IZNENADJEEEEENJEE!!!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa drago mi je za takav post ,pa je to značilo hvala... :smt058
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

sreća

Post by katarinadimedici »

Šta reći nego da si zaista srećna što imaš takvu mamu! Sve majke koje su ovde su zaista divne i požrtvovane, zainteresovane za svoju decu i njihov problem. Erineji odajem posebnu počast, jer se već dugo anonimno pojavljuje i bila je jako strpljiva!

Samo napred!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

simply putt

Post by mise en place »

e jebiga ,LJUDI NISU ISTI ,svakome treba druga svar ,svako hoce nasvoj nacin ali jedno je isto"Jednom Junkie uvjek junkie" bio ti "clean ili ne" tako a mora bit i malo optimizma sto vise to bolje.Evo ja vec optimisticnije gledam na ovo mama-djete i samo naprijed sve najbolje d.
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Ej, ja se vratila kuci, i ok sam, sutra cu da napisem jednu veeeeeeliiiiku pricu o svemu sto se desavalo!
Pozdrav!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eheeej evo i Angel - a disiti jebate - pozzzz veliki :wink:
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Dark, drago mi je da si okej.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

He evo i mene,za sad je sve prošlo ok. a za dalje pisaće vam angel...sad sam sve pročitala i hvala na podršci,pa i na kritici,hehehehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Ej, ljudi, jesam - ok sam, i desilo se puno stvari, planiram da lepo napisem sta se sve izdesavalo i kako i zasto i da sve to pretvorim u jednu lepi pricu i spakujem je u jednu temu, verujem da ce vas zanimati! U Lorijenu je sve proslo super samo su se ljudi namucili jer su mi konstantno pucale vene, ali terapija je wow! Pola se i ne secam!! Sada pijem neke lekove,antidepresive i neke druge...znate kako to vec ide primila sam i blokator bocku u guzu..Ma sve cu vam pisati! Sad ce prica biti duplo interesantnija jer se kao sto znate ispostavilo da mi je Erineja mama, i jos ce biti interesantnije kad budem pisala o tome koliko su mi pomogle mama Spirit i zvrky!!
Pozdrav svima!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Dobrodosla draga Angel!
Image
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Angel drago mi je da je sve ispalo kako treba...Ajde sad na posao pisi da mi dangube imamo sta da citamo. Pozdrav i ne zaboravi onu recenicu sto se provlaci u svakoj temi "lako je skinuti se, tesko je ostati cist". mislim nemoj sad da mislis da te nesto kao demoralisem, naprotiv hocu da ti kazem da tek sad pocinje prava borba, zato budi dobra i pisi....
Post Reply