budjenje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: budjenje

Post by sunrise »

ni to me nije briga.......
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: budjenje

Post by Fela Kuti »

I to ima smisla. :rock:
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Ma pere me neko ludilo zadnjih par dana, neznam gdje udaram i s kim se sudaram.....(heh, rimuje se-prirodni talenat). Sutra mi je sinu rođendan na koji sam pozvala milion ljudi, nekako mi je bilo pravo stalo da mu napravim jedan poseban dan, da on shvati da je taj dan samo njegov................ubila sam se od spremanja, pripremanja, potrošila love. Napravila sam dvije super torte, mislim ukrasila sam ih ono baš zanimljivo, komplikovano........i drago mi je. Svi su govorili da ja to ne mogu napravit, a ja pričam o tim tortama već mjesec dana, nešđto mi je to bilo bitno iako pojma nemam zapravo zašto, ali eto, uspjele su........

Samo je sve koštalo živaca, nervoze u kući.

U ponedjeljak počinju sastanci sa ženama u udruženju u kojem radim. U ponedjeljak sam trebala u bolnicu na biopsiju jetre ali sam nekako uspjela odgoditi za utorak. Jako su mi bitni ti sastanci, moje srce je nekako sa tim djevojkama, ženama...............sve te priče, boli, situacije, poniženja.......neznam ne umijem da opišem, znam kako je i tako bi voljela kad bi se barem neka od njih uspjela skinuti, izliječiti. Stoji mi to nekako na srcu, gotovo, ma ne gotovo, nego mi je pravo teško zbog njih i njihovih sudbina, njihove djece...

U utorak u bolnicu pa da i to završim...
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: budjenje

Post by sunrise »

Ali sve ovo je cool
ok mozda malo stres oko rodjendana.....svaka cast za torte,ja to nit probavam,nit me zanima........ali ja sam radila nedjeljama ruckove za 10 ljudi,kao nakon crkve ajte kod mene.....ubi se ja,malo duze vremena....hahaha....sad neee.ocemo papati,ajte brate restoran
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

:D
Rođendan je prošao super...............moj mali dječak je uživao, a to je i bio cilj.........još da mi je muž bio tu, ma gdje bi nam bio kraj......

Pozdrav raja, sutra u nove radne pobjede.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: budjenje

Post by saša-ex »

PDT_Love_07
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Sale :D PDT_Love_07
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: budjenje

Post by dete svemira »

Bio jednom jedan otok na kojem su živjeli svi osjećaji i ljudske vrijednosti : Dobra Volja , Tuga , Znanje ...i medju ostalima i Ljubav....
Jednog su dana shvatili da će njihov otok potonuti , te su pripremili svoje brodove kako bi ga napustili .Jedino je Ljubav željela ostati do posljednjeg trenutka .Kada je otok bio tren do potonuća , Ljubav je odlučila tražiti pomoć .Bogastvo je prolazilo u blizini i Ljubav je upitala : "Bogastvo , možeš li me povesti sa sobom ? " - "Ne mogu , mnogo je zlata i srebra na mom brodu , nemam mjesta . "
Ljubav tada odluči pitati Ponos koji je prolazio na veličanstvenom brodu ." Ponose , preklinjem te , možeš li me povesti sa sobom " , "- Ne mogu ti pomoći Ljubavi " , odgovori Ponos , " Ovdje je sve savršeno , mogla bi mi uništiti brod ! "
Tada je Ljubav zamolila Tugu , koja je prolazila kraj otoka : " Tugo , molim te povedi me sa sobom " ," Oh , Ljubavi " odgovori Tuga , "tako sam tužna da ne mogu . "
Kada je dobra volja prolazila kraj otoka , toliko je bila zadovoljna da nije niti čula Ljubav kako je doziva .
Tada Ljubav začuje neki glas : "Dođi Ljubavi , ja ću te povesti sa sobom . " Bio je to starac u malenom čamcu. Kada su stigli do kopna , Ljubav se iskrca , a starac ode . Ljubav je bila toliko sretna da je zaboravila pitati starca za ime .Ljubav shvati koliko mu duguje , te upita Znanje : " Znanje , ti sigurno znaš tko me spasio ? " , " To je bilo Vrijeme " , odgovori Znanje . " Vrijeme " , upitala je Ljubav , " pa zašto bi me vrijeme spasilo ? " Znanje odgovori : " Zato što je samo Vrijeme sposobno procijeniti koliko je Ljubav važna u životu .
PDT_Love_07 :heart: PDT_Love_07
Attachments
jedno crce za vas-malo ali VELIKOOOO.jpg
jedno crce za vas-malo ali VELIKOOOO.jpg (56.8 KiB) Viewed 1646 times
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: budjenje

Post by Šmizla »

Fantastično. PDT_Love_04
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Dete........... :D

:heart: :heart:
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply