka mi je bila da kad svi više padnu pod sto od duvanja,ja motam još jedan.......e onda su se i u Sarajevu pojavile prve bobe,ja naravno,oduševljena,partiji,raja,zezanje................ponekad bi uzela hors,ali nisam bila nešto oduševljena..Počela sam kao nešto dilat vutru po gradu i nekako u to vrijeme,ja i jedna moja drugarica smo se počele družit s nekom ekipom koja je bila nakačena na hors,i tako odlučim ja da probam kako je kad se ubodeš. Zamijenimo nas dvije nekakav pištolj za 2g. i od tog se pukne nas jedno 10 iiiiiiiii uh,sjećam se da smo se mi kao negdje vozali po gradu,sretali neke ljude,zezali se......i tako nešto.........otvorim oči i skontam da se nisam mrdnula s dvosjeda. svidjelo mi se,i sjećam se da sam poslije toga objašnjavala toj drugarici kako mi možemo da se puknemo ponekad ali da iskontrolišemo to,nećemo se mi navuć kao ostali.........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,stara, poznata, sastavni dio narkomanskih storija.
Jednom nisam uspjela otić na standardnu šemu po vutru i pojma nisam imala šta sad,drugarica je čula da ima u R.S.,i tako smo mi pokupile nekog lika koji je opet znao nekog iz R.S. još od prije rata i krenule.
To nije bilo baš najsretnije vrijeme za takve poduhvate,pošto se rat tek završio i netrepeljivost je bila baš jaka,ljudi nisu prelazili preko razgraničenja,upozoravali su nas da će nas neko ubit i to............I stvarno ko da smo s Marsa pale tamo,bile smo drugačije,furka,odjeća..svi su gledali u nas i naletimo na nekog tipa i pitamo ga za tog nekog fiktivnog likia a on nam iz topa kaže:šta god vam treba,ja ću vam završit..........
Sjećam se da sam ga promatrala i nisam baš bila nešto oduševljena,mislila sam jooooooooooooj seljačineeeeeeeeee. Eh da mi je neko rekao da ću pola života da provedem baš s njim,rekla bi mu da je lud.
Nego da se vratim ja na priču,lik je bio utačkan pravo,rekle smo mu da ne tražimo žuto već vutru,on završio dobru količinu za dobru cijenu.............i tako je naše druženje počelo
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: budjenje

Post by selma »

nenormalan-a-lud wrote:...vec sam rekao dok smo se drogirali nismo mislila na boga,sad kad nam je frka on je tu,zar to nije pateticno....
cekaj dok smo se drogirali nije mislila na Boga, a sad kad je frka jeste...?kad je to frka?kad smo se drogirali ili kad se nismo drogirali?ne kontam..
valjda je logicnije da je frka kad se drogiras?trebas pomoc i to??
Nanni se ne drogira i nije sad u nekoj ''frci''...pa i dalje spominje Boga...
To znaci da je Bog i u dobrom i u losem u njenom slucaju....pa tamo bi bar trebalo biti ako nista...
Sta je tebi to toliko u vezi Boga??
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Vudd :heart:
E nek si ti vala svratio na moju temu druže, ne moraš se izuvat :D
Evo kahve i rahatlokuma, a mogla bi nam malo i sudžuke narezat pa da zamezimo

@ Nenormalni,neka i tebe,zamez s rajom ako hoćeš,neg recider ti namin veliki sveznajući ne-tako-očajni gospodine ludi-a-nenormalni,šta ti uopšte znaš o Bogu koji ti toliko smeta i šta je toliko loše u Njemu i vjeri u Njega.
Pa hajd kad već sve znaš raskrinkaj nam šuplju
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: budjenje

Post by nenormalan-a-lud »

ne razumem sto vas toliko boli suprotno misljenje,ne verujem u boga i to je to,jesam sad glup ili sta,a vi ste pametni,ne razumem
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: budjenje

Post by vudd »

ma jok...samo citaj i uzivaj buraz.Ili citaj i ne uzivaj.Ili ni jedno ni drugo
Suplja je sto na startu odmah kao''e to ti je suplja i za malu djecu je''
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: budjenje

Post by selma »

nenormalan-a-lud wrote:ne razumem sto vas toliko boli suprotno misljenje,ne verujem u boga i to je to,jesam sad glup ili sta,a vi ste pametni,ne razumem
nikog ne boli to sto ti ne vjerujes u Boga....nego to sto se špradaš po onima koji vjeruju??
Ako ti ne vjerujes,to je tvoja stvar...sto se onda kacis na Nanii?
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Post Reply