Retrospektiva

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Alternativka
Posts: 42
Joined: Sun Feb 06, 2011 11:38 am

Re: Retrospektiva

Post by Alternativka »

Hajde dopeFree, nastavi sa pričom,...živimo blizu...osjećam se kao da te znam i baš me zanima nastavak :)
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Retrospektiva

Post by VVV -ex prokleti »

Bez brige, nastavit će on kad bude spreman, znam ja njega iz istog smo kvarta...
Kizo samo napred...
Pozdrav i javi se na mob, već sam ti slao neke poruke a ti ništa...
Veliki pozdrav, Vanja.
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
vanjavanja
Posts: 22
Joined: Fri Nov 19, 2010 2:36 pm

Re: Retrospektiva

Post by vanjavanja »

fenomenalno pišeš. kao da čitam roman...
Alternativka
Posts: 42
Joined: Sun Feb 06, 2011 11:38 am

Re: Retrospektiva

Post by Alternativka »

Vanjavanja, stvarno se slažem sa tobom. :)

Al valjda ne postoji drugačiji načina posanja kad čovik piše iz srca.
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Retrospektiva - dio 6.

Post by dopeFree »

Nisam se pošteno ni skinuo, a već sam ponovno bio navučen kao prase. Zapravo nisam se uopće ni skinuo, to je samo tako izgledalo. Ipak sam proveo neko određeno vrijeme u komuni. Konkretno, punih osam dana. Taman da se u meni ponovno probudi glad za heroinom, uvrnuta strast i želja da se zakucam duboko na dno.

Prošao sam puno takvih "skidanja" i navlačenja ali taj posljednji put sam ipak krenuo malo ozbiljnijim koracima. Prvi puta odlazim kod psihijatra i dobivam svoju legalnu dozu subutexa. Nakon nekoliko kratkih recidiva uspjeo sam se stabilizirati. Padam u depresiju. Moje tijelo nije naučilo živjeti. Odbacio sam apsolutno sve aktivnosti i povukao se u sebe. Izlazio bih eventualno jednom u tjedan dana, čisto da osjetim svježinu zraka, toplinu Sunca. Znao sam da je život lijep ali nisam imao snage da ga upoznam.

Vrlo brzo sam dobio i prvi anti-depresiv, 100 mg luxeta (zoloft). Sve je počelo dobivati neki smisao, počeo sam i sa prvim fizičkim aktivnostima. Teretana mi je tada davala snagu koju sam prije crpio iz heroina. Subutex nikada nisam odbacio, nisam mogao ili nisam htio. Ne znam. Ono što znam je dobar osjećaj koji sam imao ujutro i snaga koju sam osjećao tokom dana. Zaposlio sam se i po prvi puta osjetio život. To je bilo mojih prvih 400 dana sreće. Sada sam ponovno u djiru.
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Re: Retrospektiva

Post by LuLu »

Super si! Meni odmah bude lakse kad citam ovakve ispovjesti, i hvala za to.
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Retrospektiva

Post by be a warrior »

žao mi je što je tako.., ali što je tu je....poslije je.... neme kajanja..sve je na tebi..
zašto više ne pišeš blog??
pozz

don t worry, be happy!!
Post Reply